k33l  Dołączył: 20 Lut 2010
Jak Ci aku padną w trakcie wyjazdy, zlecenia itp to te 100zł nie będziesz potem żałował. Eneloopy czy inne aku są dobre ale pod warunkiem jak się je dobrze naładuje, prąd nie bierze się z niczego w nich, trzeba najpierw je naładować aby móc korzystać z ich dobrodziejstwa.
 

nazirus2411  Dołączył: 19 Lip 2009
hello , tu ziemia , to tylko paluszki a nie technologia nasa ... mozna dokupic w kazdym kiosku :-P a nawet kr na dwoch bateriach zrobi kolo 1000 zdjec , wiec gdzie tu sens ? mam gripa do k5 i 2 baterie , ani razu jeszcze nie wsadzilem enelop do gripa , bo i po co ? :shock:
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
nazirus2411, Nie na każdych paluszkach nasze puszki pojadą :cry:
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem wczoraj ok. 8 rano.

BTW - słyszałem że nowe lopki XXX nie tylko maja lepszą pojemność ale lepiej spisuja się w urządzeniach które chwilowo ciągną wiekszy prąd np.: lampa błyskowa.
 

nazirus2411  Dołączył: 19 Lip 2009
moj kr najlepiej szedl na niefirmowych , najtanszych b&q za grosze , wiec dalej bede sie sprzeczal :-P

[ Dodano: 2011-08-13, 22:54 ]
ale fakt ze enelop xxx daja czadu , wyraznie odczuwam ze sa szybsze od normalnych :lol:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
kupilem nowe loopki xxx, pierwsze rozladowanie i naladowanie na full pradem 500mA, wyniki ok.2900mAh
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
paradziqs napisał/a:
pierwsze rozladowanie i naladowanie na full pradem 500mA, wyniki ok.2900mAh

Tu nasuwa się pytanie - ile z tych 2900 mAh w nich zostało? ;-)
 

ysiulec  Dołączył: 13 Gru 2008
Nie minął miesiąc i padła mi jedna eneloopka 1900mAh. A wiem że źródło pewne (fotozakupy.pl). Ładowarkę mam GP PowerBank PB50.
Dziwne.
 

skrzek  Dołączył: 28 Lis 2011
Mnie jeden (z czterech) Eneloopek AAA (ten mniejszy) rozlał się po ok 2 miesiącach użytkowania, nie wiem czy miała na to wpływ temperatura - styczniowe -20'C. W każdym bądź razie pozostała trójka sprawuje się nieźle :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach