xant  Dołączył: 04 Paź 2006
  K100D gdzie w realu
Witajcie Pentaksiarze !!!

Rozważam poważnie zakup K100D. Jeśli go kupię to najprawdopodobniej przez net, ale zanim to zrobię chciałbym najpierw na żywo trochę "pomacać". Mieszkam w Toruniu i w żadnym sklepie jeszcze go nie widziałem :-( Podpowiedzcie łaskawie gdzie ten aparat można spotkać i oglądnąć.

Posdrufka
Xant
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
W trojmiescie w 3 sklepach go maja... wpadnij...
Poza tym...w sobote i niedziele bede w Toruniu wiec moge dac do pomacania ... (bez skojarzen)
 
Yacek Dołączył: 28 Sie 2006
Jeśli byłbyś zainteresowany to w moim sklepie możesz go kupic za 2700 zł z kitem 18-55 i 24 miesięczną gwarancją Pentax Polska. Od Torunia to jakieś 70 km, dwóch ludzi z Torunia kupowało już u mnie aparaty, w tym jeden K100D.
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
Dobra cena i nie jest zbyt daleko...
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
Yacek, A gdzie dokładnie jest ten sklep? Czytam Twojego posta kilka razy i nie widzę :( 70km ale w którą stronę :?:
deeper, Dzięki za dobre chęci. Jeśli rzeczywiście będziesz w weekend w Piernikowie i poważnie mówisz o pokazaniu swojego aparatu to ja bardzo chętnie bym się spotkał.

Pozdr.
Xant
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
Generalnie to jade na mecz hokeja, poza tym to nocuje na jakims campingu...
Bede w sobote po poludniu.
Mozna sie zgadac na telefon
 
Yacek Dołączył: 28 Sie 2006
xant napisał/a:
A gdzie dokładnie jest ten sklep? Czytam Twojego posta kilka razy i nie widzę :( 70km ale w którą stronę :?


Piotrków Kujawski
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
Yacek, dzięki za info. Jeśli się zdecyduję na kupno to być może Cię odwiedzę. Gdybym się wybierał, odezwę się wcześniej.

Pozdr.
Xant
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Zupełnie i całkowicie realnie widziałem dzisiaj na stołówce, we wczorajszym Expresie Ilustrowanym artykuł o Pentaksie K100D! Do tej pory jestem w szoku! :shock: Chyba, któryś z dziennikarzy jest fanem Pentaksa bo innego wytłumaczenia nie widzę :shock:
 
Yacek Dołączył: 28 Sie 2006
Dzisiaj sprzedałem ostatnią sztukę K100D. Gdyby ktoś był zainteresowany to czas realizacji zamówienia 1 dzień.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Yacek, Może mnie ktoś zjedzie ale nie podoba mi się Twoje nachalne reklamowanie się na tym forum. IMHO jak już masz własny sklep z aparatami to wykup jakąś reklamkę u admina i niech powiesi ładnego banerka: "u Yacka szybko, tanio i solidnie" i wtedy wszystko będzie na swoim miejscu.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Stanę w obronie Yacka trochę - znaczy reklamka może tez być :mrgreen: - ale osobiście nie odbieram informacji Yacka jako nachalnych... Odniosłem wrażenie, że on jest pentaksiarzem, a że przy okazji sprzedaje takie, to o tym pisze - i tyle 8-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bardziej przychylam siędo zdania Żorża. Tyle narzekamy na słabą dostępność Pentaksa, że nie odbieram postów Yacka jako nachalnych.
Ale z formą reklamy w formie bannera trafiłeś.
Yacek - jęsli dogadasz sięz Piotrkiem alias Pi.Ko nt. umieszczenia bannera, spłodzę Ci taki gratisowo.
 
Yacek Dołączył: 28 Sie 2006
Przukro mi "tomecki", że tak to odbierasz. Jeśli bym Ci powiedział, że na takim K100D zarabiam około 20 zł (coś muszę dołożyć aby nie sprzedawać po cenie zakupu bo to niezgodne z prawem) to może zmieniłbyś zdanie? Interesuję się fotografią, podoba mi się kompatybilność wsteczna firmy Pentax oraz cieszę się, że dzięki mnie wiele osób kupiło aparaty po naprawdę niskich cenach i z Polską gwarancją, fakturą VAT. U mnie można pomacać sprzęt, zrobić testowe fotki i podjąć decyzję. Już na dzień dzisiejszy mam kilka zamówień na K10D i jakoś ludzie traktują mnie przychylnie i niejednokrotnie dziękują za to, że sprzedaję tak tanio Pentaxa. Nie myślałem, że kogoś to może drażnić (no, może konkurencję) ale skoro tak to już więcej nie będę reklamował żadnych promocji i nowości. W hurtowniach jeśli będzie zbyt, będą większe zamówienia - większe zamówienia to niższe ceny. Przy okazji dziękuję innym za chęć wspierania moich idei.
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
Ejj no nie przesadzajmy, nie jest to zadnanahalna reklama ani nic w tym stylu,
pozatym nawet jak ktos chce sobie na forum zareklamowac w takiej formie,
to co z tego... w koncu pentaxa sprzedaje, a to jest wlasnie forum pentaxa,
co innego jak by przyszedl i wolal "ludzie nie kupujcie pentaxa, mam tanie canony".

A nawet jak na tym zarobi to co ? Mi to nie przeszkazda, u nas w kraju czesto mozna zauwazyc sytuacje, ze jak ktos cos zarobil, albo chce zarobic to juz "cwaniak i zlodziej"...
Podobnie ejst u mnie w pracy, robie dla firmy strone internetowa, za wykonanie mam 6k,
a ksiegowa i reszta "bab" obgaduja i marudza... bo ona pracuje 20 lat w firmie i tyle to pol roku zarabia, a ja ... zalezy odemnie jak dlugo sie z tym uwine...

Wiec jezeli ktos nie umieszcza w podpiscie wielkiej reklamy w stylu "Kupuj u Romana",
to jest wszystko ok, poza tym poniekad robi niektorym przysluge proponujac w takiej cenie, umozliwia obejzenie sprzetu i przetestowanie, jezeli nie odpowiada to mozna go zignorowac i isc tak gdzie idiotow nie chca :)
Oj, troche sie rozpisalem... czas konczyc :D
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Yacek, reklamuj, reklamuj, nie pekaj, robisz dobra robote, zachecasz przeciez do Pentaksa i o to chodzi. Dobra robota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nawet jak zarobisz 100 zl, to jest twoja sprawa, bo przeciez za darmo tego tego nie bedziesz robil. :mrgreen:
 
Yacek Dołączył: 28 Sie 2006
Dzięki chłopaki, jak bedę miał ciekawe promocje to dam znać.
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
Ludzie :!: :!:

Od niedawna zaglądam na to forum, więc nie wiem jak to drzewiej bywało. W tym wątku będę jednak bronił Yacka. Zaczął się on (wątek oczywiście) od mojego pytania, gdzie w Toruniu i okolicy można wziąć do ręki K100D, bo w większych i znanych mi sklepach go nie mają, a Yacek zaprosił mnie do swojego sklepu. Jak dla mnie to nie jest nachalna reklama tylko konkretna i jak najbardziej na temat odpowiedź. Nie można się go czepiać za to, że chciał mi pomóc.

Yacek jeszcze raz dzięki.

Pozdr
Xant
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
xant, dzisiaj nie dam z tym rady, ale jutro na 100% bede kolo 10 w Toruniu
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Dobra widzę że zostałem źle odebrany. Drogi Yacku to że zarabiasz 20zł na aparacie mnie wogóle nie interesuje, możesz zarabiać i choćby 1000zł, to wolny rynek jeśli tylko znajdą się nabywcy to nie widzę powodu żebyś tego nie robił, masz sklep foto to świetnie, może sam u Ciebie kupię jak wkońcu się zdecyduję na Pentaxa, prawdopodobnie jesteś w porządku handlowcem nie chcącym nikogo naciągnąć ani oszukać to się chwali, naprawdę życzę z całego serca powodzenia dla twojej firmy (a wiem co mówię przez kilka lat sam się parałem handlem) ale takie jest moje zdanie że po to jest dział giełda albo banerek, ale widzę że tylko dla mnie taka forma promocji nie odpowiada, dla innych wszystko pasuje i nawet Cię popierają. Żyjemy (prawdopodobnie) w demokracji także większość ma rację, ja więc usówam się w cień ze swoimi spostrzeżeniami, napewno nie chciałem Cię obrazić ani nic w tym stylu, pozdrawiam i życzę powodzenia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach