kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dziadek kiev fajnie wyszedł.

A co do mojej literówki to tak kiedyś się nauczyłem i jakoś nie zdołałem się oduczyć, tzn zupełnie przywiązywałem do tego wagi, to już chyba demencja starcza :mrgreen: .
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
34*.
stół przed emeryturą









*nr dla wszystkich trzech
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ciekawa koncepcja. Dobre bw.
 

AfterDark  Dołączył: 17 Gru 2008
dobra GO, miło, ciepło, przyjemnie, minimalistycznie, intymnie itd można wymieniać :evilsmile:
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Na 34 bardzo podoba mi się obróbka B&W i klimatyczne światło. Najbardziej leży mi pierwsze z brzegu. Bardzo przyjemnie fotki. Powiem Ci, że jest w nich jakaś elegancja. To chyba dzięki temu, co napisałem w pierwszym zdaniu :)
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
35.



36.



37.




przy okazji chciałbym poprosić któregoś z kolorowych opiekunów tego działu o wykasowanie postów z niebanglającymi linkami z pierwszej strony. w zamian postaram się dostarczyć świeże (oby) lepsze zdjęcia. padło raptem 5 pierwszych. Pozdrawiam :-B
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Sorki ale o ostatnich 3 zdjęciach nie potrafię nic pozytywnego powiedzieć :-x .
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
35 bardzo ciekawy i nie banalny kadr. Podoba się.
37 ja bym dał tytuł "Codzienność", przyjemne, fajnie wypatrzone.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
35 to chyba w studio było robione... ( też chce studio ;( )
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
35.
zrobione w teatrze z balkonu, ok. 18 metrów od sceny, sama fotografia jest dosyć daleka od studyjnej.

kulten postaraj się :P, a skoro nie tym razem to niebawem będą kolejne : )

37. Goście codzienni a jednorazowi.

Co do 36, hmm, tutaj powstrzymam się od komentarza i przyznam, że nie wiem co mnie podkusiło by wrzucić tą fotę, może światło.

Pozdrawiam!
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Kurczę, ciężko jest. Staram się zawsze wydobyć coś z siebie nawet jeśli zdjęcia nie są z mojej parafii i staram się by osoba jednak odczuła, że jej zdjęcia jakąś choćby tam uwagę na się zwróciły. Np na ostatni zdjęciu zupełnie nie podchodzi mi obróbka. Nie wiem czym to robiłeś ale powiem Ci jak ja bym to zrobił by własnie taki efekt uzyskać :) . Robiłbym to tylko w Lightroomie gdzie wystarczyłoby zdjąć saturację do zera po czym użyć mocnego Light i efekt gotowy. Niestety powoduje to plastikowo/plastelinowy efekt. Też mi się zdarzyło takie coś popełnić i mimo, że początkowo się mi podobało po czasie choć nie bez pomocy osób trzecich zrozumiałem żę w bw nie tędy droga.

Na 35 na pewno jest pomysł ale gorzej z jego realizacją.

Na 36 jest brak pomysłu, szarość i ciemność. Sorki
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Pogoda jest fatalna, a gdy kończę pracę słońce mówi gudbaj. Czekam na światło, czekam na odrobinę wolnego czasu który pozwoli na wytężone zaangażowanie. Przynajmniej sesja skończona i wiosna w drodze. Trzy kolejne fotografie zmajstrowałem snując powyższą refleksję. Czekam na światło i dawkę plenerowo kreatywnego lenistwa.


38.



39.



40.

 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
35 - jest ciekawe. Ma coś w sobie fotografia. Oddany jest ruch, ciekawa kompozycja jak dla mnie.

40 - podoba mi się kolorystyka, rozkład cieni i światła. Tylko sama fotka nie wiem co ma przedstawiać. Gdyby zamiast tego zegarka było coś innego ? No bo tak - czas optyki nad morzem ? Najlepiej mierzyć dokładnie czas nad morzem ? Ale ogólnie fajnie zrobiona fotografia.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
39 i 40 są bardzo ładne z dobrym pomysłem i wykonaniem.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
dzięki! a w kwestii muszli to slimak jest powolny jak widac na 39 spirala, z tylu zegarek, swiatlo, czas, fotografia, oczekiwanie. Na końcu trio uczestników portret zbiorowy :D
Mialem blizsze temu skojarzenia, to muszla zwyklego polnego slimaka, zadna morska pamiatka 8-)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Podoba mi się kompozycja, wyrazistość, ostrość i tonacja kolorystyczna na 40. 38 też zwróciło moją uwagę ze względu na kolorystykę i rozmycie tła. Ciekawa kompozycja. 35 - bardzo ciekawy kadr, ale widać wysokie ISO, 36 - dla mnie za mało kontrastu, wyszło trochę bure, kadr jest OK, 37 - nie przekonuje mnie
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
dziękuję za komentarze, dziś podrzucam wyjęte z archiwum zdjęcie krążącego po moim mieście poloneza;

41.



+
42.

 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Heh :) Fajny ten Polonez na 41 i obróbka też :) Bardziej jednak podoba mi się 42 - ładnie wyłowiony szczegół o ciekawej geometrii i przyjemnie wykonanej obróbce. Kolory też przyciągają wzrok. Gdzie takie coś wisi?
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Kraków - Dworzec Główny, peron ehmm... chyba 3
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
42. bardzo podoba mi się zarówno temat jak i kolory jedyne co imho psuje efekt to krzywy kadr dla mnie sprawia on wrażenie niechlujnego, przypadkowego - jest krzywy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach