kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
29 ciekawy pomysł.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
kulten, a 28 jak z filmu, czy już przestało? :-P
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
ubeuszek napisał/a:
kulten, a 28 jak z filmu, czy już przestało? :-P


A nie za bardzo rozumiem :) .
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
kulten napisał/a:
A mi 26 podoba się najbardziej, prawie jakbym film oglądał :-D .


;-) Dawne 26 to nowe 28, chyba, że Tobie chodziło odrazu o tryptyk.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Na wszystkich zdjęciach podoba mi się obróbka do B&W. Co do ujęcia to najbardziej zaskoczyło mnie zdjęcie 30. Przechył kadru spowodował, że w pierwszym odruchu pomyślałem, że facet leży w jakimś kojcu :) Hehe. Jeśli to było zamierzone to podoba mi się pomysł. Na 29, prostym ruchem pokazałeś ciekawą geometrię. Dość fajne. Na 31 wszystko poukładane jak należy, ale właściwie nie wiem o co chodzi :) 28 znane mi już wcześniej i w kontekście nowej serii jest na nim ładne, klimatyczne światło. Podoba mi się, ale gdy zamieściłeś je w poprzedniej serii to wtedy było dla mnie najsłabsze. Ot, co znaczy kontekst :)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
kndr, dlatego mówiłem, że w krótkich seriach się nie obroni, a szkoda, żeby wśród kolorów wyskoczył BW... To psuje lekko estetykę...

Sam też się zastanawiam po co to 31... Ale jak już wstawiłem to nie będę nowego zamieszania robił ;-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
ubeuszek napisał/a:
kulten napisał/a:
A mi 26 podoba się najbardziej, prawie jakbym film oglądał :-D .


;-) Dawne 26 to nowe 28, chyba, że Tobie chodziło odrazu o tryptyk.


Już głupieję, które było a które stare. Tak czy owak miałem na myśli 26 czyli tryptyk.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Zdjątka na konkurs o niesamowicie oryginalnym temacie "moja szkoła w obiektywie"

32.


33.


34.


Szkoda, że mi się nie udało wszystkich 3 pionowych lub poziomych, a nie mieszane, a jak się ośmielę to dam pierwsze w życiu "widoczki" :-P
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
1/2(a+b)*h
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
DrEwNiAK, to je pole.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
... up and away :!:
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Dziękuję, dobrzy człowieki :)

Słowem wstępu. Kiedyś twierdziłem, że zdjęcie bez człowieka nie jest zdjęciem. Ostatnio podczas szkolnej wycieczki do Krakowa natchło mnie i wyszło coś takiego...

35.



36.

 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
ubeuszek, a czy tam wolno zdjątka robić? No chyba że to inne miejsca niż ja odwiedziłem :-P

Fajne :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
darkduch, zdjęcia to chyba można robić gdzie popadnie (z oczywistymi wyjątkami), tylko na lampy patrzą krzywym okiem ;-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
darkduch, można, za 5 złoty ;-)
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
W katedrze wawelskiej byłem ostatnio i wogóle nie mozna było obić, i w kilku innych miejscach z tego co kojarze też. Na przykład w grocie Łokietka w Ojcowskim Parku Narodowym, choć tam tego zakazu akurat nikt nie ogzekwował.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Co zabytek to obyczaj ;-)

[ Dodano: 2009-09-04, 20:32 ]
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
Jak teraz patrzę na to z pajacem to wydaje mi się, że jest lekko przekrzywiony, znaczy nie jest idealnie w pionie. A chyba powinien. Niemniej podoba mi się:)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
osanna, nie jest, nie miał być, w sumie nie wiem dlaczego wrzuciłem te zdjęcie :-D
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Bo to twój główny aktor? ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach