dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Koniec! i Początek?
Koniec z podglądactwem! (zboczenie?)
Podglądam Was, no niech będzie, przyznam się, od ok. pół roku. Dosyć! Trzeba to skończyć.
WITAM WSZYSTKICH!!!
Czytam sobie różne fora FOTO i wybieram Wasze.
Powodów jest kilka.
1. Pentax.
Sprzęt - legenda, który kiedyś mogłem sobie obejrzeć jeśli znalazł się znajomy mający dostęp do przeszmuglowanych magazynów zachodnich. Czasy dostępnych dla ludu pracującego miast i wsi Startów, Zorek, Fedów, i trochę innych z DDR, a i to często "z pod lady".
2. Wy Panowie
(dobra, dobra, wiem, że sobie nie panujemy, ale to z szacunku)
Wy i spokój tego forum - niektóre są dla mnie wręcz rasistowskie. Wprawdzie ostatnie dni trochę zburzyły ten obraz ale mam nadzieję, że "przytrafiło się jak kawalerowi dziecko".
3. Początek?
Dwa lata temu nazad, realizowaliśmy w firmie projekt, w którym należało, m.in., wykonać trochę zdjęć (skończyło się kilkoma tys.) różnych obiektów. Nic szczególnego, zwykłe pstrykactwo syfrowymi kompaktami.
No i okazało się, że uśpiony demon przebudził się, wróciły dawne ciągoty, nie przeszły, ...
Dzieci dorosłe, czasu trochę więcej, do emerytury "jednocyfrówka" - jeszcze wysoka ale "jednocyfrówka". Mam szansę zostać aktywnym emerytem, który jeszcze coś robi oprócz "pracy" w NOT!
Nie robiłem nigdy fot dla kogoś (no może kilka razy dla kumpeli, kumpla), nie myślałem nigdy o ich wystawianiu i chyba dalej tak będzie. Sprawiało mi to jednak Przyjemność przez właśnie takie P.
No to może pora na trochę przyjemności?
I na koniec jeszcze raz dlaczego tu. Sami chcieliście. W kilku wątkach o tym było: ludzie po przejściach (z innymi systemami), ludzie, którzy czymś tam kiedyś...
No to ja kiedyś.
Start 66 "podział" się nie wiem już gdzie, gdzieś tam leży (wstyd) Kiev, którego wnuczek (mój syn) wyłudził od dziadka i nie skręcił ani jednej błony, ...
A oprócz tego tyle książek wcięło lecz, po długich wprawdzie poszukiwaniach, okazało się, że stary T. Cyprian się ostał.
Jeszcze raz witam, jest mi przyjemnie Mam nadzieję, że powrót się uda i zostanę z Wami.
PS.
To pierwszy post napisany przeze mnie na jakimkolwiek forum.
Jeśli coś nie tak proszę o gromy (ale takie zgodne z duchem i poziomem tego forum :-)

 
KUMM  Dołączył: 26 Kwi 2006
Witamy serdecznie na forum !

dickkett napisał/a:
To pierwszy post napisany przeze mnie na jakimkolwiek forum.
Jeśli coś nie tak proszę o gromy (ale takie zgodne z duchem i poziomem tego forum


Gromów nie będzie chyba... :lol:
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
dickkett napisał/a:
Dzieci dorosłe, czasu trochę więcej, do emerytury "jednocyfrówka" - jeszcze wysoka ale "jednocyfrówka". Mam szansę zostać aktywnym emerytem, który jeszcze coś robi oprócz "pracy" w NOT!


Witamy!
Przyda nam się trochę więcej zdroworozsądkowego, spokojnego i zdystansowanego podejścia ;)
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: Koniec! i Początek?
Witamy serdecznie :-)

dickkett napisał/a:

Dzieci dorosłe, czasu trochę więcej, do emerytury "jednocyfrówka" - jeszcze wysoka ale "jednocyfrówka". Mam szansę zostać aktywnym emerytem, który jeszcze coś robi oprócz "pracy" w NOT!


Slychac coraz wyrazniej o planach naszego, kolejnego, socjalistycznego rzadu o zrownaniu i podniesieniu wieku emerytalnego dla Pan i Panow do poziomu 67 lat, ze wzgledu na nieuchronne i bliskie bankructwo zus. Tego oczywiscie nie zycze, ale przyszlosc raczej w czarnych barwach sie rysuje :roll:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: Koniec! i Początek?
dickkett napisał/a:
Jeśli coś nie tak proszę o gromy

Gromy fotografujemy na długich czasach migawki, najlepiej na czasie B.
Witaj.
 

Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Panie tutaj też są :-P , choć prawdą jest, że raczej czytają niż się udzielają... Witam również! :-D
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: Koniec! i Początek?
dickkett napisał/a:
[...] 2. Wy Panowie[...]

Panie też tu bywają, rzadko bo rzadko, ale bywają. :)
 

Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Jarek - dziękujemy za pamięć :lol:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Madika napisał/a:
Jarek - dziękujemy za pamięć :lol:

Nie ma sprawy - w końcu 8 marca już niedaleko... ;-)
 

Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Zamiast goździka poproszę piękną fotkę do galerii... :mrgreen: :-P ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Madika napisał/a:
Zamiast goździka poproszę piękną fotkę do galerii...

Będzie problem - przy tym całym zamieszaniu z aparatami, obiektywami, innymi duperelami - całkowicie brak mi czasu na robienie jakichkolwiek zdjęć.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witam Cię serdecznie. Ot taki inny jednocyfrowiec przedemerytalny. Pytaj o wszystko, nawet jeśli nie dotyczy to Pentaxa. Zawsze znajdziesie tu ktoś, kto udzieli odpowiedzi, poradzi, podpowie itd.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Heh - no prosze - witaj, witaj!! Milo widziec nowe, powazne twarze... Cholerka - ostatnio jakos serce mi rosnie... :-)

Pzdr
Spinner
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: Koniec! i Początek?
Witam :-D

dickkett napisał/a:
No i okazało się, że uśpiony demon przebudził się, wróciły dawne ciągoty, nie przeszły, ...

Ciekawe - skąd ja to znam? :roll:

Pozdrawiam
Marucha
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a ja pije piwo.....ale i tak witam - no to luuuuuu
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
MKw napisał/a:
ale przyszlosc raczej w czarnych barwach się rysuje

No to wiedziałem gdzie trafić, żeby je rozjaśnić. SMC!!! ("SMC i wszystko jasne" jak widziałem w stopce jednego z forumowiczów, niech mi wybaczy, że nie piszę kogo, szukaj jakoś mi nie znajduje)
Jarek Dabrowski napisał/a:
Gromy fotografujemy na długich czasach migawki, najlepiej na czasie B.

No to pierwsza porada za mną, może się nauczę :lol:
Madika napisał/a:
Panie tutaj też są

:oops:
O tak się czerwienię, faux pas, przepraszam i obiecuję, że nigdy więcej.
Do tej czerwieni należy jeszcze dodać czerwonej dominanty jak w Nikonie
Hmm, już Alzheimer?
Madika napisał/a:
raczej czytają

Mnie raczej też będzie to cechować, więc jeszcze raz Panie wybaczą ...
marucha napisał/a:
Ciekawe - skąd ja to znam?

Właśnie po pięknych 5 latach w Twoim grodzie ... szarość dnia i wygaszanie.
Ach tak trochę po dawnym Krakowie a potem do Tyńca, do opactwa z kawałkiem szkła!
Koncert w trakcie Letnich Koncertów Organowych przy okazji.
Krótko byłem w sobotę, kto to miasto tak zbabrał (np. ten hotel jak super market z Wólki
naprzeciw Filharmonii). RANY !
Fafniak napisał/a:
a ja pije piwo.....

Też bym chciał! Zacny napitek! Czasem udaję, że zapomniałem co powinienem pamiętać i też trochę uszczknę.
Rozumiem, że to ten eliksir, od którego zagłobowskiego oleum przybywa.
Potem niektórzy z Was (ostatnio chyba najaktywniejsi to Spinner i Sylwiusz) niosą kaganek oświaty na fora niewiernych. :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
... świetny sig, dickkett.... :mrgreen:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
alkos napisał/a:
... świetny sig, dickkett....

Nowej Ziemi nie odkryłem. Pewnie już nie odkryję.
Z Twoich byłbym.
Jako gość forum byłem posłuszny gdy ktoś napisał, że należy gdzieś zaglądnąć.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dickkett napisał/a:

Jako gość forum byłem posłuszny gdy ktoś napisał, że należy gdzieś zaglądnąć.

Taki zdyscyplinowany użytkownik to skarb.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Taki zdyscyplinowany użytkownik to skarb.

Dobra, zbuntuję się! :-D
A zdjęcia alkosa bardzo mi się podobają! Nie podejmuję dyskusji na tematy techniczne (?warsztatowe?), ja naprawdę miałem długą przerwę.
Ale jeszcze potrafię powiedzieć czy coś mi się podoba, czy nie.
A jak jeszcze jest klimat ....
A jest ! ....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach