zi0mek  Dołączył: 07 Paź 2007
  super A
witam :-)
mam ''małe'' pytanie do posiadaczy pentaxa super a;
chodzi mi o zakres cen korpusow (owych)

wklepałem pare fraz do wyszukiwarki ,ale:
a/ kiepski ze mnie "szukacz"
b/ nic na ten temat nie bylo
(zdaje sie ze a, no coz :roll: )

edit:
w dziale gielda "cośtam" znalazlem..ale (jeden post wiosny nie czyni o.O)

[tak z ciekawosci ;) ]

:-B z gory dzieki :-B
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Nie śledzę cen tego korpusu.
A może sprawdzić na Allegro, eBay'u w aukcjach zakończonych?
zi0mek napisał/a:
(jeden post wiosny nie czyni o.O)

I tak masz szczęście, posty w dziale Giełda wygasają po maksymalnie dwóch tygodniach.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
zapacilem 193zl wraz z przesylka z anglii i z obiektywem...
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
zi0mek, w zależności od stanu,zainteresowania kupujących,"chciwości" sprzedającego ceny na Alledrogo mieszczą sie w przedziale 250- 400 zł(tak z moich obserwacji).
 
zi0mek  Dołączył: 07 Paź 2007
dzieki chlopaki:)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Właśnie zanabyłem,z motorem A w komplecie za 399zl +wysyłka.Dla mnie to okazja,bo wychodzi po 200 zl za sztukę(nie licząc przesyłki).Z wybuchem radości wstrzymuję się do przybycia sprzętu.W sumie zakup głównie ze wzgledu na motor,choć moj superek A zaczął niedomagać i byc może będzie już tylko "dawca przeszczepów".Zamiennik pewnie sie przyda.Tylko gdzie ja to poupycham,żeby rodzinie w oczy nie właziło ? :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
MarWoj, motory i windery psuja naciagi migawki...
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
milo, to może chcesz popsuc w swoim? :-P Sprzedałbym Ci ,gdy odbiorę ;-) ...
A tak serio : mam winder,którego czasem używam zgodnie z przeznaczeniem (najcześciej jako super grip ;-) ).Mam to urządzenie z siedem lat,i nie zauważyłem negatywnego wpływu na mojego MESa czy super(k)A.Pewnie gdyby ciagle majtać na ciagłym,to faktycznie może miec negatywny wpływ na transport.Ale to tylko moje dywagacje.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
MarWoj napisał/a:
milo, to może chcesz popsuc w swoim? :-P
:-P
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
No i dojechał zestaw. :-P :-P Motor drive A to dosyć "poważne" urządzenie: ma swietny grip,drugi spust w pionie."Gratisem" jest spora masa,zwłaszcza po włożeniu 8 akumulatorów.Super A przypięty do motoru wyglada naprawdę fajnie.
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
MarWoj napisał/a:
Super A przypięty do motoru wyglada naprawdę fajnie.
Zapodaj zdjęcie z tym harleyem.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
dyptam, jedyna cyfrówka,jaka posiadam to SE K 750i. ;-) Jak chcesz to moge Ci przesłać MMSa,bo jakośc fotek z tego taka sobie.
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
MarWoj napisał/a:
jedyna cyfrówka,jaka posiadam to SE K 750i.
Poczekam aż sobie kupisz K350D Sauber :-D chciałem zobaczyć jak wygląda, ale citke w lepszej jakości niz MMS
 

Semimatt  Dołączył: 27 Cze 2007
MarWoj napisał/a:
zi0mek, na Alledrogo mieszczą sie w przedziale 250- 400 zł(tak z moich obserwacji).


powiedziałbym, że ceny cenami - ja próbowałem sprzedać superprogram czyli super A za 200pln i nie poszło chociaz obsserwujących było 11.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Semimatt napisał/a:
powiedziałbym, że ceny cenami - ja próbowałem sprzedać superprogram czyli super A za 200pln i nie poszło chociaz obsserwujących było 11.
Wszystko zależy od Allegrowej mody. Było parcie na M50/1.7, potem na M28/2.8, teraz jest parcie na M135/3.5 i to samo jest z korpusami. Był okres że K1000 za ogromne pieniądze chodziły :) potem była mała fala na Super Programy (Super A jak ktoś woli) a potem na ME Superki - trzeba przeczekać i tyle.
 

K2  Dołączył: 05 Maj 2008
Super A z motorem
Witam Wszystkich!
Mam od 1987 taki zestaw i sprawuje się znakomicie.
Nie działam co prawda " ogniem ciągłym" ale jest szybki i doskonale leży w dłoniach.
Nie miałem nigdy kłopotów z migawką, tylko raz styki spustu wymagały wyczyszczenia.
Super A jest dla mnie jednym z najlepszych korpusów Pentaxa - poza oczywiście LX-em.
Udanych fotek!
 
krzychun  Dołączył: 21 Sie 2008
Ja 4 lata temu za nowy egzemplarz (pozaklejany papierem, pudełka) z dedykowanym 50/1,4 zapłaciełm w przeliczeniu na pln 700 zł.
Cieszcie się z tych parć na szkła. Fajnie ze jest parcie na 28/2.8 (kiepskie szkło), szkoda ze jest na 135/3.5 - imo najlepsza 135 od P.
 

sTaHCu  Dołączył: 08 Cze 2008
Mnie sam korpus Super program kosztował, 150 PLN (razem z wysyłką, pokrowcem, muszlą oczną, i dwoma kompletami baterii). Oczywiście gąbka była do wymiany i jest zabrudzona matówka ale da się z tym żyć ;) Cieszę się z niego jak dziecko :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach