Asahi
[Usunięty]
Cytat
Jak załozy się osłone przeciwsłoneczną to wygląda naprawdę efektywnie
:?: moze efektownie?
 
nazgul  Dołączył: 15 Paź 2007
pawica2 napisał/a:
Pierwsze zmaganie z Sigmą mam juz za sobą. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, szkło warte ceny.


Ja jaka była cena?
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
pawica2 napisał/a:
Pierwsze zmaganie z Sigmą mam juz za sobą. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, szkło warte ceny.


He, he... gratulacje... :lol: :lol: :lol:

Witamy w klubie posiadaczy sigmy 100-300!!!
 
pczarnul  Dołączył: 15 Lut 2007
Gratulacje, teraz dokup TC Sigmy, przynajmniej 1.4. :-)
 
pawica2  Dołączył: 08 Sie 2007
Dla mnie wygląda efektywnie :-) i kosztował 3499 ale dostałem w prezencie filtr UV 82mm który kosztował w tym sklepie 279zł :-)
Nie wiem czy mogę ale z chęcią zareklamowałbym ten sklep. Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-08-07, 13:16 ]
pczarnul napisał/a:
Gratulacje, teraz dokup TC Sigmy, przynajmniej 1.4. :-)

jeśli możesz to wstaw kilka zdjęć zrobionym tym TC Sigmy?
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
pawica2 napisał/a:
jeśli możesz to wstaw kilka zdjęć zrobionym tym TC Sigmy?

Samym?


:evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a nie da sie ? ;-)
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
pawica2, spraw sobie jeszcze monopoda, zobaczysz jak wtedy będzie przyjemnie się fotografowało.
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Trochę odgrzebię... Czy jest zauważalna różnica (oczywiście na cyfrze) między starszą wersją bez DG a nowszą z DG ?
 
pczarnul  Dołączył: 15 Lut 2007
sailor9, ciężko powiedzieć - ja mam wersję DG. Z drugiej strony przy 105/2.8 EX bez DG nie zauważyłem, aby jakość cierpiała. Podejrzewam, że test nie ujawni, może w praktyce w pewnych warunkach te powłoki coś dają.
 

djopti  Dołączył: 09 Cze 2008
Witam

Jeżeli ktoś się ma zamiar kupić S 100-300 f/4 niech to lepiej uczyni na dniach. W połowie sklepów cena z 3499 została już podniesiona do kwoty 5499 więc jest to mała różnica :-( . Ja wczoraj zamówiłem jeszcze po starej cenie w jednym ze sklepów. :mrgreen:
 

bulaj  Dołączył: 20 Kwi 2008
chyba trzeba być nieźle sfrustrowanym żeby kupić tą/tę sigmę za taką cenę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=559480937

espresso, nie wiem o czym Ty prawisz, ale w pentaksie to raczej niemożliwe żeby za 50 % ceny sprzedawać szkło
powiedziałbym, że przechodzony obiektyw w dobrym stanie to 80-90 % ceny nowego obiektywu ze sklepu, które są przeważnie niedostępne od ręki,
zdażają się sytuacje kuriozalne, że używane przekracza wartość nowego szkła albo jest na poziomie nowego :shock:
 

djopti  Dołączył: 09 Cze 2008
No i już we wszystkich sklepach ceny poszły do 5499 ech :-(

No do mnie moja "mała" Sigma trafi już jutro :-D
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
djopti napisał/a:
No do mnie moja "mała" Sigma trafi już jutro :-D
Gratuluję zakupu. Będzie co najmniej dwóch Pentaksjan w Olsztynie z tym fajnym "malutkim" szkiełkiem 8-) Ja z kolei wylicytowałem na ebay konwerter AF 1.4x Tamrona, z myślą o podpięciu go do Sigmy. Nie znalazłem opinii o współpracy takiego zestawu, więc sam będę musiał go przetestować. Najgorsze jest to, że sprzedawca czeka na przelew w euro, a ja ze zgrozą obserwuję aktualny kurs euro :shock:
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
spada ;) więc go przetrzymaj chwilę
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Alyjen napisał/a:
spada ;) więc go przetrzymaj chwilę
Tak też czynię od niedzieli, sprawdzając cierpliwość Niemca ;-)
 

djopti  Dołączył: 09 Cze 2008
Dojechało moje "maleństwo" :mrgreen:
Jutro może uda mi się coś ustrzelić, mam nadzieję że nie będzie dużego FF/BF :-|
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
djopti, tak z ciekawości, zrób jakieś zdjęcie porównawcze tak żeby gabaryt "króliczka" było dobrze widać. :-)
 

djopti  Dołączył: 09 Cze 2008
postaram się jak dorwę jakiś inny aparat :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Nie musi być na puszce. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach