rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Udostępnione linki jako zalogowany widzę, forumowych nie.
Meggido, cały czas podziwiam kunszt i dopracowanie szczegółów.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Na Forum widzę nawet wyraźnie - podziwiam.
 
SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
Wszystkie widoczne: forumowe i z linków :-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Opad szczęki... wow!
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Zapraszam do obejrzenia. :-)
https://youtu.be/iazEGFLStTI
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jestem pełen podziwu i uznania.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
To jest pasja! To jest fantastyczne!

PS. Czy ja dobrze przeczytałem na bocznej tabliczce "Zakład Taboru w Łodzi"?
Czy planujesz w naszym mieście swoją wystawę tychże modeli?
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Penteusz napisał/a:
To jest pasja! To jest fantastyczne!

PS. Czy ja dobrze przeczytałem na bocznej tabliczce "Zakład Taboru w Łodzi"?
Czy planujesz w naszym mieście swoją wystawę tychże modeli?

Nie, raczej nie. Ta lokomotywa w tym schemacie malowania miala przydzial w Lodzi.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Meggido napisał/a:
Nie, raczej nie.

Szkoda :-|
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Meggido, fantastyczne!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Meggido, jesteś niesamowity.

Podkręcając pytanie Penteusza, - planujesz jakikolwiek pokaz na żywo?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Meggido też jestem zainteresowany na oglądanie. jeśli nie masz planów - to szczerze namawiam.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
No właśnie. Chyba nieczęsto można trafić na tego rodzaju ekspozycje. Nie wiem nawet czy w ogóle można na nie trafić. Ilu ludzi jest tą pasja pochłoniętych? Kto z taką precyzją i znawstwem jeszcze tego dokonuje?
Nie znam absolutnie środowiska modelarskiego, ale przypuszczam, że byłbyś tu na miejscu szczególnym.
Byłoby niepowetowaną szkodą, gdyby szerszy ludzki krąg nie mógł efektów Twej pracy zobaczyć i podziwiać.
A dzieciaki by oszalały. A potem ich rodzice, jak mniemam ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Rewelacja! Jako dawny modelarz kartonowy jestem zawstydzony niesamowitym poziomem technicznym tego modelu. Fascynująca jest ścieżka dźwiękowa - jak Ty to generujesz?!
Jestem pod wielkim wrażeniem. Piękne!
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Ryszard napisał/a:
Rewelacja! Jako dawny modelarz kartonowy jestem zawstydzony niesamowitym poziomem technicznym tego modelu. Fascynująca jest ścieżka dźwiękowa - jak Ty to generujesz?!
Jestem pod wielkim wrażeniem. Piękne!

Akurat producent dekodera ma w swojej bazie dzwieki do ET22. Takze to nie moja zasluga. ;)

[ Dodano: 2019-01-20, 22:13 ]
Penteusz napisał/a:
No właśnie. Chyba nieczęsto można trafić na tego rodzaju ekspozycje. Nie wiem nawet czy w ogóle można na nie trafić. Ilu ludzi jest tą pasja pochłoniętych? Kto z taką precyzją i znawstwem jeszcze tego dokonuje?
Nie znam absolutnie środowiska modelarskiego, ale przypuszczam, że byłbyś tu na miejscu szczególnym.
Byłoby niepowetowaną szkodą, gdyby szerszy ludzki krąg nie mógł efektów Twej pracy zobaczyć i podziwiać.
A dzieciaki by oszalały. A potem ich rodzice, jak mniemam ;-)

Zapewniam.Cie, ze jest wrecz przeciwnie, a dzieci lepiej zeby tego nie dotykaly. A na skale Polski jest nas dwoch co robia modele w tej skali. Ja mam wieksza kolekcje i nie ma ochoty tego prezentowac tak aby bylo w zasiegu czyjejkolwiek reki procz mojej.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Meggido napisał/a:
ma w swojej bazie dzwieki do ET22
Jestem w szoku :shock: I on te próbki miksuje i przełącza zależnie od aktualnego stanu pracy lokomotywy? No ładnie :-D
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Model i jego działanie wzbudzają szczery zachwyt . Ja wiem - twój wybór, ale dlaczego wybrałeś tą wersję ET-22, a nie klasyczną z dużymi okrągłymi lampami ?
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
JacekK napisał/a:
Model i jego działanie wzbudzają szczery zachwyt . Ja wiem - twój wybór, ale dlaczego wybrałeś tą wersję ET-22, a nie klasyczną z dużymi okrągłymi lampami ?

Odpowiedz jest prozaiczna: bo mi sie ta wersja bardzo podoba. :-)
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Mam szczególny sentyment do ET-22 (także EU-06/07 i ET-21) Mój szanowny tata był przez 40 lat maszynistą tych loko. Nie raz się z nim przewiozłem, a nawet nieoficjalnie z ponad 2 tys. ton ruskiej rudy... Ale to było dawno - epoka kryzysowego Gierka
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
A na skale Polski jest nas dwoch co robia modele w tej skali. Ja mam wieksza kolekcje i nie ma ochoty tego prezentowac tak aby bylo w zasiegu czyjejkolwiek reki procz mojej.

Szkoda.
Ale naprawdę rozumiem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach