Krzysio  Dołączył: 11 Wrz 2006
Szybkość AF
Witam wszystkich

Dużo piszecie o wonym AF w DS i DL w porównaniu do Canona i Nikona, a czy możecie określić jak to się ma w stosunku do PZ-20.

Pozdrawiam
Krzysiek
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
2:1 dla Z20 - ma po prostu sporo mocniejszy silnik.
 
Krzysio  Dołączył: 11 Wrz 2006
Dzięki
Nie przypuszczałem, że aż tak źle.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Krzysio napisał/a:
Nie przypuszczałem, że aż tak źle.

nie jest zle, jest po prostu inaczej ;) poza tym, dopoki do reki nie wezmiesz i nie przycelujesz, raczej ciezko opisac roznice. Odwiedz jakis 'sklep dla idiotow' i sie przekonaj.
 
Krzysio  Dołączył: 11 Wrz 2006
Właściwie to i tak kupię kolejnego Pentaxa pomimo gorszego AF :-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Krzysio napisał/a:
Właściwie to i tak kupię kolejnego Pentaxa pomimo gorszego AF :-)


Jestem niemal pewny że kadyszka ma znacznie lepszy AF od deesa. Przypuszczam że porównywalny do C* 30D. Po prostu nie da się zrobić gorszego, a skoro aparat jest generalnie lepszy, parametrami technicznymi z tej samej (albo wyższej!) półki co 30D, to... No i po dołożeniu "ultradźwiękowych" obiektywów powinen kasować to i owo z konkurencji. Przynajmniej tak sugeruje marketing :mrgreen:


B.
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
A może jakiś miszcz który macał k100d wypowie się na temat jego AF. Ponoć szybszy ale czy szybki jest? Z czym da się go porównać? Moje latorośle bardzo wymagające są i to był powód czekania na kasetke
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Ja potwierdzam, AF w kasetce jest dobry. Jak dla mnie oczywiście. Zanaczam, że nie miałem w ręku dsrl'a canona i nie mam porównania.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Porównywałem w sklepie AF w k100d i w Nikonie d80 i pozostała stara bolączka Pentaxa: gdy jest troszkę ciemniej i przy małym kontraście P nie ustawił ostrości, N ustawił. Powtórzyłem kilka razy. Efekt zawsze ten sam. Szkoda
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Jeśli mamy użyć profesjonalnego języka to można powiedzieć, że skoro AF w K100D był słaby, to w K10D będzie dobry. Tyle można wyczytać w sieci. Nic więcej ;p Ale nie martwmy się! Już tylko kilka dni do PhotoK. A potem do testu seryjnej puszki już tylko rzut beretem... :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach