DeTe  Dołączył: 14.05.2008
espresso napisał/a:
30 osób to chyba będzie problem
podobno: Mamy 7956 zarejestrowanych użytkowników, więc chyba miałeś na uwadze 300 osób

no tak ale w tym przypadku trzeba by 30 raczej nietypowych osób, bo chętnych pożeglować i chętnych wyłożyć kilkaset pln'ów, i z tym właśnie może być problem
bo tak jak Piotr napisał na jakąś lądową ogólnopolską imprezę 30 osób można zebrać jednym pstryknięciem :-D

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Zgadza się. Na lądowych imprezach bywam ale wodna to, z różnych powodów, nie dla mnie.

espresso  Dołączył: 30.04.2007
plwk napisał/a:
wodna to, z różnych powodów, nie dla mnie.
raz warto. Zapewniam. I to tak, aby aby przez jeden dzień podmuchało przynajmniej 5. Póżniej inaczej zaczynasz patrzeć na życie. :-D
ps. Warto dietę na po zaokrętowaniu rozpoczynać od kislu. Nie haczy póżniej o zęby :-P

pawgra  Dołączył: 29.05.2008
ja wchodzę w temat w ciemno!! ;-)

espresso napisał/a:
plwk napisał/a:
wodna to, z różnych powodów, nie dla mnie.
raz warto. Zapewniam. I to tak, aby aby przez jeden dzień podmuchało przynajmniej 5. Póżniej inaczej zaczynasz patrzeć na życie. :-D
ps. Warto dietę na po zaokrętowaniu rozpoczynać od kislu. Nie haczy póżniej o zęby :-P

pawgra napisał/a:
ja wchodzę w temat w ciemno!! ;-)

no to jest nas już trzech, kto jeszcze? Draca? :-D
myślę, że po nowym roku, jak już będzie harmonogram to jakiś osobny wątek założymy

DeTe napisał/a:
jak już będzie harmonogram to jakiś osobny wątek założymy
Gdybyś o tym pamiętał, bo może mi umknąć :lol:

ooo... możesz być spokojny, że nie zapomnę :mrgreen:

badtom  Dołączył: 27.09.2011
Ja również polecam Kaszuby, o każdej porze roku wyglądają fotogenicznie.
Miłośnicy widoczków powinni wdrapac się na wieżę na Szczycie Wieżycy. Przy dobrej pogodzie można strzelic fajne panoramy i nie tylko.
Oczywiście skansen w Szymbarku oraz Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie (dla lubiących koleje żelazne, a takich tu na forum nie brakuje) to tylko początek.
Dla światowców (tzn. podróżujących po szerokim świecie) polecam Singapur - dla mnie to
daleki wschód w pigułce, a do tego bezpiecznie, wygodnie no i można dogadac się w ludzkim języku (angielskim, z chińskim akcentem ;-) ). Tylko klimat do bani, bo to tropiki pełną gębą. Ale na 2-3 dni warto się zatrzymac jak ktoś się wybiera na tamta stronę świata. obowiązkowym punktem test wysepka Sentosa z oceanarium i ogrodem botanicznym.
Zdjęc nie wklejam bo były robione małpą C :oops: i do tego strasznie rozmazane...
Pozdro dla wszystkich podróżujących.

DeTe napisał/a:
ooo... możesz być spokojny, że nie zapomnę :mrgreen:

dostałem dziś newsa, a w nim:

http://www.sekstant.pl/mo...showpage&pid=41 i wiele innych

espresso, no szczena opada :shock:
niewąska wyprawa, no ale trzy tygodnie!
ech... trza było się nie żenić :-P

a co do "naszego" rejsu to jeszcze pytanko: trzeba czekać aż będą jakieś terminy na Bornholm konkretne?
tzn. czy już teraz możemy zabukować coś na wrzesień np czy też musimy czekać aż oni coś zaplanują
wiem, że jak byśmy mieli 30 osób chętnych to nie było by problemu ale przy np 10 to musimy się dostosować do kalendarza

DeTe napisał/a:
niewąska wyprawa, no ale trzy tygodnie!
wyprawa przednia. Tym bardziej że urozmaicona. Jak przez tydzień oglada sie tylko mewy, to już też fajnie, ale mniej. Można bukować na odległe terminy. Właściwie jak by płyneło 30 fotografujacych to był by problem. Jak jest alarm to kto by się za żagle łapał, kapitan musiał by się bardzo oswajać z aparatami, bo wówczas wszystko co przeszkadza nie jest dobrze widziane przez oficerstwo.

czyli, że jak znajdzie się ok. 10 chętnych to będzie ok
szczerze mówiąc ma więcej nie liczę ;-)
ale może się mylę :-)
a co do terminu - myślałem o wrześniu bo to jeszcze prawie lato ale już nie wakacje
czyli będzie jeszcze w miarę ciepło a potencjalni uczestnicy będą już po wyjazdach rodzinnych
ewentualnie można wziąć pod uwagę koniec sierpnia
a Tobie jak pasuje?

DeTe napisał/a:
a Tobie jak pasuje?
dla mnie nie stanowi to różnicy. Mogę się dostosowac. Jedyny problem jest taki że nie podlegam "normalnym" urlopom w związku z tym mogą się nagle pojawić problemy z czasem. Ostatnio byłem własnie we wrześniu. Pogoda była super, wliczając w to wiaterek na 5-6 pierwszego dnia, co spowodowało że znaczna część załogi oddawała Neptunowi to co mu należne :-P

[ Dodano: 2012-02-03, 14:56 ]
http://www.sekstant.pl/Re...aja,Gdynia.html ciekawa propozycja. Może kiedyś............ w takiej formie PPD :?: Co ciekawe, w programie pokaz zdjęć :shock:

Trzeba by się wstępnie dowiedzieć czy oprócz nas trzech jest ktoś chętny ;-)

http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=39865

berson  Dołączył: 19.09.2008
Poleci ktoś coś fajnego na podkarpaciu ? Jakieś bunkry może?
Przemyśl narazie odpada

Ireneusz  Dołączył: 16.11.2009
Odnawiam wątek

Kraków-Zakrzówek
Jeden z aktualnych Cudów Polski według National Geographic
Zatopiony wapienny kamieniołom.

Ireneusz, potwierdzam. Z tym, że Zakrzówek najciekawszy jest pod wodą :mrgreen:

Ireneusz  Dołączył: 16.11.2009
DeTe, Żal,żal serce ściska :cry:
Pozdrawiam
Irek

rychu  Dołączył: 08.10.2006
berson napisał/a:
Jakieś bunkry może?

Na wysokości Hrebennego masz kilkudziesięciokilometrowy szaniec bunkrów. Część miałem okazję zobaczyć, są zachowane w bardzo dobrym stanie, ale w miejscach górzystych, pomiędzy polami, zarośnięte lasami, latem ciężko było po deszczu rowerem dojechać. Znajdziesz na mapie turystycznej Roztocza.

Skocz do: