deepee  Dołączył: 28.06.2011
Zbliża się festiwal wielkimi krokami. Rzut oka na harmonogram i widać, że się rozwijają: harmonogram
Sam znajdę czas chyba dopiero 14, 15 czerwca.
Jak traficie na którąś z imprez, byłoby fajnie przeczytać o wrażeniach w tym wątku.

triger  Dołączył: 23.02.2009
Ja tam pewnie trafię jakoś 10 czerwca najprawdopodobniej, dam znać jak mi się to uda.

kfercik  Dołączył: 22.05.2014
Coś się dzieje, że tak się zapytam? :D

Gunner  Dołączył: 16.04.2010
Ja wpadne pewnie na foto dej w sobote, nie wiem czy w niedziele bede mial czas ale jesli tak to i w niedziele na ktorys sie wbije

Można gdzie znaleźć jakieś informacje na ten temat?

2 posty wyzej jest link

Ale to w ramach festiwalu, ale czy są organizowane po prostu takie Photo daye? Bo widziałem ze są na stronie moje miasto, ale ostatnio post z maja 2012.

obecnie fotodeje organizowane sa przy wspolpracy z urzedem miasta (obecnie tzn poki byly... ostatni byl chyba miesiac czy nawet 2 temu, luknij pare stron wstecz beda zdjecia itd...), dostaje czasami informacje z mailingu UM i zawsze wrzucam tu info jesli cos sie bedzie dzialo, zazwyczaj taki mail przychodzi 1/2 dni przed fotodejem, te ich fotodeje zawsze byly w soboty, narazie cisza, przez okres wakacyjny moze byc troche posucha ale zobaczymy, bede dawal znac na bank jesli cos sie pojawi

co do mojego miasta to od dluzszego czasu o lodzi pisze tam... wroclaw... mmka zeszla na psy po zwolnieniu lokalnych pracownikow (nie tylko w Łodzi)

deepee  Dołączył: 28.06.2011
Będę jutro po południu objeżdżał miejsca festiwalowe, czyli Tymienieckiego 3, Wydawnicza 4, Piotrkowska 114/116, Plac Zwycięstwa. Jak by ktoś miał festiwal w planach na jutro, to możemy się spotkać.

Pentagram  Dołączył: 21.09.2006
Czy brał już ktoś udział w Pociągiem w Łódzkie ?

http://flyfest.pl/program/

ktos sie wybiera do piotrkowa?

Może ktoś chciałby jutro skoczyć na wspólne focenie na Light Move Festival?

Astro  Dołączył: 19.09.2014
Ja Będę dzisiaj po 21. W piątek darowałem sobie z powdu ilości ludzi.

dzisiaj pewnie bedzie wyraznie mniej ludzi zw na mecz :D no ja w kazdym razie jutro uderzam na pietryne

Astro  Dołączył: 19.09.2014
Byłem. Ludzi tyle samo co wczoraj. Na pewno nie jest to festiwal dla ludzi chcących robić zdjęcia :D Ale przyznaję że podobało mi się, zwłaszcza w parku staromiejskim.

"W sobotę, 29 listopada odbędzie się fotodej w Zajezdni Muzealnej Brus. Spotykanie rozpocznie się o godzinie 11.00 przy ulicy Konstantynowskiej 115. Fotodej potrwa do godziny 13.00.
W programie przewidziano możliwość sfotografowania miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających np. hali tramwajów lub kuźni.

Serdecznie zapraszamy!"

Dzisiaj o 19 w galerii Atlas Sztuki odbędzie się wernisaż wystawy p. Wojciecha Wilczyka pt. Święta Wojna.
Ja się wybieram ;-)

07.03.2015 (sobota)

"O godzinie 11.00, zapraszamy na fotodej w kościele ewangelicko-reformowanym przy ul. Radwańskiej 37. Będzie można sfotografować wnętrze zboru oraz ławki sygnowane przez darczyńców, osoby znane z historii Łodzi. O dziejach kościoła i wyznania opowie pastor Semko Koroza. Spotykanie chętnych przed kościołem."

XVIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO

Jutro dzień dla profesjonalistów, piątek i sobota dla amatorów.

Wybieram się w sobotę ok. 13, mam nadzieję, że uda mi się wsio obskoczyć ;-)

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
Czy ktoś z naszego miasta Łodzi chciałby przytulić "wędrujący aparacik"?
Teraz jest u mnie, ale mógłby obskoczyć Łódź, zanim się gdzieś oddali.
Dotychczas kolega Triger skorzystał, ktoś chętny?
Wiadomość tu, a co do szczegółów PW.

Skocz do: