matb  Dołączył: 02 Lis 2006
  nie działa mi strumieniowa transmisja video
Coś mi nie funguje odbieranie z neta transmisji video - i nie wiem czemu. Na ten przykład chcę sobie obejrzeć coś z itvp - otwiera się odpowiednie okienko i kiedy dam start to tylko pokazuje się na ułamek sekundy "pobieranie multimediów" a potem "gotowe" i w sumie nic się nie dzieje. Znaczy - żadnej projekcji nie ma. Czyli coś jest nie tak, bo kiedyś, kiedyś spokojnie oglądałem :-/ Coś mam zablokowane, ustawione nie tak, jakąś usługę wyłączoną czy osso chodzi???
SO to Windows XP i FF3.0, ale pod IE 7 też nie działa. WIndows Media Player w najnowszej wersji (11).
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy jakiś antywirus monitoruje HTTP? W Kasperskim działało wyłączenie dokładnego monitorowania albo wyłączenie monitorowania HTTP.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zorzyk, nic nie monitoruje. Może poza Zaporą Windows.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Miałem ten problem chyba ze 2 lata temu i nawet udało mi się go rozwiązać ale nie pamiętam dokładnie jak :oops: :-/ . Coś tam w ustawieniach protokołów dla transmisji strumieniowej w Windows Media Player trzeba było zaznaczyć a coś odznaczyć ale co dokładnie nie pamiętam - miałem wtedy wersję 9. Teraz używam 11 i na oko wydaje mi się, że w opcjach jest mało opcji :-P do wyboru - przynajmniej nie widzę tego co wtedy prawdopodobnie zazna/odznaczyłem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach