kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
29 bardzo mi się podoba. Pięknie uchwyciłeś klimat kobiecego ciała. Reszta jest wyobraźnią. 30 też bardzo fajne.
 
jungli
[Usunięty]
kndr,

A tam wyobraznia, Pani Ijonowej nie widziales :mrgreen:

Sory Ijon, nie moglem sie powstrzymac :mrgreen:

hej
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
hmm, ocb jungli, ?
 
jungli
[Usunięty]
afuszejk,

Ladnie glupawki dostaje wieczorami, do tego stopnia, ze bylem przekonany, iz to watek Ijona:)
Sorki!

hej
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
29. subtelne, ładne.
30. podoba mi się obróbka.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
31.
out of focus II



32.
ekspresja kibica
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Nie trafiają do mnie dwa najnowsze zdjęcia, może dlatego, że się nie znam i nie lubię takich tematów. Natomiast podoba mi się ich obróbka i kolorystyka.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Przyjemnie patrzy się na 32 i choć w większej mierze to dzieło nieznanego graficiarza to Twoją zasługą jest obróbka i kadr. Czy 31 to jakiś trend w fotografii, żeby robić zdjęcia bez ostrości? Nie znam się.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
33.
cienioscena

 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
33 - podobają mi się takie ujęcia wydarzeń. Pokazują rzeczy, zwykle umykające wzrokowi widzów (albo kompletnie ignorują je). Bardzo klimatyczne światło. Urwany kabel zwisający z góry dodaje dramatyczności i głębii Twojemu obrazowi. Szum i obróbka do B&W są jak najbardziej na miejscu, moim zdaniem.
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
33 bardzo fajna:]
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
afuszejk, 31 dla mnie czad. Dopóki nie okiełznam ostrości, to spoko mogę uchodzić za kontynuatora Twojego stylu. Gratuluję 29. Pomysł R E W E L K A. I wykonanie.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
33 Fajnie znaleziony kadr i klimat, przyciąga.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ostatnie 3 zdjęcie to nie mój styl ale faktycznie 33 przyciąga spojrzenie. Na 33 dobre bw ihmo.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
kulten, to chyba nie przypadek - bo już któryś raz piszesz "IHMO":
http://pl.wiktionary.org/wiki/IMHO
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Chodzi Ci o przestawienie literek H i M?
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
ano
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
imho, ihmo, who care jeżeli wiemy ocb :)
a tak btw to poza numeracją pozwolę sobie wrzucić fotę, może nie do oceny... ale postanowiłem odpalić rf'a po dziadku i załadowałem go dziś filmem. Dziadek kiev prezentuje się nienagannie jak na swoje 40 z okładem lat.


 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Kiev wygląda dostojnie :)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
podobaja mi sie Twoje zdjecia - glownie chyba z racji na zroznicowanie tematyczne. obroobka bw
godna pozazdroszczenia

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach