Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
user napisał/a:
Eldred, fajna faktura na stronach..
to cień firanek z okna.

wieja napisał/a:
Eldred, prosze o przebaczenie
spox :lol:
Mój kolega miał szczura imieniem Edgar, nieźle się uśmiałem ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Grendel napisał/a:
generalnie warto przejrzeć ofertę gedeonu, bo akurat w PL nie ma zbyt wielu sensownych firm.

Dzisiaj trafiłem do ich siedziby w Bielsku. Bardzo fajne rzeczy mają. Widziałem też torby Mekkopodobne ;-) Aż się zastanawiam nad jakimś albumem...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Enzo, a gdzie?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
mygosia napisał/a:
Enzo, a gdzie?

Wejdź na http://SPAM.com/ i kliknij kontakt ;-) Są na Grażyńskiego zaraz po prawej stronie za wiaduktem (jadąc od strony Sfery).
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Aha... Dzieki - nie potrafilam ich sobie umiejscowic ;)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Kop, kop, kop.

Może ktoś siedzi w temacie - znalazłem taki album. Odpowiada mi wizualnie i cenowo, ale jednak wolałbym czarne strony. I to rodzi pytanie - rozpoznaje ktoś markę/firmę, co by można go wyszukać w innych źródłach niż allegro? Następne, które mi się podobają kosztują 3x razy więcej i tak trochę, kruca, szkoda :-)
*puf*

 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Może zapytaj sprzedawcę.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Wcześniej pytałem o dostępność wersji z czarnymi kartami, odpowiedź: "nie ma w tej chwili tego modelu u producenta, będzie ale dopiero w marcu". Teraz pytanie sprzedawcy o model i producenta wydaje mi się już lekko niegrzeczne, chociaż pewnie zdziwiam.
*puf*

 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
ja ostatnio zrobiłem ślubne albumy w Całkiem fajnie wyszły te bordowe strony. Zwaliłem tylko sprawę że nie zrobiłem odbitek z ramką białą....
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Jakie polecacie sposoby przyczepiania zdjęć w albumie? Po foliowych przezroczystych samoprzylepnych narożnikach stwierdziłem że chyba powrócę do tradycyjnych, ale może jest coś innego, lepszego, o czym nie wiem? (bo nie chciał bym zasłaniać zdjęcia).

Może kwadraciki taśmy dwustronnej, żeby zupełnie nie zasłaniać rogów?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Chyba nikt nie wymyślił nic dobrego. Mi chyba najbardziej odpowiada dwustronna taśma samoprzylepna.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Eldred napisał/a:
Może kwadraciki taśmy dwustronnej, żeby zupełnie nie zasłaniać rogów?


Mnie polecono dedykowane wlepki 2-stronne. Dobrze się tym klei. Masz kontrolę co i jak. Wychodzi po 4-6 wlepek na zdjęcie.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Dzięki, poszukam tych wlepek, tylko że jest jeszcze kwestia jak one trzymają, bo kiedy robiłem znajomym album ślubny i używałem kwadracików mniej więcej 5x5mm to cztery na zdjęcie czasem nie wystarczały, za słabo trzymały.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Eldred napisał/a:
tylko że jest jeszcze kwestia jak one trzymają


Muszę zapytać znajomych, którym kleiłem. Podejrzewam, że przy zagięciach w polbiżu brzegu albumu może być różnie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kupowałem album ślubny to dostałem kwadraciki dwustronne około 12x12.
 

rbucz  Dołączył: 01 Gru 2006
Te dedykowane wlepki nie są złe. Mój najstarszy album "na wlepki" ma 12 lat - fotki się trzymają. I łatwo odlepia się je z zasobnika, czego nie można powiedzieć o taśmie dwustronnej ogólnego przeznaczenia.
 

czaszka  Dołączył: 19 Paź 2009
ja używam przylepców henzo, są mocne i trwałe a do tego łatwo je spasować. czasem oprawiam jakieś prace do galerii i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby coś odpadło ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, już wiem czego szukać :-) :-B
 

LysyRudy  Dołączył: 10 Sty 2010
W najbliższym czasie planuje wywołać trochę zdjęć. Co sadzicie o przechowywaniu zdjęć w segregatorze w koszulkach? Czy dobrze to wygląda? Myślałem o segregatorze A4. Na czarny karton nalepiam zdjęcia i do koszulki. Jeśli ktoś tak robi to prosił bym o poradę jakie koszulki kupić. A może to głupi pomysł i tradycyjny album jest najlepszy?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Koszulki to kicha, widać ich fakturę i/lub odbicia na nich, bardziej zasłaniają zdjęcie niż odsłaniają, no chyba że to by były jakieś mocno przylegające do odbitek a odbitki i tak błyszczące (też lipa, choć kontrast lepszy).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach