w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
[w4syl] rozmaitości
Postanowiłem i na tym forum się poudzielać nie tylko swoją gadką, ale też coś pokazać.
Czekam na opinie.

1.


2.


3.


4.
 
marco_tm  Dołączył: 13 Cze 2008
Witam,

ta jedynka to jakaś taka za bardzo zielona mi się wydaje, reszta fajna :)
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Dzięx. Jedynka zielona miała być ... tak letnio. Kolorystyka na 3 też zamierzona.
 
Asahi
[Usunięty]
Kompozycja podoba mi sie na wszystkich. Ostatnie moim zdaniem troche przepalone, pewnie przydalaby sie jakas blenda. A wyroznilbym szczegolnie 3-ke.
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Masz rację ... w ostatnim przegiąłem z podciąganiem RAW'a ... chyba obrobię tę fotę jeszcze raz. Dzięki za wizytę.
 

andreo  Dołączył: 27 Cze 2008
Witaj w4syl

w1/ trawa się nieszczęśliwie nałożyła na nosie.... :-(
2/ na TAK .. ale coś (ja) bym pokombinował na zasadzie skojarzeń..
biżuteria Modelki a ozdoba naturalna=kwiatek....
3/ IMO naj lepsze.. coś jest w tej focie... jakiś ... jak przemyślę to dopiszę... ;-)
4/ gdyby nie "blada cera" to jak w 3...

mają te Twoje Foty jakiś pozytywny (dla mnie) wyraz

Pozdrawiam i Dobrego Światła Życzę

Zapraszam do mojego wątku ...Tu...
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Dzięki za opinię andreo.

[ Dodano: 2008-07-10, 12:18 ]
No to zapodam jeszcze kilka już kiedyś opublikowanych (ale jeszcze nie na tym forum).

5.


6.


7.


8.


Pozdrawiam wszystkich odwiedzających 8-)
 

andreo  Dołączył: 27 Cze 2008
7/ IMO WYMIATA!
foty "lotnicze" to (chyba?) spore crop'y + rozdzielczość do publikacji = dało nie za specjalną techniczną jakość fot :(

8/ ja :oops: bym zrobił tę fotę en face :oops:
bo to co się dzieje w tle :-( (ludzie i drugi samochód) rozpraszają i psują fotę :-/
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
5 i 6 to moim zdaniem nic ciekawego, ot, takie pstryki.

7- Genialne ujęcie moim zdaniem. Ukośne linie/łuki wnoszą dynamizm, sugerują ruch. Moim zdaniem mógłbyś poprawic kadrując trochę niżej. Pod tymi smugami kondensacyjnymi przydałaby się jakaś wolna przestrzeń, choc nie za dużo. A co to za czarna plama w prawym górnym rogu ?

8- Ciekawe ujęcie, choc trochę za duża głębia ostrości, przez co tło rozprasza - za dużo się tam dzieje. Idealnie byłoby gdybyś mógł powtórzyc to zdjęcie używając SMC-A* 1.4/85 albo FA*1.4/85 :)

 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Kosior, to nie smugi kondensacyjne. ;-)
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Meggido napisał/a:
Kosior, to nie smugi kondensacyjne.


Wiem. Smugi kondensacyjne najczęściej wydobywają się z silników odrzutowych, czasami też ze śmigłowych. Zeby się pojawiły, samolot musiałby leciec na wysokości 8-15km. A to jest pewnie dym użyty na potrzeby pokazu . Ale lubie to określenie :mrgreen:

 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Brzmi tak fajnie, tak pseudonaukowo. :-D
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Smugi siwego dymu to nic innego jak olej wpuszczany do wydechu :-)
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
7!!! pięknie!!! ... Jeżeli kadrowałeś programem i masz zapas na dole, to daj go więcej, by te smugi były całe ...a jeżeli taki kadr jest prosto z aparatu , to.... nic nie szkodzi ;-) bo wiem jak trudno zrobić zdjęcie tak szybko poruszającym się obiektom.. Świetne :)
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
7 genialna za nieobrócenie!
Zdjęcie ustawione "prawidłowo" już tak nie gra.
Czy tylko mi się wydaje, że zdjęcie było robione pionowo?
 

addicted  Dołączył: 02 Mar 2008
7. jest świetna. 8 również mi się podoba, a z modelką to 2 i 3 najbardziej przypadły mi do gustu (podobają mi się takie żywe kolory) ;-)
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
7-ka fantastyczna, wygląda jak zrobione kilkadziesiąt lat temu :)
8-ka, zdjęcie mi nie leży, ale samochód - moje marzenie :D
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Dzięki wszystkim za wypowiedzi.
Fakt ... 7 robiona była pionowo. I tak w szoku byłem, że zdążyłem obrócić się za nimi, odpowiednio złapać kadr, no i, że moja Sigmunia nadążyła z ostrością:) A ... no i jest to pełny kadr.

Kosior, o jakiej czarnej plamie mówisz? (ślepym ja, czy co?)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam ponownie :) Myślę, że wkrótce coś się może znów pojawić :D
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
w4syl , siódma :-B ma w sobie coś czego nie maja pozostałe nawet na milimetr, no może jeszcze szóstka.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
7. wymiata :)

Kosior, poczytaj to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Smugi_kondensacyjne Smugi kondensacyjne to skroplona para wodna, a nie spaliny. Nie wytwarza ich silnik.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach