wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
denvi, bo nie rozumiem - czyli Twoim zdaniem odbitka w labie (nie wydruk) jest gorsza z cyfry niż z błony?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ok, mam album, najlepsze zabezpieczenie zdjęć, kupiłem go w Fotokoszyku za 65zł z przesyłką, ma fajne skórzane obicie i 120 czarnych stron. Jako że zdjęcia mają wymiary 13x18 mieszczą się po dwa na stronę co w sumie razem daje 240 zdjęć na album, czyli zostało mi jeszcze miejsca na 32 zdjęcia. Na drugim zdjęciu "forumowa" strona albumu ;-) :-B

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, łooo nawet ja tam jestem :-D Rewelacja. Możesz podesłać na PW namiar na ten album? Na zdjęciach wygląda lepiej niż dobrze :-) Zamawiam oglądanie przy następnej wizycie :-D
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
To ten, daj znać wcześniej zanim przyjedziesz to na pewno ze sobą wezmę :-) :-B

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, dam dam, trochę się zgapiłem, bo mogłem wpaść na prawie cały ubiegły tydzień. Teraz muszę pokombinować z czasem :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Eldred, nie podoba mi sie :-( Dusza sie te zdjecia -w takim formacie, przyklejalbym jedno zdjecie na strone. No ale to tylko moj gust :roll:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
No już tak wyszło, chciałem robić w nieco większym formacie, ale okazało się że większy jest 2x droższy a nie w 3/2 czyli dopłacałbym do białych brzegów które i tak bym odciął. Jeszcze większe odbitki są już za ~4zł za jedną.
Rozumiem, że jedno zdjęcie na stronę lepiej się ogląda dlatego starałem się je dobierać tak żeby nie gryzły się za bardzo ze sobą, zarówno kolorystycznie
jak i tematycznie.
Są tu zdjęcia które chciałem koniecznie zabezpieczyć i mieć na odbitce, a nie tylko moje najlepsze. Kilka takich wydrukuję w 30/20cm i będę chciał jakoś oprawić tylko jeszcze nie wiem jak, zapytam o radę w odpowiednim temacie (jeśli taki istnieje).
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Eldred, czy ten album jest zszywany? Mój brat ma taki ładnie oprawiony (Poldom bodajże), duże czarne karty w dużej ilości ale, niestety, nie zszywany i po jakimś czasie karty zaczęły wypadać...
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
generalnie warto przejrzeć ofertę gedeonu, bo akurat w PL nie ma zbyt wielu sensownych firm.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Cytat
Eldred, czy ten album jest zszywany?
wygląda na to że tak. (na szczęście)
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
IMHO biała ramka by zrobiła robotę w kwestji przestrzeni.
Eldred, czemu zdecydowałeś się na te rogi zamiast wlepek?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Po prostu nie było dwustronnych kwadracików. Ale te rogi są ok. bo nic nie przyklejam do zdjęcia, mogę je w każdej chwili wyjąć.
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Jak dla mnie, to trochę paskudzą odbiór, ale co kto lubi :)
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
Nie powiedziałbym że paskudzi, raczej że jest orginalny ... jak tofik ;)

Skoro edgar zrobił to świadomie, postanowiłem się chwile w niego wpatrzeć [album nie edgara] - i doszedłem do wniosku że jest klasycznie klimatyczny - chętnie bym go oglądnoł w realu [album nie edgara].
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
wieja, kto to jest edgar? ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
matth napisał/a:
kto to jest edgar? ;-)
własnie? :roll:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
A swoją drogą mnie rogi nie rażą, na pewno nie w takim albumie. Chociaż największy sentyment mam do albumów gdzie zdjęcia zakładało się za takie przeźroczyste taśmy. Mam kilka takich staroci rodzinnych w domu i miło się to ogląda :-)
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
matth napisał/a:
zdjęcia zakładało się za takie przeźroczyste taśmy

klaser:?:

[ Dodano: 2009-08-11, 15:29 ]
Eldred, fajna faktura na stronach..
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
user, tak jak w klaserze, ale albumy na zdjęcia :-)
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
Eldred, prosze o przebaczenie - tak to jest jak sie w biegu czyta co drugą literkę a reszte się samemu dopowiada.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach