gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Kolorowe krople to mój pomysł. Czerwone to sok malinowy lekko rozwodniony, niebieskie to atrament z nabojów do pióra... :mrgreen: Inne to obróbka, ale nie wiem jaka , bo to Młodsza robiła. (Mówię o jej zdjęciach)
A szkło: kit II i 50-200 :-) Nic specjalnego :-/
 
MichalR
[Usunięty]
a czym kropelki na kwiatki nakladalas?;) slomka jakas?;) poza tym jesli to idzie z kit'a albo z tego zooma, to muci byc wyostrzane imho:) te szkla nie maja takiej ostrosci, chyba ze werja II kita jest lata swietlne od wersji pierwszej:)

Pozdrawiam,
Michal
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Wyostrzane są tylko po zmniejszeniu na forum. Wg mnie są niezłe jak na kitowe. Szczególnie w porównaniu z moim fujikiem . Tylko , że wy dopatrzycie się każdej najmniejszej wpadki, więc co dla mnie ostre u Was może być nieostre... :-P
Takie coś jak kroplomierz istnieje i ładne kropelki robi. Igła od strzykawki też :mrgreen:
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
gonia65 napisał/a:
Kolorowe krople to mój pomysł.

gonia65 napisał/a:
Takie coś jak kroplomierz istnieje i ładne kropelki robi. Igła od strzykawki też


Gratuluję pomysłowości :)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Żeby nie było, że mamy z gonią65 takie same zdjęcia, to wrzucam teraz kilka streetów do oceny :mrgreen:

50.


51.


52.


Pozdrawiam
Młodsza :mrgreen:
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
51 dla mnie ciekawe.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
50. jak dla mnie trochę bałagan na zdjęciu.
51. już fajniejsza, mi się podoba.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
51 fajna ;p
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Witam forumowiczów po dłuższej nieobecności :-)

Nie było mi dane wrzucać nowych fotek do oceny, gdyż (złośliwość rzeczy martwych) poszła mi calutka partycja razem z całym albumem moich zdjęć. Ale jak powiedział jeden z forumowiczów teraz mogę zacząć wszystko od nowa i robić od razu lepsze zdjęcia :mrgreen:

Ostatnio wybrałam się na deptak naszego pięknego miasta i znalazłam pana z akordeonem. Niestety trochę burzył się, że robię mu zdjęcia, dlatego musiałam cykać z ukrycia. Oceniajcie dwie nowe fotki - mam nadzieje, że się spodobają ;-)


53.


54.
 
irbiss  Dołączył: 08 Kwi 2009
54 lepsze od 53 :D W 53 ostrość nie uwydatnia tego pana grajka, a w 54 jest on bardziej podkreślony. Takie jest tylko moje zdanie :-)

Pozdrawiam :)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Co prawda zamykają mi się oczy już, ale jeszcze szybciutko wrzucam 3 zdjęcia do oceny z ostatniej wyprawy do Wroclove :-)

55.


56.


57.


Pozdrawiam :-B
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
55 mi się nie podoba. Może w cz-b byłoby lepsze. Natomiast dwa następne są lepsze, podoba mi się ten motyw który uchwyciłaś na 56.

Pozdrawiam
Buczo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach