Yeti  Dołączył: 04 Lip 2007
Przepraszam że swoim postem nie wnoszę nic merytorycznego w wątku, ale muszę też wyznać swoją miłość do Z-1p.........
Pozdrawiam !
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
IMHO MzS jest okropnie brzydki
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Gosiu, prosze, nie pisz tego wiecej. To najpiekniejszy P jakiego znam! 8-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jacek S napisał/a:
Kurcze a jak byłeś u mnie w domu i chciałeś mi sprzedać MZ-S to mówiłeś coś innego ;-D
Tyle, że wtedy dopiero Z1-p do Ciebe szedł...


Dokladnie :-P jak juz go dostalem w swoje lapki to sie zakochalem... :oops:

Pzdr
Spinner
 
SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
Ech, przypominają mi się "burzliwe" dyskusje spinerowo-encorowo-sektorowe... ;-)
Wiele się z nich nauczyłem.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Och... poczatki OSW... To byly czasy :evilsmile: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Jutro będę testować panoramki w pz1p na slajdzie :-) I nie mogę się tego doczekać :-)
Mój wyczekany aparat jest w stanie niczym "nówka sztuka nieśmigany" i budzi niekłamany podziw tych, co go widzieli :-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
cotti napisał/a:
"nówka sztuka nieśmigany"
Mam taki sam :) Trudno na nim nawet ryskę znaleźć :) Niektórzy twierdzą że taki nieodrapany to wstyd i że pewnie nie wyciągany z torby, ale... Widać że poprzedni właściciel o niego dbał, to i ja nie bedę gorszy :) Przeszedł przegląd w serwisie, zmieniono mu kółeczko zębate i... zacytuję pana Rendaszkę "...dbać o niego, to jeszcze wieeele lat posłuży...". Do tego jeszcze żal mi sprzedać Z-1 i tak noszę oba :) W jednym kolorowy slajd, w drugim b&w...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
cotti napisał/a:
Mój wyczekany aparat jest w stanie niczym "nówka sztuka nieśmigany"
Zerkinj pod spód, pęknięty przy klapce.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
pęknięty przy klapce
To się nie liczy ;-)
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
Cytat
Zerkinj pod spód, pęknięty przy klapce.


Trza gripa mieć ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
kari, jak masz czas jutro, to mogę na giełdę przywieźć, mam powerzooma 70-200, możesz sobie potestować
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja mialem i MZ S i Z1P i oba sa swietne (byly) bo teraz juz K..D i jedna rzecz nie dorowna zadnemu aparatowi w Z1 dzwiek migawki - jak sprzedawalem te puszke to byl to jedyny argument przeciw sprzedazy :mrgreen:
 
kari  Dołączył: 23 Cze 2007
SQ6GIT napisał/a:
kari, jak masz czas jutro, to mogę na giełdę przywieźć, mam powerzooma 70-200, możesz sobie potestować

Jutro to ja byłem w górach, ale dzięki za ofertę :-) . Poza tym do warszawy trochę mam, więc nie mogę tak sobie wyskoczyć i potestować :mrgreen: . A co do obiektywu, to w górach najprawdopodobniej uszkodził mi się mój najbardziej uniwersalny (28-80), więc tak, czy tak muszę coś zakupić, więc może się skuszę na tego FA 28-105/4-5.6. Nikt nie mówi, że trzeba używać PZ ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, ale ja się tego spodziewałam :-) Mam gripa, więc drobne pęknięcia przy bateriach mnie nie interesują :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przestrzelałaś już?
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
jeszcze nie
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na pewno nie działa.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
kari napisał/a:
SQ6GIT napisał/a:
kari, jak masz czas jutro, to mogę na giełdę przywieźć, mam powerzooma 70-200, możesz sobie potestować

Jutro to ja byłem w górach, ale dzięki za ofertę :-) . Poza tym do warszawy trochę mam, więc nie mogę tak sobie wyskoczyć i potestować :mrgreen: . A co do obiektywu, to w górach najprawdopodobniej uszkodził mi się mój najbardziej uniwersalny (28-80), więc tak, czy tak muszę coś zakupić, więc może się skuszę na tego FA 28-105/4-5.6. Nikt nie mówi, że trzeba używać PZ ;-)


kari, miałem na myśli tamtą sobotę we Wrocławiu... :-)
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
czesc,
odswieze troche temat ;-)

ostatnio wpadl mi w rece pentax z-1p :mrgreen: wszystko smiga w nim wspaniale (taka mam nadzieje bo jeszcze filmu nie wywolalem :-P ) i ogolnie aparat jest genialny, tylko jedna mala sprawa mnie zastanawia... porownujac prace autofocusa (na tych samych obiektywach oczywiscie) z MZ-S lub k200d, zet-jeden jest wyraznie glosniejszy, i nie jest to takie dyskretne bzzzz, bzz, tylko raczej cos w stylu BRRrrrr, BRrr... ;-) czy ten aparat po prostu tak sie zachowuje czy tez lepiej za jakis czas dac go do przesmarowania?

bardzo prosze o odpowiedz ;-) pozdrawiam
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Miałem wprawdzie Z-1 bez "p" ale przypuszczam, że silnik mają taki sam i w porównaniu do cyfrowego *istD na pewno był głośniejszy ale przy tej prędkości i pewności ostrzenia w ogóle mi to nie przeszkadzało :mrgreen: .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach