studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
ok to teraz pare domowych pstrykow :)

36)

37) autoportret :mrgreen:

38)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
studentmibm napisał/a:
37) autoportret

Aleś Ty paskudny! :shock: :-P :evilsmile:
38, kurcze chyba przecukierkowałeś? a szkoda bo może się podobać.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
odnosze wrazenie, ze z osoba ze zdjecia 36 laczy Cie blizsza wiez, dlatego szkoda, ze portret nie pozwala jej poznac, nie pokazuje jakiejs jej szczegolnej cechy, technicznie wszystko ok, tylko tego czegos portretowego brakuje...
na 37 szkoda, ze ostrosc jest na gorna warge, a nie na oczy, mysle, ze technicznie nie bedziesz mial trudnosci, by to poprawic, jesli jest mozliwosc powtorzenia scenerii.
natomiast 38 mz jest perfekt, tzn. powiem tak - do pokazywania w internecie jest idealne, ale zebym chcial ja w duzym formacie na sciane, to juz trzeba by troche poprawic, wtedy rzeczywiscie Arti moze miec racje, co do przecukierkowania.

swoja droga, to na brak urodziwych modelek nie mozesz narzekac :mrgreen:
masz na to jakis patent?
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
studentmibm, 38 - extra fota ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
tatsuo_ki napisał/a:
odnosze wrazenie, ze z osoba ze zdjecia 36 laczy Cie blizsza wiez, dlatego szkoda, ze portret nie pozwala jej poznac, nie pokazuje jakiejs jej szczegolnej cechy, technicznie wszystko ok, tylko tego czegos portretowego brakuje...

A co to jest to coś portretowe? Znaczy brakuje czepka pielęgniarki, żebyśmy wiedzieli, że w szpitalu pracuje? czy kilofa, że w kopalni?
Oprócz tego, że na tym zdjęciu kompletnie nie leżą mi kolory i widać jakoś tą "domowość". To akurat o tej pani nie można powiedzieć, że nic nam nie mówi.. I jej charakterek widać i emocje na twarzy.
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Od początku:
1 - nuda. Nudny widoczek z płaskim południowym oświetleniem. Takie pstryk
2-5 duuużo ciekawiej, fajny klimat, niezłe kadry
6 - czarna góra przytłacza
7-8 znowu nuda.
9-14- jak rozumiem, wrzucone tak dla jaj
19,21,22 - bdb, mnie się bardzo podobają
Wszystkie następne sesje portretowe gorsze, ale w sumie fajne, tylko ta 19-22 najlepsza.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Arti napisał/a:
I jej charakterek widać i emocje na twarzy.

no to wymien prosze te emocje, bo ja chyba jakis nieczuly jestem... :/
dla mnie jest tu gdzies po srodku miedzy zdjeciem legitymacyjnym a portretem, ale to jest moje zdanie i mozna sie z nim nie zgodzic.

Arti napisał/a:
A co to jest to coś portretowe?

odpowiedz jest z gatunku odpowiedzi na pytanie: http://pentax.org.pl/view...t=jest+plastyka
w tym jednym przypadku nie czuje tego czegos portretowego...

po prostu w watku widac, ze studentmibm potrafi lepiej...
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
38 gdyby skorka byla bardziej pomaranczowa a mniej czerwona to by fajnie wygladalo :)
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
no 38 bardzo udany portret, można patrzyć i patrzyć...
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
quasi, wlasnie o to chodzi, te kolorki ;)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
tatsuo_ki napisał/a:
odnosze wrazenie, ze z osoba ze zdjecia 36 laczy Cie blizsza wiez, dlatego szkoda, ze portret nie pozwala jej poznac, nie pokazuje jakiejs jej szczegolnej cechy, technicznie wszystko ok, tylko tego czegos portretowego brakuje...

Zgadza sie, to moja mama ;-) Zdjecie zrobione chyba podczas Jej rozmowy z kims (tata? :-P ). W kazdym razie w tym konkretnym przypadku o jakimkolwiek innym zdjecie niz 'z zaskoczenia' nie ma mowy :-)
wojtek_c napisał/a:
1 - nuda. Nudny widoczek z płaskim południowym oświetleniem. Takie pstryk
wojtek_c napisał/a:
6 - czarna góra przytłacza
7-8 znowu nuda.

Zgadzam sie, w tej chwili tez mi juz nie podchodza. Wiekszosc z nich robiona niedlugo po kupnie aparatu wiec rozumiecie ;-)
wojtek_c napisał/a:
Wszystkie następne sesje portretowe gorsze, ale w sumie fajne, tylko ta 19-22 najlepsza.

Gorsze? :-( tak jak patrze na to co tutaj wrzucilem to obiektywnie ( na tyle na ile potrafie) zdjecia 26, 27, 28, 29, o wiele bardziej mi podchodza. A najbardziej jestem zadowolony z 32, 33 oraz 34.
Co do zdjecia 38 to wersja oryginalna wyglada tak:

Kolorkami celowo sie pobawilem i w sumie uzyskalem efekt, o ktory mi chodzilo, taki cukierkowy, tak jak piszecie ;-)
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Cytat
Co do zdjecia 38 to wersja oryginalna wyglada tak:


Moim zdaniem ta wersja oryginalna jest kolorystycznie zdecydowanie najlepsza z prezentowanych ;-) )
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
totalnie popieram słowa Wojtka, 38 w oryginale wygląda najlepiej i pomyślałem tak jeszcze zanim przeczytałem, że to oryginał. Cholernie fajne kolory wyszły. Bardzo świeżo!

hmm, jak świeciłeś te portrety?
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
quasi, Twoja obrobka moich zdjec jak dla mnie tragiczna, i to w pelnym znaczeniu tego slowa. Ze zdjecia sie robi takie zblurowane niewiadomo co.
Arti napisał/a:
Aleś Ty paskudny!

no wiesz co.. :mrgreen:
afuszejk napisał/a:
hmm, jak świeciłeś te portrety

Jedynie na 26 i 33 blenda, pozatym to swiecilo slonce ;-)
a no i 38 to z lampa, a dokladnie blysk odbity od sciany, na ktora patrzy moja dziewczyna.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
studentmibm napisał/a:
quasi, Twoja obrobka moich zdjec jak dla mnie tragiczna, i to w pelnym znaczeniu tego slowa.


Jestem za - oryginał wyprodukowany przez autora tego wątku dużo lepszy. Wersja przerobiona wygląda mocno plastikowo
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Ojej, spokojnie... One (posty) wygaszą się samoczynnie, a kolory, to kwestia indywidualnego odbioru.
Wyraźnie napisałem -> "propozycję, np:".
Co nie zmienia faktu, że i tak wolę ...

pozdrawiam
PS
nie zblurowane, tylko odszumione :-D
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
kilka moich najnowszych zdjec :)

39)

40)

41)

42)

43)


czekam na Wasze opinie:)
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Moim zdaniem 40. Wygląda świetnie (ach te kolory).
Ale spojrzenie Pani na 39 też ma swoją moc przyciągania wzroku :) :-B
Dobre zdjęcia ze wskazaniem na 39/40 :)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Bardzo mi się podoba ta ostatnia sesja, podejrzewam, że katowickie Rondo Sztuki jako scenerię. A jakie miałeś oświetlenie, jeśli można zapytać?

(a w zdjęciu 40. usunąłbym tę żółtą torbę z tła)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
moim zdaniem zdecydowanie zabraklo dodatkowego zrodla swiatla. podejrzewam, ze zwyczajnie zabraklo blendy i rak do jej trzymania :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach