Jarek Dabrowski  Dołączył: 20.04.2006
xchomik napisał/a:
kilka(naście)
My się zwykle spotykaliśmy we trzech, czasami we dwóch. Żeby nazbierać kilkanaście zdjęć, to trzeba będzie kilkanaście spotkań.
Nieważne, spotkamy się, wyjaśnisz jeszcze raz o co chodzi, zaproponujesz jakieś pozy, pomyślimy. Co do konta, to zakładam zawsze z chęcią, jeśli będą regularne wpływy.

Termin jest na tyle odległy, że na dzisiaj mówię "oczywiście, tak, pasuje".

xchomik  Dołączył: 13.04.2011
Acha... we trzech... no dobra, myślę, że nawet tryptyk byłby ciekawszy niż pojedyncze zdjęcie ;). Niestety regulamin konkursu pozwala na wrzucenie tylko jednego zdjęcia od osoby, więc w tym wypadku tylko 3, no może 4 klatki by się na to złożyły. Oczywiście jeżeli wszyscy by się zgodzili.

Dobra, to w kwestiach technicznych proponowałbym, żeby każdy kto ma ochotę wziąć udział w tej sesji zabrał ze sobą oczywiście aparat, statyw, jakiś krótki obiektyw do zrobienia zdjęcia (pewnie klasycznie - 50mm, jak nie będzie to spieszę z pomocą) i jakiś długi stały lub zoom, coś co będzie dobrze wyglądało na obrazku przypięte do każdej puszki :).

yusuf  Dołączył: 19.04.2006
Ja jak zwykle chętny do spotkania, także mi też "na dzień dzisiejszy, a nawet jutrzejszy" pasuje.

Jarek Dabrowski napisał/a:
Żeby nazbierać kilkanaście zdjęć, to trzeba będzie kilkanaście spotkań.

O to to, bardzo dobry pomysł :lol:

Dobra, to tak wstępnie jakbyście mogli to zaproponujcie miejsce gdzieś w Białym, bo ja z Augustowa i nie za bardzo znam miasto, muszę najpierw znaleźć/dopytać co, jak i gdzie ;). Bo kiedy to mniej więcej wiemy :).

a_czacha  Dołączył: 04.09.2007
To znaczy jak? Mamy na przykład spotkać się koło Ratusza, stanąć wokół fontanny, każdy w lewo zwrot i na sygnał cyknąć tego obok z fragmentem krajobrazu wielkiego miasta Bstok? Tak to zrozumiałem... A potem to jakaś panorama może wyjść. No dobra, da się zrobić...

To też jest niezły pomysł. Ja myślałem, że raczej każdy po kolei będzie wychodził z szeregu i robił zdjęcie reszcie, z jakimś kawałkiem widoku i najlepiej jakby się udało to z tym co fotografuje reszta, ale do tego to chyba jakieś fish-eye trzeba by mieć, a ja nie mam ;(.

[ Dodano: 2012-04-17, 19:55 ]
Drodzy koledzy!
Jakżeby to było gdybym ja mógł doprowadzić do końca coś co zacząłem. I tym razem niestety z wielkim żalem stwierdzam, że niestety choroba usadziła mnie w szpitalu, a po wyjściu czeka mnie jeszcze długie leczenie i "rechabilitacja". W związku z powyższym niestety muszę zrezygnować z (przynajmniej kwietniowego) spotkania :(. Mam nadzieję, że mi darujecie i przyjmiecie do lokalnego grona następnym razem gdy będę już w pełni sił.

a_czacha  Dołączył: 04.09.2007
Życzymy zdrowia.

Wracaj do zdrowia, a my, jak trzeba to się zawsze na :-B połasimy :mrgreen:

xchomik, zdrowiej szybko.

Dzięki Panowie. Zdrowieję. Jakoś. Do przodu. Jeszcze nie w pełni na chodzie ale już lepiej :).

A może by się na piwo wybrać?
Albo w plener skoczyć?

Koszulki mogę rozdać :)

W plener?;> Do Augustowa? :D

A gdzie, taki kawał drogi ? :-P

Może i kawał, ale jeziora ładne, lasy ładne, wszystko ładne. Jak się dobrze zakręcić to i dziewczyny ładne można pofotografować :D.

Ankh  Dołączyła: 19.10.2008
hej ja i Eldred jesteśmy w Białymstoku, może maiły ktoś ochotę spotkać się wieczorem przy piwie ?

Ja bym się chętnie spotkał jakbym był w Białym i jakbym nie wyjeżdżał akurat na drugi koniec Polski, więc sory :(.

Nie dam rady.

Ochota się znajdzie, gorzej z czasem, niestety w ten weekend nie dam rady. Trzeba było wcześniej dać znać.

SMIS  Dołączył: 08.01.2009
Że też ja to dopiero teraz zobaczyłem :shock: , całą sobotę przesiedziałem w domu . Jest jednak wyjście zostańcie do środy to się zbierzemy wszyscy :mrgreen:

[ Dodano: 2012-10-13, 21:43 ]
Jest nawet okazja , setny post ;-)

WojtekKawecki  Dołączył: 01.06.2010
Ankh, do kiedy się szkolicie?

Skocz do: