kinemator  Dołączył: 29 Wrz 2008
[Kinemator] Pierwsze starcie z lustrzanką
1.

2.

3.


Pentax k200D z kitowym obiektywem - niedawno kupiony.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
2. najbardziej mi się podoba.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Borowik i pień całkiem przyjemne
P.S. kinemator, lepiej się ogląda jak są całe fotki wstawione (oczywiście w rozmiarze przewidzianym na forum) bo klikanie w miniaturki to już nie to.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Grzybek i pniak naprawdę fajne
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Powtórzę za kristofo, grzybek i pień super. Czy na pewno nic nie dłubałeś przy pniu? tzn. wydaje mi się że głębia ostrości jest jakaś za mała i za fajna jak na kita? :->
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Eldred napisał/a:
Czy na pewno nic nie dłubałeś przy pniu? tzn. wydaje mi się że głębia ostrości jest jakaś za mała i za fajna jak na kita?

pewnie "oszczył" :mrgreen:
 

kinemator  Dołączył: 29 Wrz 2008
Eldred napisał/a:
Powtórzę za kristofo, grzybek i pień super. Czy na pewno nic nie dłubałeś przy pniu? tzn. wydaje mi się że głębia ostrości jest jakaś za mała i za fajna jak na kita? :->

Jedyne co w Gimpie zrobione to zmiana rozdzielczości i dodanie ramki. Ostrość wybrana "ręcznie" na jeden z tych jedenastu punktów. A i filtr polaryzacyjny założony - hama co podobno nie jest najlepszym wyborem.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
No to super, gratulacje, na prawdę fajne, przyjemne zdjęcia. ;-)

[ Dodano: 2008-09-30, 18:54 ]
W trzecim zdjęciu brakuje tonalności na dole, można to podciągnąć w lightroomie albo raw therapee i będzie ok. A dwójkę to możesz wysłać nawet jako kandydatkę do jednego ze zdjęć w kategorii lato do kalendarza forumowego, na prawdę bardzo mi się podoba.

[ Dodano: 2008-09-30, 18:55 ]
Oczywiście lepiej użyć filtra połówkowego robiąc zdjęcie a nie rozjaśniać ziemię na komputerze ;-)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Dwójka,panie dwójka. ;-) Pozostałym tez właściwie nic nie brakuje,ale ta 2 najbardziej do mnie przemówiła.
 
marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
pień super!!!
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
dołączam sie 2 ekstra a grzybek tez niczego sobie ale jakos tak na srodku :-P
 

kinemator  Dołączył: 29 Wrz 2008
Dzięki za opinie. Teraz kilka staroci z kompaktu Sony DSC-S60
4.

5. (w Picasie zrobiony automatyczny kontrast)

6.


[ Dodano: 2008-10-05, 17:37 ]
Moje pierwsze starcie z RAW`ami (konkretnie RAWTherapee - na razie klikane trochę w ciemno)
7.

8.

9.


[ Dodano: 2008-10-26, 17:54 ]
10.


[ Dodano: 2008-11-10, 16:22 ]
Próby z B&W
11.

12.

13.

14.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach