Penteusz  Dołączył: 27.03.2012
deepee napisał/a:
Nie polecę niczego szczególnego, bo też nie było nic, co by mi się bardzo spodobało.

Za to polecam odwiedzać łódzkie muzea, szczególnie z aparatem. Warto :shock:

kubas72  Dołączył: 27.07.2011
Za to polecam odwiedzać łódzkie muzea, szczególnie z aparatem. Warto :shock: [/quote]

Taaaa, efekty widziała większość forumowa podczas ostatniego pojedynku :mrgreen:
Ale z ciekawości następnym razem zabiorę ze sobą aparat do muzeum. Sprawdzę osobiście, czy muzealnicy łódzcy są tacy otwarci?

Penteusz  Dołączył: 27.03.2012
Cytat
czy muzealnicy łódzcy są tacy otwarci?

Bez przeszkód robiłem zdjęcia w Muzeum Kinematografii (łącznie z użyciem statywu - niesamowite wnętrza, a i eksponaty warte zobaczenia) i w słynnym Muzeum Sztuki (tu można jedynie z ręki). Możesz jeszcze sprawdzić w np. Muzeum Włókiennictwa, ja już nie zdążyłem, bo zamykali o 16.00 (niedziela), ale tam też naprawdę warto iść. No i pozostaje powłóczyć się też po innych placówkach - ja zawsze grzecznie ;-) pytam o możliwość robienia zdjęć.
Nawiasem mówiąc super babka była w Muzeum Kinematografii - pozwoliła na ten sam bilet pozwiedzać przed południem i tego samego dnia po południu. Inna pooprowadzała mnie (i tylko mnie) po ciekawych miejscach, a nawet kazała specjalnie otworzyć salę kinową i pozapalać tam światła, żebym się nie zabił, robiąc zdjęcia!

deepee  Dołączył: 28.06.2011
Penteusz napisał/a:
polecam odwiedzać łódzkie muzea, szczególnie z aparatem. Warto :shock:
Oczywiście. Powinieneś jeszcze dodać teatry, filharmonię itp. Tam też jest kulturalnie i można przy okazji zrobić zdjęcie. :-P

Penteusz napisał/a:
Za to
Bardziej pasuje "oprócz tego". Wizyta na festiwalu nie była zmarnowanym czasem.
BTW: Nawet jeśli kogoś same wystawy nie zwalą z nóg, można znaleźć inny plus. Na stoisku bookoff była okazja do pooglądania fantastycznych książek i podjęcia decyzji o ewentualnym zakupie.

Gunner  Dołączył: 16.04.2010
Polecicie jakieś fajne miejsca pod foto samochodową w Łodzi lub okolicy?

rafb  Dołączył: 01.06.2015
Tor Łódź? :lol:

deepee  Dołączył: 28.06.2011
Gunner napisał/a:
Polecicie jakieś fajne miejsca pod foto samochodową w Łodzi lub okolicy?
Jakie auto? Jakieś dokładniejsze sugestie co do miejsca (np. dłuższy odcinek pustej drogi, tereny postindustrialne itp.)?

Skocz do: