fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wysyłanie maili
Mam problem z wysyłką maili z konta Pentaxa. Maile wysyłane przechodzą do folderu do wyslania i leżakują . Dla przykładu mail wysłany wczoraj o godz 22 dzisiaj rano byl dalej w folderze do wyslania czyli nie poszedl. Osoba z którą korespondowalem miala podobny problem. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?

Pozdrawiam. Sławek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fotopentax - temat był jużwałkowany z tego, co pamiętam. Zacznijmy od tego, że to nie są maile, tylko PW i o ile mnie pamięć nie myli, to one tam sobie leżakują do momentu, aż odbiorca ich nie otworzy.
 

Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Sławku, wszystkie pw dotarły! :-) Mnie to raczej nie przeszkadza, że odpowiedzi leżakują, ale ciekawe, że wszystkie pw są zawsze w 2 sztukach (mimo, że nie wysyłam dwa razy tego samego pw). U Was też?
Zauważyłam też inną przypadłość - info z portalu, idące na mój mail na onecie i informujące o nowej wiadomości pw w skrzynce tu, na portalu pentaxa, nie daje się odznaczyć jako przeczytane i - znowuż! - jest zawsze w 2 sztukach :-)
Pozdr, M.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dzięki za info o mailach , przepraszam - PW / Prywatna Wiadomość , Pokątne Wypociny , Paroksyzm Wierszowany , Popis Wykwintny czy też inne znaczenie tego skrótu / Skoro mają leżakować do chwili kiedy adresat je odczyta to ok. Teraz już wiem , człek się uczy całe życie.
Pozdrawiam. Sławek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach