bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
vertiico napisał/a:
ale co z tego wynika?

Nic oczywiście, zwłaszcza w kontekście tematu.
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
taki mały OT ;-)
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
bEEf napisał/a:
Danin napisał/a:
Panie beef.

Ech... Panie Danin.
Danin napisał/a:
Najnowsze tak, a te starsze nie :)) czyli te które mnie najbardziej interesują.

Pogooglowałeś i odwracasz kota ogonem :-P Potrzymuję:


Co do googlowania wpisałem PS+2 rdzenie bo wydawało mi się to impossible. co do kota hmm może troszkę :P

LDevil napisał/a:
Danin napisał/a:
Nie jestem w stanie Ci podlinkowac wykładu. ;)
Notatek nie robiłeś? :)
Danin napisał/a:
Natomiast nie ma co dyskutować nad wyższością w pracy serwera rozwijanych systemów z BSD, bo bazuje to na Unixie.
A może jednak powiesz coś więcej na ten temat?


Wykład* (nazwijmy to tak) miałem 2 lata temu.. i to nie na studiach tylko w szkole ....ej.

Dlaczego BSD a nawet FreeBSD jest lepsze niż Windy? Ano dlatego że winda nie dałaby rady z obsługą... dajmy na to home.pl :mrgreen:

Proszę zobaczyć :)




FreeBSD w wersji dla home.pl

 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Danin napisał/a:
Dlaczego BSD a nawet FreeBSD jest lepsze niż Windy? Ano dlatego że winda nie dałaby rady z obsługą... dajmy na to home.pl :mrgreen:
No to widzę, że niestety nie podyskutujemy na ten temat.
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
:shock:

Unix, a dokładniej jeden z systemów opartych na unixie FreeBSD został stworzony z myślą do obsługi serwerów. Nie jestem w stanie ci poweidzieć dlaczego kod FreeBSD jest lepszy od Windowsa bo nie mam do nich dostępu i nie jestem programistą, ale zauważ że najwieksze serwisy internetowe nie korzystają z ogólnodostępnego oprogramowania Microsoftu.
Byłem na wykładach o wikipedii w Rzeszowie, więcej słyszałem na nim o unixie i linuksie niż Windzie. sory..
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
Danin napisał/a:
Nie jestem w stanie ci poweidzieć dlaczego kod FreeBSD jest lepszy od Windowsa bo nie mam do nich dostępu i nie jestem programistą, ale zauważ że najwieksze serwisy internetowe nie korzystają z ogólnodostępnego oprogramowania Microsoftu.

i nic to nie oznacza

Danin napisał/a:
Byłem na wykładach o wikipedii w Rzeszowie, więcej słyszałem na nim o unixie i linuksie niż Windzie. sory..

wow bo coś usłyszałeś , świetnie ;-)

Danin napisał/a:
Unix, a dokładniej jeden z systemów opartych na unixie FreeBSD został stworzony z myślą do obsługi serwerów.

a ten tekst mnie powalił :D

żebyś Ty chłopie chociaż wiedział dla kogo był skierowany Unix ;)
btw Microsoft miał też swojego Unix'a.

popisałeś się wiedzą ze ho ho :mrgreen:
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
vertiico napisał/a:

i nic to nie oznacza
(..)
żebyś Ty chłopie chociaż wiedział dla kogo był skierowany Unix ;)
btw Microsoft miał też swojego Unix'a.

popisałeś się wiedzą ze ho ho :mrgreen:


A serwer teoretycznie postawiony na Win Me też nic dla Ciebie nie oznacza? :evilsmile: No kurde przeciez FreeBSD jest używany jako system dla serwerów..
Twój cały post popisał się brakiem jakichkolwiek informacji, oprócz ostatniej wstawki ;-)

Mam wrażenie że bronicie Windowsa. OK swietnie, macie do tego prawo.

Napisałeś był skierowany.. chodzi Ci o początek projektu systemu czy co?
FreeBSD nie jest systemem z rodziny Unix? Dziwne, mi się wydaje że jest. :mrgreen:
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
Danin napisał/a:
A serwer teoretycznie postawiony na Win Me też nic dla Ciebie nie oznacza? :evilsmile: No kurde przeciez FreeBSD jest używany jako system dla serwerów..

jak każdy inny OS, i coś to oznacza nic poza tym że może być.

Danin napisał/a:
Mam wrażenie że bronicie Windowsa. OK swietnie, macie do tego prawo.

czy ja bronie Windowsa? Czytaj ze zrozumieniem ;-)

Danin napisał/a:
Napisałeś był skierowany.. chodzi Ci o początek projektu systemu czy co?
FreeBSD nie jest systemem z rodziny Unix? Dziwne, mi się wydaje że jest. :mrgreen:

Człowieku czytaj ze zrozumieniem.

Niestety wykazujesz brak wiedzy w tym temacie, więc mała prośba nie ciągnij tego tematu , bo później napiszesz "na wykładzie usłyszałem ze FreeBSD jest najlepszy na serwer więc tak musi być " :mrgreen:

btw
Jakbyś zamiast o FreeBSD pisał o OpenBSD uznałbym że jesteś "pod wpływem" Theo :mrgreen:
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
Danin napisał/a:
vertiico napisał/a:
Danin napisał/a:
A serwer teoretycznie postawiony na Win Me też nic dla Ciebie nie oznacza? :evilsmile: No kurde przeciez FreeBSD jest używany jako system dla serwerów..

jak każdy inny OS, i coś to oznacza nic poza tym że może być.

Aha czyli Windows Me będzie lepiej pracował jako powiedzmy ogólnikowo serwer niż FreeBSD? :mrgreen: Widziałeś niedawno żeby ktoś miał postawiony ważny serv na takim systemie?. :shock:

vertiico napisał/a:

Danin napisał/a:
Mam wrażenie że bronicie Windowsa. OK swietnie, macie do tego prawo.

czy ja bronie Windowsa? Czytaj ze zrozumieniem ;-)


To Ty czytaj ze zrozumieniem gdzie napisałem że Ty bronisz?

vertiico napisał/a:

Danin napisał/a:
Napisałeś był skierowany.. chodzi Ci o początek projektu systemu czy co?
FreeBSD nie jest systemem z rodziny Unix? Dziwne, mi się wydaje że jest. :mrgreen:

Człowieku czytaj ze zrozumieniem.


Czytam i staram się wyczytać jakiejś wiedzy z Twoich dwóch powyższych postów, bo narazie wygląda to jakbys się przechwalał conajmniej. :-D

vertiico napisał/a:

Niestety wykazujesz brak wiedzy w tym temacie, więc mała prośba nie ciągnij tego tematu , bo później napiszesz "na wykładzie usłyszałem ze FreeBSD jest najlepszy na serwer więc tak musi być " :mrgreen:

btw
Jakbyś zamiast o FreeBSD pisał o OpenBSD uznałbym że jesteś "pod wpływem" Theo :mrgreen:

Kim Ty wogóle jesteś? Conajmniej jakbym słyszał egzaminatora :lol: :lol:
Jak narazie widze że jesteś pod wpływem tajemnicego conajmniej pisania o czymś co znasz.. tak? ale nic konkretnego pozatym.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
<Zieeeeew>
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
A jak ja mam w domu Win2008 Server to znaczy że on się na serwer nie nadaje? :-D
A tak wogóle fajny offtop, tylko chyba za dużo okopów sobie porobiliście i nikt nie ma ochoty wyjść i podać sobie ręki. ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
vertiico i Danin, dajcie już spokój tej "dyskusji" bo się robi nie przyjemnie i w końcu źle się skończy.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Danin, a zdajesz sobię sprawę z tego, że serwery Microshitu stoją na Linuxie?
coś w tym musi być
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
Zdano, ależ ja właśnie staram się jemu wytłumaczyć żeby już nie pisał o tym :)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
YellowLabel napisał/a:
a zdajesz sobię sprawę z tego, że serwery Microshitu stoją na Linuxie?

tia. Zwlaszcza te co robia asp i inne dot nety :evilsmile:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dagio napisał/a:
Adobe Photoshop CS4 beta ??

Widzialem juz gdzies do pobrania..
Pewnie na p2p - pobierzesz, rozpakujesz, a tam film przyrodniczy ze Stanisławem Mikulskim.

[ Dodano: 2008-06-07, 11:33 ]
Oficjalna strona pisze coś takiego:
http://www.photoshopsuppo...hop-11-cs4.html
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Jarek Dabrowski napisał/a:
a tam film przyrodniczy ze Stanisławem Mikulskim.


Oby sie okazalo, ze nic gorszego... Swego czasu kumpel sciagal bootlegi Pink Floyd (w iso) i sciagnal sobie kolekcje filmow, byly tam tez na lonie przyrody.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ggdh napisał/a:
, byly tam tez na lonie przyrody.


Te bardziej na łonie niż przyrody? :evilsmile:
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Taaaa, raczej z tych...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach