Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
t0m3k, jakoś dziwnie działa ta Twoja strona. Mam wrażenie, że kręcę się tam niezbyt wiadomo gdzie, na cokolwiek kliknę, to jestem w tym samym miejscu. :-/
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
Meggido, nie za bardzo wiem co przez to rozumieć. Mówisz o moim blogu? I na co klikasz? Nie mam tam podstron poza kontaktem i poszczególnymi linkami.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
t0m3k napisał/a:
Już mi dwie fotki pożyczyli i podpisu nie usunę.
takie zabezpieczenie to raczej na nic sie nie zda. Na moje oko 3 min w PS i nie ma. Moze warto pomysleć nad jakimś znakiem wodnym lub zaszywaniem swojej sygantury w obrazku. Była taka dyskusja na forum. Jak dla mnie temat podpisu się wyczerpał :-) Bo jeszcze wyjde na zrzędę :-)
Co do zdjęcia 28 to wersja 2 niewiele sie różni, przynajmniej jak dla mnie. Fotka mi sie podoba. Ma niezły klimat, kolor i modelkę. Przyjemnie sie ogląda.
 

Alojzy N.  Dołączył: 30 Kwi 2008
t0m3k napisał/a:
Już mi dwie fotki pożyczyli i podpisu nie usunę.

:shock: Tzn. kto, dokąd i w jakim celu pożyczył, jeśli wolno wiedzieć?

29., pomijając styl modelki (a to już kwestia tak subiektywna, że nie ma o czym rozmawiać), bardzo mi się podoba.
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
Alojzy N. napisał/a:
Tzn. kto, dokąd i w jakim celu pożyczył, jeśli wolno wiedzieć?

Jakiś facet z mojego miasta. Do swojej stronki (której już nie ma), w celu 'promocji' miasta...
Teraz pracuję nad podpisem...

[ Dodano: 2008-08-07, 17:00 ]
30.
 

Alojzy N.  Dołączył: 30 Kwi 2008
Widziałbym to trochę szerzej, żeby trochę więcej prawej było. Ale i tak - ładna kolorystyka, ostrość, bokeh - podoba mi się! (Tylko modelka ma za dużo "gadżetów" - przy tym kadrowaniu łancuszek, opaska, lekko psują wrażenie.)

Co za szkło? To nie jest crop? Napis o niebo lepszy, ale jak ktoś będzie chciał zdjęcie pożyczyć, to usunie go w dwie minuty. :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Bardzo ładne, ale jak Alojzy N. napisał, bez opaski i łańcuszka było by jeszcze lepsze.
 

t0m3k  Dołączył: 17 Kwi 2008
No to na początek przepraszam, że się nie odzywałem taki kawał czasu :)
Do rzeczy:
Alojzy N. napisał/a:
Co za szkło?

Takumar 135 1:2.5
Alojzy N. napisał/a:
To nie jest crop?

Nie, oryginalny kadr.

31.


32.


33.


[ Dodano: 2008-09-06, 16:18 ]
34.


35.


36.


37.


38.


Szczególne podziękowania dla matb, który na obydwa śluby wyposażył mnie w lampę błyskową :)

Więcej zdjęć na http://www.tomasztracz.pl/

[ Dodano: 2009-09-22, 20:54 ]
39.
:)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
39 ładne - podoba mi się :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach