afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
19.
butan+woda


20.
śląski klasyk - stalexport


21.
słoneczniki


22.
ilike
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
20 chyba nieco za ciasne u góry.
Kolega malował szczyt, ponoć niezłe widoki :)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 20 balans bieli też szwankuje :mrgreen: .
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
19. ta prawa strona jakaś niewyraźna
21. podobaja mi się pomysł z tymi listkami pod słonecznikami... sposób obcięcia z bokowców mi się jakos nie podoba.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
kulten, powaznie? :D

jaczes, na 19 prawa strona niewyraźna bo buten po wypuszczeniu do wody reaguje natychmiast i nad powierzchnią tworzy się "mroźna" mgiełka. W dodatku czas synchronizacji z lampami wynosił w tym wypadku 1/160 a to zbyt długi czas, żeby zamrozić ten mikro-kocioł, który wywołałem w misce wody :P
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Van Gogh fajny. Gdyby liście na ziemi były bardziej widiczne, może bardziej kontrastowe to byłoby naprawde super.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
23.

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
aleś się zaparł na te bąbelki :mrgreen:
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
e tam, 2 zdjęcie, inne bąbelki a ty juz o zaparciu, to nie jest jakiś mój temat przewodni, heh
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
10 i 12, lubię takie :-D
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
a mi tam to bąbelkowanie się podoba ;)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
afuszejk napisał/a:
słoneczniki
kristofo napisał/a:
Van Gogh fajny.

Mi się z Klimtem skojarzyło.

afuszejk, moim zdaniem w fotografii operujesz klimatami. Stawiasz na wrażenia. Ciekawe to.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Samp, cieszę się, że tak interpretujesz moje zdjęcia. Percepcja, komunikacja, symbolika, intertekstualność(interobrazowość w tym wypadku) - to bliskie mi zagadnienia chociażby ze względu na wykształcenie i w przeszłości wręcz odjechane podejście do literatury. Od kiedy zacząłem - całkiem niedawno - robić zdjęcia, zauważyłem, że piszę dużo mniej. W fotografii czuję się jeszcze bardziej "zmysłowo" i instynktownie, a najciekawsze jest to, że przypomina ona szukanie/tworzenie nowego języka.

Wrzucam dwa zdjęcia, w tym przypadku oba są jednak i street i fashion/design zarazem.


24.


25.
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
afuszejk napisał/a:
i street i fashion/design zarazem

24 jest faktycznie bardzo fashion i jeszcze bardziej design :mrgreen: , natomiast na 20 budynek stalexportu z tej perspektywy wygląda o wiele mniejszy niż w rzeczywistości.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Dwa portrety zrobione bez większego przygotowania w czasie poświątecznej wieczornej siesty ; ).
Siostra i kuzyn.

26
Magdalena


27
Marceli


Oczywiście kwadrat jest wynikiem cropa, ale to chyba wybaczalny zabieg.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 26 uciekła Ci ostrość na 27 kadr trochę nie teges, za dużo z lewej co gryzie się z kierunkiem spoglądania modela.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
28. B52

 
jungli
[Usunięty]
afuszejk,

OOO:) lubie toto:) tylko sie uchlac nim nie da, bardziej trzepie wscieklusek:)

Jak dla mnie 24 bomba:)

hej
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
29.



30.

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Po ponownym przyjrzeniu się 26 stwierdzam, że przyjemny portret, tylko wyostrzyłbym oczy i dodał ogólnie trochę kontrastu. A 27 jest jeszcze lepsze niż 26 i miło się na nie patrzy (mimo że należałoby przesunąć twarz w lewą stronę kadru.

29 bardzo ładne choć zastanawia mnie tylko czy to mój monitor oszukuje czy coś się nie tak dzieje z przejściem tonalnym.

30 ciekawa obróbka (dałbym troszkę więcej kontrastu). Dobrze widzieć, że się starasz i poszukujesz.

pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach