Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ta nowa sesja coś chyba nie poszła.. przy poprzednich blednie. miny jakieś nie takieś, ta bluzka mi się za mocno świeci. Stać Cię na więcej.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
dawno nic nie wrzucalem wiec zeby choc troszke sie poprawic ;-)

32)


33)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
32. Fajne ale troche za bardzo mi trawa na twarz wchodzi, odrobine wyżej obiektyw bym prosił :). Balans bieli mógłby też być nieco cieplejszy, bo na twarzy jest stosunkowo chłodno. ;-)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
fajne swiatlo na 33 moze troche wiecej swiatla na twarzy.
Uzywales jakiegos fitra do tej fotki?
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
studentmibm, przy 33. użyłeś lampy czy blendy ?
że tak fajnie to wyszło ;-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
MateuszG, grabber, do doswietlania uzylem blendy :)
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
świetnie to wyszło .... teraz nie wiem czy warto kupić metza 48 za 800zł czy może blendę za 80 zł :roll: :-P
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
32 za dużo tego zielska..
33 nie podoba mi się ten efekt z blendy. Tym bardziej, że twarz już w cień uciekła.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
ok, to czas na kolejna mala partie :)

34)


35)


co Ty na to ?:)
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
1 - ja jednak lubie landszafty, podoba mi się.
33 - fajny kadr z tym doświetleniem.
Reszta tak sobie w moim subiektywnym odbiorze.

pzdr
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
fajna parasolka od lamp studyjnych ;-) Tez mam jedna fote z taka parasolka u siebie :-)
Cos nie gra w tych ostatnich i to bedzie swiatlo.
Dziewczyna jest troche za ciemna. Kolorki fajne

Pozdrawiam
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Zgadzam się z grabberem. Przydałoby się nieco rozświetlić te zdjęcia ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
34, ot zdjęcie z parasolką
35, jak dla mnie do kosza. Więcej parasolki jak dziewczyny, światła nie ma, zbyt jasne tło, i jeszcze wyszły lekko "trolowate" uszy, jakoś nieszczęśliwie ją trochę złapałeś.
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Po obejrzeniu całego wątku mam takie refleksje:
2 i 8 - bardzo fajny nastrój
19 i 20 - te portrety najbardziej mi się podobają koncepcyjnie, ale widać, że przy wszystkich się starałeś
14 - zbyt mało budynków i uliczy, a za dużo nieba, a może tak celowo?
16 - Lamborghini może trochę za bardzo opiera się na ramce z prawej strony; jeździłeś nim? ;-)
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
Podoba mi się nr 2. Z portretów tylko nr 19, chociaż włosy ucięte nieco z lewej. Pozostałe raczej poprawne (jeśli nie liczyć drobiazgów jak ostrość na 26, czy zaparasolowania 25), ale czegoś im brakuje. Może kadrowania, może tła i różnych głębi ostrości, nie wiem. To takie "prawie" co robi różnicę
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
makak napisał/a:
Zgadzam się z grabberem. Przydałoby się nieco rozświetlić te zdjęcia
grabber napisał/a:
Dziewczyna jest troche za ciemna

hmmm no to wychodzi na to, ze mam monitor zle skalibrowany :oops: , bo u mnie wyglada wszystko ok, przynajmniej wzgledem tego co chcialem uzyskac :-)
Apazar napisał/a:
14 - zbyt mało budynków i uliczy, a za dużo nieba, a może tak celowo?

to celowo, zbieralo sie wtedy na burze i niebo bylo ciekawe(przynajmniej wg mnie :-) ), tymbardziej, ze za moimi plecami deliktanie swiecilo slonce :-)
Apazar napisał/a:
16 - Lamborghini może trochę za bardzo opiera się na ramce z prawej strony; jeździłeś nim?

moze masz racje ale wez pd uwage, ze to zdjecie nie bylo kadrowane na kompie, kadr prosto z puchy ;-)

Arti, widze, ze nic Ci sie nie podoba z tego co robie. W takim razie pokaz jakies swoje zdjecia, bo rozumiem, ze mozesz sie pochwalic czyms na co warto zwrocic uwage. Chetnie bym sie czegos nauczyl.

Dziekuje wszystkim za opinie.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Brawa za 33 - świetnie to światełko blendowe zadziałało.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
studentmibm napisał/a:
Arti, widze, ze nic Ci sie nie podoba z tego co robie.

Się przestraszyłem,że to prawda, ale zaraz znalazzłem, że się sam zacytuję....

Arti napisał/a:
Trzy ostatnie portrety jak dla mnie bardzo sympatyczne i fajne.


Arti napisał/a:
18-tka mi się dopiero teraz załadowała. Fajowa!


To tylko z poprzedniej strony....
Kurcze, ja naprawdę piszę co myślę.. Moje foty widziałeś, ale czy to poprawiło albo pogorszyło Twoje? Napradę poprzednią stroną pokazałeś, że stać Cię na więcej. Ja tu chętnie zaglądam...

[ Dodano: 2009-05-08, 23:15 ]
Koteki napisał/a:
Brawa za 33 - świetnie to światełko blendowe zadziałało.

O! a jak widzisz innym się ten efekt podoba. Zresztą nie naposałem, że źle, tylko że mi się nie podoba. Ja nie przepadam za efektam srebrnej blendy, on musi mieć mocne poparcie...
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Arti napisał/a:
Kurcze, ja naprawdę piszę co myślę.

Ale ja nie pisalem swojego poprzedniego posta z jakakolwiek zlosliwoscia, naprawde. Chcialbym poprostu tez tutaj zobaczec jakies Twoje zdjecia aby moc skomentowac. Moim zdaniem takie wzajemne wymienianie sie spostrzezeniami moze duzo nauczyc. (Pomijam portal MM, bo tam kazde jedno zdjecie moim zdaniem wiele traci, glownie przez swoj miniaturowy rozmiar ;-) )

Koteki, dzieki :-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
studentmibm, a wiesz, że ja czasem chętnie bym i nawet coś pokazał? Chociaż ja tam nic genialnego nie robię.. No ale, jakiś czas temu wybrałem banicję...
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=6955

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach