Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
kurde musze ci jakos ta karte oddac
W makao graliście?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
W makao graliście?
To inna gra. Pożyczyłem mu Jokera :mrgreen:
 

olen  Dołączył: 08 Gru 2006
argawen napisał/a:
olen napisał/a:
4399 zł z ob 18-55DA
Za tą cenę nigdy w życiu.

[ Dodano: 08-12-06, 23:06 ]
Nie kupię


NO dobra ;-) jest już w Jankach za 4299
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
olen napisał/a:
NO dobra jest już w Jankach za 4299
-jak dla mnie bzdura..... :evil:
a samo body?
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
A ja się trochę wkurzyłem dzisiaj...
Dałem $920 za body w Beach Camera (aktualnie czekam na drugi egzemplarz, mam nadzieję bez FF), a właśnie dzisiaj zobaczyłem, że K10D pojawiło się u naszego firmowego dostawcy, za $869.99 kit... :evil:
Nie wiem teraz co zrobić - zwrot do Beach Camera to 10% Restocking Fee, czyli $92, co w sumie dałoby mi ok.$962 za kit, tego obiektywu wprawdzie nie chcę, ale w tym przypadku dostaję również nieograniczoną gwarancję - sam sobie wydrukuję paragon... Obiektyw chyba uda się komuś wcisnąć za te $50-$60, co? Tylko teraz trochę zachodu z odkręcaniem wszystkiego w Beach Camera... Że tez musiałem się pospieszyć te parę dni... :evil:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jaad75, - spokojnie....wedlug mnie ten tanszy mialby peknieta obudowe , FF/BF , duzo wyzsze szumy i ostrosc z jpg jak na dpreview :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
jaad75 napisał/a:
A ja się trochę wkurzyłem dzisiaj...
Dałem $920 za body w Beach Camera (aktualnie czekam na drugi egzemplarz, mam nadzieję bez FF), a właśnie dzisiaj zobaczyłem, że K10D pojawiło się u naszego firmowego dostawcy, za $869.99 kit... :evil:
Nie wiem teraz co zrobić - zwrot do Beach Camera to 10% Restocking Fee, czyli $92, co w sumie dałoby mi ok.$962 za kit, tego obiektywu wprawdzie nie chcę, ale w tym przypadku dostaję również nieograniczoną gwarancję - sam sobie wydrukuję paragon... Obiektyw chyba uda się komuś wcisnąć za te $50-$60, co? Tylko teraz trochę zachodu z odkręcaniem wszystkiego w Beach Camera... Że tez musiałem się pospieszyć te parę dni... :evil:



:shock: :shock: :shock: :shock: Jaki to interes? Body 920. Body z kitem 870 +92 za zwrot czyli 962. Sprzedasz kita za powiedzmy, 62, wiec body wyjdzie za 900. przeplaciles najwyzej 20. Po co tyle zachodu i zawracanie gitary? Daj sobie spokoj, rob zdjecia i pokaz co Ci wychodzi :mrgreen: :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Daj sobie spokoj, rob zdjecia i pokaz co Ci wychodzi



OOoooooh, yeeeesss!

;-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
jaad75 napisał/a:
A ja się trochę wkurzyłem dzisiaj...
Dałem $920 za body w Beach Camera (aktualnie czekam na drugi egzemplarz, mam nadzieję bez FF), a właśnie dzisiaj zobaczyłem, że K10D pojawiło się u naszego firmowego dostawcy, za $869.99 kit... :evil:
Nie wiem teraz co zrobić - zwrot do Beach Camera to 10% Restocking Fee, czyli $92, co w sumie dałoby mi ok.$962 za kit, tego obiektywu wprawdzie nie chcę, ale w tym przypadku dostaję również nieograniczoną gwarancję - sam sobie wydrukuję paragon... Obiektyw chyba uda się komuś wcisnąć za te $50-$60, co? Tylko teraz trochę zachodu z odkręcaniem wszystkiego w Beach Camera... Że tez musiałem się pospieszyć te parę dni... :evil:



:shock: :shock: :shock: :shock: Jaki to interes? Body 920. Body z kitem 870 +92 za zwrot czyli 962. Sprzedasz kita za powiedzmy, 62, wiec body wyjdzie za 900. przeplaciles najwyzej 20. Po co tyle zachodu i zawracanie gitary? Daj sobie spokoj, rob zdjecia i pokaz co Ci wychodzi :mrgreen: :mrgreen:


Teraz to już nie jest taki dobry deal, ale ta niemal bezterminowa gwarancja mnie kusi. Jak powiedziałem, czekam na drugi egzemplarz z Beach Camera - spodziewam się, że koło wtorku dostanę, może nawet w poniedziałek. Problem w tym, że teraz i tak nawet nie mam aparatu, a tu taką okazję przegapiłem - trochę to jednak wkurza. Ale trzymam się, przekonaliście mnie, że za tą cenę napewno też ma przynajmniej FF... ;-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wypij za mnie dobre piwo polskie, bo u mnie niestety nie ma zadnego :cry: czekaj na pentaksa i do................. boju!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 

oryszard  Dołączył: 14 Gru 2006
Wielbiciele 'Kadyszek " jak ceny na dzień dzisiejszy ??????
czekam na K-10 bardzo ....napalony Rych
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
oryszard napisał/a:
Wielbiciele 'Kadyszek " jak ceny na dzień dzisiejszy ??????

Normalnie 4300 w kicie albo to:
http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/109599
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ale nie w PL skoro wątek o DE ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach