Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na gazecie wyczytałem, że oficjalna premiera Firefoxa 3 to 17 czerwca.
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
cynamonowy napisał/a:
rafalf napisał/a:
Ale po trzech tygodniach udostępnili update z finalną wersją FF 3.0...

mogli poczekac te trzy tygodnie a nie trzymać się ściśle daty wydania. jakby wyszedł windows vista z IE beta to było wielkie oburzenie.

Jakby wydali Ubuntu 8.04 z FFx 2 to by musieli z nim zostać do 8.10, to dwie różne przeglądarki ;)
Za produkt końcowy uznaje się coś do czego stabilności ani działania nie ma żadnych zastrzeżeń. FFx 3.0b5 spełniał te warunki przez premierą Ubuntu 8.04 więc został dodany.

cynamonowy napisał/a:
Rozglądam sie za czymś innym powoli...

openSuse ;]
Chyba, że masz czas i chęci. PLD, Arch....
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
t0m3k napisał/a:
openSuse


no własnie sie pośpieszyłem z testowaniem open suse 11 RC1. nie chciało mi się czekac do 17 czerwca. Teraz juz wiem że beta ubuntu jest stabilniejsza niż RC suse :-/

t0m3k napisał/a:
Chyba, że masz czas i chęci. PLD, Arch


Jakbym miał czas to bym sobie zrobił slackware albo gentoo. Kiedyś sie wezme...

P.S tak w ogóle to o drana prubuje pobrac nową operę ale za żadne skarby nie udaje mi sie nawet wejśc na opera com. A nigdzie indziej paczki dla ubu nie znalazłem.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
piotr_luk, dzięki ale ten i inne linki w domenie opera.com ładują mi sie od rana w nieskończoność :-(
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
cynamonowy, mi się udało od razu (zarówno .tar.gz jak i .deb), dawaj maila, to ci wyślę maja ponad 8 mb
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
No widzisz a mnie nawet na główną stronę opery nie wpuszcza :-/ a maila znasz, do mojego loginu na forum dodaj domenę P@PL i gotowe. Dzięki Ci serdeczne za pomoc :-B :-B :-B :-B :-B
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
poszło
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
Na razie nic nie doszło. Sprawdze jutro. Jeszcze raz dzięki :-B




juz jest :P
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
ja tam z repo Archa pobrałem.
Fajna przeglądarka ale nie mogę dojść do ładu z filtrami reklam (w ogóle nie wiem jak to uruchomić) a bez tego ani rusz...
A szkoda, kq to nie to samo a FFx to gtk...
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
t0m3k, ja tam wole qt. szkoda ze gnome nie jest na qt. Bardziej responsywne toto, szybciej smiga. Nawet nowe gg będzie na qt...
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
cynamonowy napisał/a:
t0m3k, ja tam wole qt. szkoda ze gnome nie jest na qt. Bardziej responsywne toto, szybciej smiga. Nawet nowe gg będzie na qt...


No ja też właśnie wolę qt... Chodzi mi o to, że konqueror mi nie odpowiada jako przeglądarka a w operze nie mogę dojść do opcji filtrowania reklam (nie ma takiej?)...

OK, zrobione. A jak miałem FFx to byłem pewny, że do Opery wszystkie filtry pojedynczo trzeba dodawać.

Opera rlz 8-)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Moja strona (na prv) w FF jest uznawana za dokonującą ataki. Gdzie ustawić wyjątek, żebym mógł wejść na stronę? Wyjątki z zakładce "bezpieczeństwo" nic nie dają, tak jak kliknięcie "zignoruj to ostrzeżenie" :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach