mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Ta kropelka jest intrygująca..., fajne zdjęcie :-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
bardzo ładne.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Baaardzo dawno mnie tu nie było, ale stwierdziłam,że czas jakieś zdjęcia do oceny wrzucić ;-)

No to trochę kwiatków:

47.


48.


49.


49.


Miłego (mam nadzieję :-P ) oglądania i oceniania.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Piękne zdjęcia i z super wykonaniem, zwłaszcza 49. Jedynie co mi zupełnie nie pasuje to te ramki.

Zapraszam do oceny zdjęć innych :mrgreen: .
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Świetne zdjęcia. Najbardziej przypadły mi do gustu 48 i drugie 49. Faktycznie, ramka może trochę razić, ale z drugiej strony dość dobrze separuje białe płatki od białego tła strony internetowej. Może zwykła, zewnętrzna, ciemna ramka byłaby lepsza? Najmniej podoba mi się pierwsze 49 (choć to i tak bardzo dobra fotka). Ciekawy kontrast i kolorystyka, ale dla mnie zbyt dużo nieostrości.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ciekawy pomysł na ostatni zestaw i do tego dobrze zrealizowane. Ramka w 48 mi się podoba. Pasuje do graficznej koncepcji. Moim zdaniem 48 i ostatnie są najlepsze.

Pozdrawiam.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Nie znam się za bardzo, ale przyjemnie mi takie zdjęcia robią.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
perfekt
:lol:
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Młodsz Gonia

Jak to jest z tymi kropelkami? Gonia 65 w albumie Picasa prezentuje bardzo a bardzo podobne kropelki. Oczywiście też urocze. Kto jest pomysłodawcą i wykonawcą. Czy to takie wspólne rodzinne fotografowanie. Pozdrawiam!
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Oczywiście, że rodzinne fotografowanie:-) jezeli chodzi o makro to gonia65 zawsze chętna, a i ja rownież. Później to juz zalezy kto ma wenę i lepszy pomysł na zdjęcia. Ale niestety raynox jest 1, więc kto pierwszy go złapie ten Lepszy :-P
Z dymami bylo podobnie - z kolei biłyśmy sie o statyw - kto pierwszy wstawil aparat, ten mógł zrobic zdjęcia... Niestety tak to już jest w rodzinie ;-)

Cieszę się, że zdjęcia się podobały, a co do ramek to był w sumie mały eksperyment :-)

pozdrawiam
Ania
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Poza tym Młodsza ma lepszy aparat, bo lustro. Ja tylko hybrydą fotki robię. Ponieważ obie lubimy fotografować, to często rywalizujemy. A pomysły często rodzą się nam wspólnie w trakcie jakiegoś małego wypadu. Wymyślamy temat i go realizujemy, prześcigamy sie w pomysłach i razem potem eksperymentujemy. Dlatego często podobne zdjęcia, ale jednak inne. :-D To tak jak z plenerami. Wszyscy jadą w jedno miejsce i to samo fotografują, potem oglądając widzimy , że niby to samo, ale nie tak samo...
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
gonia65 napisał/a:
niby to samo, ale nie tak samo...

Z chęcią zobaczyłbym takie dwa ujęcia :) Może coś wrzucicie?
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
A może być np. takie w moim wykonaniu?

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
gonia65 napisał/a:
np. takie w moim wykonaniu

Super
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
No no, te ostatnie foty świetne. Aczkolwiek ramce mówię stanowczo nie :mrgreen:
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Oj faceci, ale jesteście... Wiecie, że kobiety lubią ozdobniki, a do kwiatów pasują. Jak się przyczepicie do czegoś, to nie i koniec... :-P Pewnie, że do innych ramek nie daję, bo to wygląda żle, ale tu myślę, że mogą być.
I jeszcze w moim wykonaniu ze 2, bo nie będę Młodszej na jej wątku konkurencji robiła :mrgreen:





 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
gonia65 napisał/a:
A może być np. takie w moim wykonaniu?


Bardzo ładne kompozycje. Podobają mi się. Szczególnie to z trzema czerwonymi kropelkami. Mam jednak pytanie odnośnie szumu. Czy to normalne, że przy ISO 100 jest go tak dużo na zdjęciach z Twojego aparatu? A drugie pytanie dotyczy nieostrości na krawędziach. Robiłaś fotki bez statywu? Tak pytam, bo nigdy nie robiłem zdjęć makro i nie znam się :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
gonia65, używa Fuji FinePix S6500fd
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Dokładnie, fuji ....niestety nie wiem czemu tak szumi. Być może to ja coś źle ustawiam, ale myslę, że to te aparaty tak mają. Chociaż na ISO100 nie powinny... Przecież u Młodszej nie szumi, ona Pentaxem robi, nie to co ja. Jakąś hybrydą :evil:
Rzeczywiście robiłam bez statywu... Zresztą makro owadzie i robalowe tez tak robię , bo cięzko jest latać za nimi ze statywem. :-(
 
MichalR
[Usunięty]
Swietne fotki kwiatow, mi sie jeszcze nie udalo takich strzelic. Podpowiedz prosze, skad kolorowe krople, obrobka czy jakis inny sposob na nie masz? Druga sprawa to szklo jakim robisz - pochwal sie co to za typ/model.

pozdrawiam,
Michal

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach