PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Forum-dyskusja.
Prosze moderatora o nie zamykanie tego watku.Na wstepie chcialbym jeszcze raz przeprosic za to, co sie stalo. Nie chce aby przyszle dyskusje powodowaly taka atmosfere, jaka zapanowala. Chcialbym aby forum dawal mozliwosc powiedzenia wlasnego zdania, nawet odmiennego od wiekszosci, jesli ja tak to oczuwam, ze dany sprzet jest do d...., to jest tylko moj odbior, mam prawo tak stwierdzic, na podstawie wlasnego odczucia. Bo czyz nie moge tak stwierdzic, skoro sprzet wartosci 25 tysiecy zl. ma parametry lepsze owszem, ale nie az na tyle zeby placic takie pieniadze? Mialem wszystkie aparaty w rekach, bo w japonskich sklepach mozna wziasc do reki i porobic duzo zdjec, zeby stwierdzic, czy odpowiada czy nie. Dlatego stwierdzam ze jest do d.... . Pentax nigdy nie wyszedl poza sprzetem dla amatorow, choc niektorzy uzywali zawodowo. Ciekawostka w Japonii, mialem do czynienia z awodowymi fotografami, ktorzy robia zdjecia do gazet kolorowych, chodzi o potrawy. Wyobrazcie sobie, ze na 11 spotkan, 9 mialo co? Fuji!!!!1 Tak Fuji S3 pro. Jeden mial Canona, a dwoch Nikona, ale uwaga, analogowe. To tak przy okazji, info. Prosze Was, wszystkich, o pogodzenie sie ze mna i przyjecia mnie takiego, jaki jestem. Nie chce klamac, zmieniac zdania, bo komus cos nie pasuje, nie. Szymon, niewazne co, jak bylo, ja wyciagam do Ciebie reke. Przepraszam Ciebie. Mamy dzieci, (teraz wiem) masz syna o takim samym imieniu Kuba, u mnie te imie dostal, ze wzgledu na Kube Jaworskiego, ktorego szanuje za wyczyny zeglarskie, sam bylem nim dlugo. Mam nadzieje ze to wystarczy. dziekuje za uwage. Piotr Biesiadecki
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO Piotr. Cieszy mnie bardzo ten wątek. Całkowicie zrozumiałym jest wypowiadanie się na temat sprzętu innych firm. Chodzi tylko i wyłącznie o to, by nie robićtego w sposób obraźliwy, czy też sugerujący jakikolwiek fundamentalizm - bowiem to od tego zaczynają się sniesnaski.
Każdy z nas jest inny - stąd zapewne będą wynikały spory. I bardzo dobrze. Chodzi tylko o to, by nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
..i dlatego pentaksiarze to taki specyficzny naród :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bardzo sie ciesze ze jednak wrociles - i to w takim stylu :-)

Cieszylbym sie tez, gdyby Szymon wrocil...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Giiiiicio Piotras, gicio... milo, ze jestes... ;-)

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach