kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Najbardziej mi sie podoba 9, tylko jak peterkki już pisał BW i może warto by spróbować sciąć to kolo wózka i ludzi po lewej, moze...
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
a ja Wam powiem, że te zdjęcia do 15 to całkiem inna historia, prawie żadnego myślenia nad kadrem, prawie jak leci, a potem to już przemyslane... Wtedy też miałem inny monitor i 9 wyglądała bosko... a na tym fatalnie... mam odbitke w rozmiarze 15x21, kolorowa, ale mały saturation, ciut za mało ostre wyszło, ale to jedno z moich ulubionych zdjęć.
 

Nusydnas  Dołączyła: 21 Sty 2008
Dla mnie najlepsze jest zdjęcie nr 9 - ma braki techniczne, chociażby w niezdecydowanym kadrowaniu (teraz jest czymś pomiędzy reportażem a fotografią impresyjną), ale dziewczynka na pierwszym planie, mówiąc po staropolsku, daje radę ;)
Poza tym 6 wzbudza mój uśmiech - wygląda jak z podręcznika do historii z roku 2150 ;)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
A można robić tak, że dam link ( http://picasaweb.google.pl/ubeuszek/Sesja4II2009# bez 16, 17,18, 19 ) a Wy powiecie co o tej sesji myślicie (bo nie wiem które zdjęcia wybrać do wstawienia, podpisane nie są mojego autorstwa).
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
ubeuszek napisał/a:
że dam link

A nie mógłbyś dać 3 najlpeszych, Twoim zdaniem, fotek? Albo 3 najgorszych itp? Zdecydowanie łatwiej się odnieść niż do całej galerii :) Generalnie - podoba mi się sesja.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
kndr, to będzie trudne... Czuje, że te zdjęcia w takich krótkich seryjkach się nie obronią. To pokażę po kilka sztuk ;-)

Ogólnie sesja na potrzeby wykorzystania poważniejszego bezprzewodowego wyzwalacza do unomata (do lamp też się nada) , świetna sprawa :mrgreen:

22.



23.



24.

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
ubeuszek, skąd czerpiesz pomysły na te malunki to ja nie wiem, ale nie pal tego za często ;-) :-P
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
ubeuszek napisał/a:
Czuje, że te zdjęcia w takich krótkich seryjkach się nie obronią

A co tu jest do bronienia? :) Fajne fotki robisz a w krótkich seriach łatwiej coś napisać o nich.

Najbardziej podoba mi się 23 - bardzo fajny kadr z pękniętym lustrem i ciało modelki spowija naturalnie wyglądające światło. Kolorystyka, układ ramion, styl ramy i ubrania moim zdaniem, właśnie tutaj najlepiej współgrają. 22 też mi się podoba. Najmniej 24, ze względu na wyraźnie sztuczne światło i słabsze kolory.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Witam!

Moim zdaniem pomysł super. Natomiast wykonanie mnie do końca nie przekonuje.
Brakuje mi lepszego światła, trochę szerszych kadrów. Makijaż wydaje mi się niestaranny
i za mało widoczny. Powinno być bardziej dekadencko. Mam trochę wrażenie zrobienia na szybko.
Ale to tylko moje zdanie, nie wiem co chciałeś osiągnąć i jakie miałeś możliwości, tak sobie gdybam.

Pozdrawiam!
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
White, i masz 100% racji ;-)

kndr, światło z unomata pochodzi, zero od słońca.

matth, pamiętasz Annę wbiegającą na zamek z krzykiem "nie mam błony!" ? To właśnie jej pomysł :mrgreen:
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
24 ihmo najlepiej wyszło i ciekawie, może brakuje trochę ładu we włosach...
A pomysły od kolegów black metalowców? :mrgreen: :evilsmile:
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
25. efekt nie powstał za sprawą photoshopa


26.


27.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Najbardziej podoba mi się tryptyk na 27. Pomysł, światło i kompozycja - bardzo ciekawe. 25 też ciekawe, ale czemu on śmieje się tak pogodnie? Ma w ręku kosę, czerwień bucha wokoło a model uśmiecha się przyjaźnie. Tak to było w planie? Bardziej pasowałby mi tutaj jakiś szyderczo-ponury uśmiech. Pomijając uśmiech to podoba mi się pomysł, kolory, sposób kadrowania i dynamika. Ciekawy efekt, choć odbiorcę końcowego pewnie nie obchodzi za pomocą jakiej techniki zostało wykonane to zdjęcie :) 26 na tle 25 i 27 wypada słabiej w moich oczach, ale oświetlenie dość ciekawe.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
A mi 26 podoba się najbardziej, prawie jakbym film oglądał :-D .
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
ubeuszek - No toś teraz zamieszał z numerami i zdjęciami. Tryptyk teraz jest na 26 a na 27 mamy nowe zdjęcie (zresztą o wiele ciekawsze od poprzedniego na 26).

[ Dodano: 2009-02-13, 22:23 ]
kulten napisał/a:
A mi 26 podoba się najbardziej

ubeuszek podmienił zdjęcia i zmienił ich kolejność w czasie gdy pisałem komentarz. Na przyszłość proszę bez takich numerów :)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Przepraszam za zamieszanie z numerkami, do końca nie mogłem się zdecydować jak dać :-( Obiecuję, że to czarno-białe, które było wcześniej bodaj 26, będzie w następnej serii, z innymi czarno-białymi ;-)

kndr, bardziej szyderczo model nie potrafi :mrgreen:
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
26 i 27 podoba się. Jak dla mnie to jest dobry kierunek. Znacznie lepsze światło i kadry.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
z tych ostatnich 27 :)
 
kasylwia  Dołączyła: 07 Lip 2008
Jak dla mnie 26 najlepsze, 25 zbyt dosłowne.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
28.


29.


30.


31.


hę? ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach