Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Demsey napisał/a:
Jedynie kadrowałbym tak, by strażak patrzył do środka kadru.

:shock: Przeteleportował byś się parę metrów w lewo?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
:shock: Przeteleportował byś się parę metrów w lewo?

mógłby też ładnie poprosić strażaka, żeby się lekko przesunął na ziemi, i chlupnął ponownie ;-)

ale do tego trzeba mieć niezłą charyzmę, żeby zadziałało 8-)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Raczej nie dałoby rady, bo to była idiotyczna konkurencja i powtórki żaden z nich pewnie by nie chciał... :mrgreen:
 

sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
fajna jest 4. taka z życiem. skadrowałbym inaczej, ale to przecież reporterka, więc nie ma co wymyślać.
natomiast 1 - ble..... to jest przykład jak nie należy kadrować. obrzydliwość. ani to przód auta, ani detal. po zdjęciu można nawet sądzić, że może to być amfibia na gąsienicach, bo kół - niet. gdyby chociaż ten zderzak równo był obcięty, to zawsze można powiedzieć, że taki był zamysł artystyczny. w zasadzie to można powiedzieć, że teraz też był taki zamysł artystyczny, ale ja nie kupuję tego zdjęcia.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Młodsza Gonia napisał/a:
Spinner-witam, witam!!!
Miło wiedzieć, że w ZG jeszcze jakieś oszołomy z Pentaxem ganiają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rzeczywiście Łużyce, czyli okolice Przewozu i nie pokrajana jak widać na załączonym zdjęciu :mrgreen:


Ganiają, ganiają.. Mnie to można czasami w nocy ze statywem na rynku spotkać, albo w dzień jak się snuję z analogiem - też pentaxa :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
Miło wiedzieć, że w ZG jeszcze jakieś oszołomy z Pentaxem ganiają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nazwalas Wujka oszolomem? :shock:
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Gdzież bym śmiała :oops: Ja od soboty też z Pentaxem ganiam, więc i siebie miałam na myśli :mrgreen: Chodziło mi o to, że wszyscy normalni lidzie to tylko z Nikonem lub Canonem :evilsmile: chodzą, a reszta to "jakieś odmieńce" by nie powiedzieć zwichnięci pentaxianie.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
gonia65, mnie tam dobrze z tym odchyłem. :-B Czuję się wyśmienicie. :mrgreen:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Młodsza Gonia, fajna ta K20D? Fajniejsza od D80?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
Młodsza Gonia, fajna ta K20D? Fajniejsza od D80?


Myslisz ze mozna jeszcze wymienic? :)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
No nie wiem... muszę się jeszcze zastanowić - zawsze mam 10 dni na zwrot :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
No to sie nie zastanawiaj, tylk ona N zmieniaj. Widzisz ze pentax przepala i przeklamuje kolory...
 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
A do tego N sam kadruje i wciska spust w decydującym momencie...

Ech, a ja głupi kupiłem Pentaksa i muszę sam o wszystko dbać ;-)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Demsey napisał/a:
A do tego N sam kadruje i wciska spust w decydującym momencie...


Trudno skoro wybrałam P to muszę z nim żyć. Poświęce się i też samodzielnie będę wciskała spust i kadrowała :-/ :roll: Cóż innego mi zostało. :evil: I jeszcze z ludźmi z forum pentaksowym mam do czynienia... :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
Najpierw mnie i gonię strszą namawiali a teraz każą wymieniać. Dobra jak chcecie to znikam :-P :-P
 

matteusz  Dołączył: 02 Lis 2007
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Matteusz, bardzo śmieszne..... :mrgreen: :-P Sam sobie kup....
http://www.ceneo.pl/806126
 

matteusz  Dołączył: 02 Lis 2007
Bez obiektywu to troche lipnie, bo sie matryca może usyfić, a poza tym nie ma szpanu, bo rura 'za krotka' i nie wygladam na pro...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Cholerka - przyjdzie nam jakis jesienia w Winnym Grodzie plenerek zrobic skoro tak obrodziło... :mrgreen: Poki co wybywam do polowy wrzesnia... 8-)

Pzdr
Spinner
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
No jasne, 2 gonie dołączyły do zielonogórskich pentaxiarzy, więc spotkać się "trza". :mrgreen:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Spinner napisał/a:
Cholerka - przyjdzie nam jakis jesienia w Winnym Grodzie plenerek zrobic skoro tak obrodziło... :mrgreen: Poki co wybywam do polowy wrzesnia... 8-)

Pzdr
Spinner


Bardzo chętnie, ino ja od połowy września wybywam.. :-/ chyba, że jakiś weekendzik to bym zjechał :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach