tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
 

matteusz  Dołączył: 02 Lis 2007
Canon skończył się na 30D :) Dalej to już tylko powiększanie matrycy i dokładanie bajerów marketingowych typu LV, albo większy LCD.
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
odświeżmy trochę wątek , test na dpreview ->http://www.dpreview.com/reviews/canoneos50d/ .
PS . Jakie piękne niskie szumy do iso 3200 http://www.dpreview.com/r...s50d/page17.asp do iso 3200 , tylko że poziom szczegółów też nie jest zbyt wysoki .
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
pikolo napisał/a:
PS . Jakie piękne niskie szumy do iso 3200 http://www.dpreview.com/r...s50d/page17.asp do iso 3200 , tylko że poziom szczegółów też nie jest zbyt wysoki .
:shock: :shock: :shock:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ale paciaje :evilsmile:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
No szumów mało, ale szczegółów też brak i to już na ISO100 widać :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tak patrząc na to porównanie, to k20d nie ma się wcale czego wstydzić MBSZ - są szumy, ale i obraz ma detale
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Canon szybki jest ;)

Inna sprawa, czy K20D ma możliwość regulacji FF/BF indywidualnie pod taką ilość szkieł jak EOS?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a ile szkiel posiadasz ?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
zdecydowanie Canon ma możliwość regulacji większej ilości szkiełek, bo system Canona posiada więcej szkiełek od systemu Pentaxa

taka odpowiedź jest dobra :?:

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
o ile wiem/czytalem obydwie puszki maja korekcje dla 20 szkiel
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
20 sztuk - wątpię żebym kiedykolwiek posiadał taką ilość szkieł z autofocusem :-|

teraz jest 5, a nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek wyszedł poza 10 (niewyobrażalna ilość dla mnie :-) )
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Fafniak napisał/a:
o ile wiem/czytalem obydwie puszki maja korekcje dla 20 szkiel

ha, o taką odpowiedź chodziło, rzuciłem tylko okiem w recenzji K20D i nie byłem pewien jakie rozwiązanie zastosowano, dzięki za wyjaśnienie :-B
a co do szkieł to planuje w ciągu 2 lat dorobić się 3-4, później raczej będę wymieniał te standardowe ;)
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
czy mi się wydaje, czy K20D wypadł w tym teście jak szumofon... :roll: , co prawda widać róznicę w ogniskowej pomiędzy 50D a resztą (co ma wpływ na "postrzeganie" ilości detali), ale trzeba pamiętać, że na detale może mieć równiez wpływ obiektyw - nie sprawdzałem tabelek rozdzielczości....
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
uhm :shock:
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
no rzeczywiście, żeś się jasno wyraził......
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
fakt - nawet nie wiem CO moglbym napisac
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Różnica ogniskowych? Wszystkie aparaty są z podpiętym 50mm F1.4
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tyle że różnica jest w kącie widzenie (po uwzględnieniu cropa), bo oczywiście ogniskowa ta sama
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Ale to co innego :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach