BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no to kupiłem ml2010pr.
Wszystko super, ładnie szybko ... ale!
wałki wypychające kartkę gniotą ją i wychodzi tak jakby pofałdowana.
Nie jest zgnieciona ale nie jest również idealnie płaska.
Da radę coś z tym zrobić?
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Zadzwonić do serwisu, zapytać i jak coś to wymienic. Myślę, ze tak byloby najprościej skoro dopiero kupiona. :-|
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no ale nie wiem czy to wada wymagająca serwisowania.
Kartka po prostu wychodzi taka jak ze słabego ksero. (ciepła, pofałdowania, ze skłonnością do zwijania się w rulonik :D- wiecie o co mi chodzi?)

gdzieś mi mignęło żeby CZYMŚ przeczyścić wałki albo nasączym.. nie pamiętam dokładnie.
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
YellowLabel napisał/a:


gdzieś mi mignęło żeby CZYMŚ przeczyścić wałki albo nasączym.. nie pamiętam dokładnie.

Łódź - imbar Piotrkowska 118 czy tez 120
Mają - ceny nie pamiętam - płyn do czyszczenia wałków - do drukarek.

pozdr.
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Ja bym zadwonił, nie musisz jej od razu wieźć. Jesli powiedzą zeby przywieźć to bym jednak im ją dał. Albo nawet pojechał do sklepu i wymienił. A jeżeli coś zrobisz nie tak to możesz zapomniec o gwarancji, czy wymianie.
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
Nawet nie doczytałem że to nowo kupiona - nic nie rób sam - reklamuj !!
Rozumiem że wszystkie zabezpieczenia do transportu itp - są usunięte ??
 

piters1986  Dołączył: 23 Sty 2008
YellowLabel mam taką samą i one tak mają tzn kartki wychodzą "krzywe". Nie wiem jak dokładnie to u ciebie wygląda ale chyba ten typ tak ma :roll:
a hp też miałem jakąś, porąbałem siekierą a kumpel swoją z 8 piętra akademika wyrzucił. Nie było innego ratunku dla hp :->
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
piters1986 napisał/a:
Nie było innego ratunku dla hp :->

Ja mam LaserJet 1100 i jest oki :D
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Ja miałem Deskjet 920c bodajże i gdyby nie trza jej było odrobine wyczyścić a wszystkie tusze nie kosztowały razem tryle co nowa drukrka to pewnie dalej bym używał :-P
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
Throwend napisał/a:
Ja miałem Deskjet 920c bodajże i gdyby nie trza jej było odrobine wyczyścić a wszystkie tusze nie kosztowały razem tryle co nowa drukrka to pewnie dalej bym używał :-P

Ale to atramentowka, nie laserowa - mam tez do dzis 930C - zadnych problemow do teraz :)
Uzywam co prawda tylko oryginalnych tuszy :)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
A laserki to mam w pracy... Niezłe, tylko można przeczytać gazetę zanim się nagrzeją ;-) Szczególnie kolorowe... Ale jakość świetna. Kolorowe mamy prawie wyłącznie HP...

No dobra, jeszcze jest oprogramowanie które zajmuje chyba z pół giga i żre zasoby...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no dobra, to napisałem do nich z racji że to sklep internetowy.
Zobaczymy co odpiszą.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach