256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
W ostrym słońcu kasetka lepiej naświetla niż d80. Mniej przepaleń i fotki jakby z większym zakresem.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
256mb napisał/a:
w ostrym słońcu kasetka lepiej naświetla niż d80.
Piszesz o programie zielonym ? Czy tak w ogóle lepiej naświetla ? jaki pomiar / matrycowy, CW ?
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
CW ale to subiektywne odczucie.
 
Grzegorz KK  Dołączył: 11 Maj 2008
Cytat

A tak, to się dziwię tobie. Nie radziłeś sie osób z twojego otoczenia( tych z Nikonem) ?


przecież to oczywiste że by N został zaproponowany :evilsmile: .
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
niezawodny napisał/a:
Heh, fajne jest to forum Pentaxa - wszyscy zachęcają mnie do Nikona...
Zdziwiłbyś się ilu forumowiczów foci Minoltami :mrgreen: . Na PPD była nawet mozliwość przymierzenia szkła Canona, oczywiście pod warunkiem posiadania odpowiedniego korpusu (z tym był mały problem :mrgreen: ).
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
Ok. Nikon to niezły wybór w twoim wypadku, ale ja osobiście wybrałbym K10D Z Tamronem 17-50 2.8, sam mam taki zestaw (prawie, GX-10) i jest ok. K200d jest ok, ale K10D jjest wygodniejszy, i daje większe możliwości na przyszłość. Też jest uszczelniany, a kupić można w podobnej cenie co k200d.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ale K10D ma jeden tryb programowy - zielony. :-P W kadwusetce są przynajmniej te uproszczenia w obsłudze.
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
dsk napisał/a:
Ale K10D ma jeden tryb programowy - zielony. :-P W kadwusetce są przynajmniej te uproszczenia w obsłudze.


Ok. racja, ale jak moja żona na zielonym foci to jeszcze nie zepsuła żadnego zdjęcia, a mi na M czy AV (których najczęściej używam) już się to zdarzało :-|
Nie jest zły ten zielony. dsk Pozdrawiam, ale co ty meczu nie oglądasz? Ja to burak jestem ze sportu to mnie szachy interesują, a nie jakieś kopanie piłki, ale jestem w osamotnieniu. Jestem u teściów i tylko dlatego mogę na necie posiedzieć, że żona, szwagier i teściowie kibicują. A właściwie to kto gra.... :?: :mrgreen:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
seweryn1, Niemcy - Polska o 20:45 dopiero. :-) Zresztą pewnie będę pisał program na studia w tym czasie, może od czasu do czasu zerknę. :-P
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
seweryn1, nie jesteś sam. ;-) Mam taki sam stosunek do piłki nożnej. :-D
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
Gdzieś tam było na forum pytanie o obiektyw na imprezy sportowe, w chodziło chyba o tamrona albo sigmę 70-300 4-5.6, to co sprawdzamy czy się nadadzą oczywiście fotografowanie telewizora to nie to samo, ale niepotrzeba jasnego tele, mój tamron 17-50 wystarczy, ale co na to teścowa :?: chyba by mnie z rodziny wypisali, gdybym im tam pozasłaniał, a i z żoną rozwód murowany. :mrgreen:


To taki tradycyjny OT na tym forum, niezawodny przyzwyczaj się :shock:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dsk napisał/a:
seweryn1, Niemcy - Polska o 20:45 dopiero. :-)
Za to Kubica pierwszy w GP Kanady :mrgreen: .
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
no i "nasi" już gola strzelili ....
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
dżejpi napisał/a:
no i "nasi" już gola strzelili ....


A komu????? :shock:
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
sobie k**** :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-(

[ Dodano: 2008-06-08, 21:30 ]
niezawodny, bier d80, zobaczysz ile tańsze są szkła z drugiej ręki dla amatorów, typu 50mm 1.8,czy 85 1.8d, czy używki sigmy czy tamrona, lub inne akcesoria(zamienniki). przy korpusach nikona d40/60 zdanie wcześniej traci sens. w FJ dzis D80 za 2088pln widziałem

 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
.... przerwa ...
czas na zimne :-B :-B :-B
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
czas wyłączyć TV ;-) , bo według mnie troszkę poziom gry naszych ..........
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
... a Kubica tak się spieszył na mecz ...
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
argawen napisał/a:
Za to Kubica pierwszy w GP Kanady :mrgreen: .
bo się zatrzymał na czerwonym ;-)
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
grohu napisał/a:
bo się zatrzymał na czerwonym

... daltonista ???

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach