bodoo  Dołączył: 14 Maj 2008
Witam wszystkich, jestem bodoo

LDevil napisał/a:
Swego czasu poważnie myślałem nad zakupem karty EYE-FI, ale szybko mi przeszło z kilku powodów:


...ja tez.
zdaje sie, ze Eye-Fi nie obsługuje RAW. mialem gdzies obszerna stronke jak znajde to wrzuce.
 
woj  Dołączył: 02 Sie 2008
bodoo napisał/a:

Cytat
zdaje sie, ze Eye-Fi nie obsługuje RAW. mialem gdzies obszerna stronke jak znajde to wrzuce.

Wersja Pro obsługuje pliki RAW
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Dodali nawet obsługę Ad-Hoc do tej karty, ale jednego nie rozumiem:
http://www.eye.fi/cards/pro.html napisał/a:
Ad Hoc support: at this time, we are supporting Mac OSX 10.5.7 and above, and Windows XP, Windows Vista with the standard windows and Intel proset wireless adapters.
Jeżeli karta działą na standardowych windowsowych kartach sieciowych (swoją drogą nie ma czegoś takiego :)), to po jakiego grzyba wyszczególnili tam jeszcze karty intela?
 
woj  Dołączył: 02 Sie 2008
LDevil napisał:

Cytat
Jeżeli karta działą na standardowych windowsowych kartach sieciowych (swoją drogą nie ma czegoś takiego :)), to po jakiego grzyba wyszczególnili tam jeszcze karty intela?


Karta sieciowa wifi to standard, producent karty nie ma tu znaczenia.
Większe znaczenie ma tutaj to jaki stardard wifi obsługuje posiadana karta wifi zamontowana w PC.
Karty Eye-fi obsługują standard b , g więc nie powinno być w ogóle problemu z obsługa karty za pomocą dowolnej karty sieciowej wifi zamontowanej w PC.
Trzeba pamiętać ze mowa tu o karcie Eye-Fi w wersji Pro , bo tylko ta pracuje w trybie Ad Hoc.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach