Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
16 pytań LUDZKOŚCI. Można napisać retorycznych:

1. Dlaczego słońce przyciemnia ludziom skórę, a rozjaśnia włosy?
2. Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami?
3. Dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach "Wróżka wygrała w totka"?
4. Dlaczego, żeby skończyć pracę w Windows trzeba nacisnąć na "Start"?
5. Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a płyn do mycia naczyń z prawdziwej cytryny?
6. Dlaczego człowiek, który inwestuje wasze pieniądze nazywa się niszczyciel (broker)?
7. Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów o smaku myszy?
8. Dlaczego Noe nie zabił tych 2 komarów?
9. Po co jest sterylizowana igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?
10. Dlaczego samoloty nie są robione z tego samego materiału, co czarne skrzynki?
11. Skoro do teflonu się nic nie przykleja, to jak przyklejono teflon do patelni?
12. Dlaczego 'kamikadze' nakładają kaski?
13. Jaki jest synonim słowa "synonim"?
14. Skoro Superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie?
15. Dlaczego w lodówce jest światło, a w zamrażalniku nie?
16. Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby, dlaczego więc jeżeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dwóch kumpli siedzi przy piwku jeden do drugiego:
- Sorry, ale muszę już lecieć, bo jak za późno wrócę, a jeszcze na bani, to żona mi straszną awanturę zrobi.
- A bo ty źle to robisz. Mi żona nigdy awantur nie robi, jak wracam po pijaku.
- No, ale jak to źle? Wracam po cichutku, buty już na klatce schodowej zdejmuję, drzwi nasmarowałem, żeby nie skrzypiały, kładę się po ciemku. A i tak zawsze się zbudzi i awantura gotowa.
- No właśnie o tym mówię, źle to robisz.
- No to jak ty to robisz?
- Normalnie. Wracam do domu z okrzykiem na ustach: "KOCHANIE !!! WRÓCIŁEM!!!". Tłukę się ile wlezie. Rzucam buty w jeden kąt, ciuchy w drugi. Idę pod prysznic i śpiewam na całe gardło, po czym wkraczam triumfalnie do sypialni z okrzykiem: "A teraz będzie SEKS STULECIA!". I wiesz co?
- No co?
- Jeszcze nigdy się nie obudziła...
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Zbynio napisał/a:
4. Dlaczego, żeby skończyć pracę w Windows trzeba nacisnąć na "Start"?
4b. Dlaczego po odinstalowaniu programu pojawia się komunikat "Instalacja zakończona pomyślnie"?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jedna koleżanka żali się drugiej:
- Mój Kazik jest ostatnio jakiś oziębły w sprawach seksu.
- Podmień mu w czasie kąpieli szampon na taki dla psów - radzi druga - Ja swojemu tak zrobiłam, to po wyjściu spod prysznica rzucił się na mnie, jak jakiś brytan, zaciągnął do łóżka i mało mnie na strzępy nie rozerwał w czasie stosunku!
Minęły dwa dni:
- Beznadziejna ta twoja rada z szamponem dla psów.
- Coś ty? Nie zadziałało?
- Zadziałało. Wyskoczył z łazienki, zeżarł całą kiełbasę z lodówki, a jak mu zwróciłam uwagę, to ugryzł mnie w tyłek i poleciał do tej suki, Kowalskiej z trzeciego pietra...

[ Dodano: 2018-11-23, 06:36 ]
Żona do męża:
- Kochanie, a wiesz, że mamusia była wczoraj u tego słynnego dentysty?
- Taak? A co, kanały jadowe jej udrażniał?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
– Dlaczego zatrudnia pan w swojej firmie tylko żonatych mężczyzn?
– Są przyzwyczajeni do poniżeń i obelg, poza tym nie spieszy im się, żeby punktualnie wychodzić z roboty.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
W czasach kiedy Amerykanie szykowali się do lotu na księżyc, do NASA zgłosił się pewien Indianin i zapytał, czy jeśli na księżycu spotkają jakąś cywilizację, mogliby im przekazać wiadomość od Indian.
Ludzie z NASA się zgodzili.
Indianin podał im małą karteczkę, na której zapisane było kilka słów w nieznanym, archaicznym indiańskim dialekcie.
Na pytanie, jak brzmi wiadomość, Indianin nie odpowiedział.
Ludzie z NASA chodzili po indiańskich osiedlach i prosili ludzi, by przetłumaczyli tajemniczą wiadomość.
Tamci jednak tylko się uśmiechali i odmawiali odpowiedzi.
W końcu na jednym z mniej znanych uniwersytetów znaleźli antropologa, który znał większość indiańskich dialektów. Przeczytał wiadomość i również zaczął się śmiać:
- Co tu jest napisane? - pyta człowiek z NASA.
- Uważajcie! Te sku**ysyny przyszły po waszą ziemię!
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
- Jakie są Twoje fantazje erotyczne?
- Szyszki. Pełno szyszek. Na łóżku, na podłodze, na meblach. Wszędzie szyszki. Dużo szyszek. Ja leżę na niej, ona krzyczy, bo leży na szyszkach. Ogólne szaleństwo.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Szyszko?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie, myszko.
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Jedzie chłopak z dziewczyną. Chłopak kieruje, a dziewczyna siedzi z tyłu. On się obraca, a ona krzyczy:
- Patrz na drogę!
- Nie obracaj się!
- Chcesz mnie zabić?!
On nie wytrzymuję:
- Zamknij się! Cofam! :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Budzi się facet na tylnym siedzeniu jadącego auta. Spogląda na siedzenie kierowcy, a tam wielki, napakowany typ z czerwoną skórą i rogami na głowie.
- Co się dzieje? Gdzie ja jestem?! - pyta się kierowcy.
- Umarłeś. Jestem diabłem i wiozę cię tam, gdzie twoje miejsce.
Facet wygląda za okno i blednie.
- Jak tu strasznie, brzydko... I tak szaro, depresyjnie.
- Zgadza się - mówi diabeł.
- Te sypiące się ruiny, jak po zagładzie.
- Tak...
- I ten dym, smog... Jak tu śmierdzi, nie ma czym oddychać!
- To prawda.
- To piekło jest straszne! - woła przerażony pasażer.
- Jakie piekło? - dziwi się diabeł - jeszcze z Krakowa nie wyjechaliśmy.
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Umiera facet i staje przed obliczem Św. Piotra, który mówi:
- Najpierw pokażę ci jak wygląda niebo.
Wjeżdżają windą do nieba, a tam wszystko pięknie, ludzie spacerują, słonko świeci, spokojnie.
- A teraz pokażę ci jak wygląda piekło - mówi Piotr.
Zjeżdżają windą na dół, a tam dyskoteka, roznegliżowane dziewczyny, no sama radość. Wrócili z powrotem do bramy, facet się zastanowił i mówi:
- To ja wybieram piekło.
Św. Piotr zaproponował więc, żeby jeszcze raz pojechali do piekła, żeby facet się upewnił co do słuszności wyboru. Zjeżdżają więc do piekła, a tu smoła, łańcuchy, ponuro. Oburzony facet woła:
- Jak to, przecież przed chwilą to całkiem inaczej wyglądało?!
- Owszem - mówi Św. Piotr - ale poprzednio oglądałeś Dział Marketingu!
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Opowiedziałbym Wam dowcip o Alfie Romeo, ale boję się, że zepsuję.

-----

– Dlaczego właściciele Alf nie pozdrawiają się na drodze?
– Bo rano już się widzieli u mechanika.

-----

https://paczaizm.pl/memy/alfa-romeo/

:-P
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Na budowie majster ryczy do młodego (gorola):
– Te! Młody! Skocz no po halba!
– Panie majster, co to jest halba?
– Ja młody, mosz recht! Weź zaroz dwie!
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
artycja napisał/a:
Umiera facet i staje przed obliczem Św. Piotra, który mówi: ...
Spaliłaś tego kawała. :evilsmile:

Powinno to brzmieć tak:

Umiera facet i staje przed obliczem Św. Piotra, który mówi:
- Słuchaj, wszyscy żyjący na ziemi wierzą że po śmierci idzie się do nieba albo piekła w zależności od zasług. Jednak tak na prawdę jest inaczej.
Facet zdziwiony i zaciekawiony pyta:
- Naprawdę?! A jak jest w rzeczywistości?
Święty Piotr wyjaśnia:
- A widzisz mamy tu demokrację i każdy może sobie wybrać. W tym celu najpierw pokażę ci jak wygląda niebo apotem piekło.
Wjeżdżają windą do nieba, a tam wszystko pięknie, ludzie spacerują, słonko świeci, spokojnie. Potem zjeżdżają windą na dół, a tam dyskoteka, roznegliżowane dziewczyny, no sama radość.
Wrócili z powrotem do bramy i Święty Piotr pyta:
- No i jaka jest twoja decyzja?
Facet się zastanowił i mówi:
- Święty Piotrze, w niebie jest na prawdę super ale nie wyobrażam sobie żebym miał tam spędzić wieczność. Więc nie obraź się na mnie ale ja wybieram piekło. Tam jest niesamowita impreza.
Św. Piotr zaproponował więc, żeby jeszcze raz pojechali do piekła a potem do nieba żeby facet się upewnił co do słuszności wyboru. Facet jednak zdania nie zmienił.
Zjeżdżają więc do piekła, diabły otwierają drzwi i pakują faceta do beczki z gotującą się smołą.
Przerażony i oburzony facet woła:
- Jak to, przecież przed chwilą to całkiem inaczej wyglądało?!
- Owszem - mówi Św. Piotr - ale poprzednio oglądałeś prezentację przygotowaną w dziale marketingu!

:mrgreen:
Słyszałem też wersję gdzie zamiast faceta był informatyk a zamiast prezentacji był program w wersji DEMO.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Słyszałem też wersję gdzie zamiast faceta był informatyk a zamiast prezentacji był program w wersji DEMO.
to akurat mało śmieszne, bo wersja demo, mimo że pokrojoną, to zawiera elementy wersji pełnej ;-)

Wersja z działem marketingu bardziej do mnie przemawia :-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
I to pokazuje, że opiszon w robocie wytwarza realną wartość, a nie złudzenia :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Wejście do raju. Dwie bramy. Nad jedną napis "Wejście dla pantoflarzy", nad drugą "Wejście dla niepantoflarzy". Przed pierwszą bramą stoi dłuuuga kolejka, przed drugą tylko jeden facet. Święty Piotr idzie więc najpierw do drugiej bramy porozmawiać z czekającym.
- Wszyscy stoją w kolejce do tamtej bramy - mówi apostoł - Powiedz mi, dlaczego uznałeś, że ty powinieneś stanąć przed tą.
- Nie uznałem. Żona mi kazała.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bramy do nieba. Stawiają się trzy " nierozłączne psiapsiółki". Przychodzi Św. Piotr, zagląda w te swoje księgi i mówi do nich. No nieźle. Nawet zbyt dużo nie nagrzeszyłyście więc teraz muszę was przydzielić, ale mam tylko jedno pytanie: każda powie ile razy zdradziła męża. Pierwsza mówi: ja tylko pięć razy, ale sam rozumiesz. Imprezy integracyjne, trochę dużo wypiłam no i stało się. Ale zawsze kochałam tylko męża. Św. Piotr po namyśle woła podręcznego i mówi: dla tej przynieść niebieską sukienkę, niebieskie skrzydła i zaprowadź ją do Cherubinów. Przyszedł czas na drugą, a ta przyznaje się do trzech zdrad. Dostaje więc różową sukienkę, różowe skrzydełka i przydział do Serafinów. Wreszcie podchodzi trzecia i ta przysięga,że nigdy, przenigdy nawet nie pomyślała o tym aby zdradzić swego męża. Święty posprawdzał wszystkie zakamarki dokumentacji i rzeczywiście jest tak jak mówi kobieta. Woła więc sługę i mówi: dla tej przynieść białe skrzydła. Kobieta zachwycona pyta: Święty Piotrze to ja pójdę pomiędzy archanioły ? Ten odchodząc, odwraca się i rzecze: nie, Ty pójdziesz pomiędzy gęsi. :-D :mrgreen: :-P
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wyspałem się, a nie rozumiem puenty :oops:

Kobieta z kochankiem, sam środek akcji. Nagle, słyszy głos męża wchodzącego do domu.
-Szybko, schowaj się w szafie! On mnie zabije, Boże, nie pozwól by mój mąż się o tym dowiedział, błagam...
Nagle słyszy głos:
-Dobrze, nie dowie się, ale ty, grzeszna wiedz, że kiedyś za to zapłacisz, pochłonie cię woda!
-Niech tak, bedzie, byle tylko mąż się nie dowiedział, że go zdradziłam.
Po kilku latach, nie bacząc na tamte słowa, wybrała się na rejs po oceanie, gdzie pasażerami były wyłącznie kobiety. Nagle statek zaczął tonąć.
-Boże, moją śmierć rozumiem, ale chyba nie pozwolisz utonąć 300 kobietom?!
-Milcz, trzy lata was zbierałem!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach