radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
Kodak c513 obraz na komputerze
Witam mam pytanie czy jest program żeby jak podepnę aparat do komputera przez usb to żeby był widziany obraz z aparaty nawet menu aparatu na monitorze komputera.
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
czesc..
Nie, przez usb sie nie da..

i jakos z dzialem na forum nie trafiles:) :evilsmile:
jakbys mial karte tv/z wejsciem tv-in to mozesz podpiac jak do telewizora a przez usb nie.
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
Właśnie tylko ja nie mam kabla do telewizora ale słyszałem że da się przerobić na telewizor tylko nie wiem jak.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tu masz instrukcje obsługi http://wwwpl.kodak.com/gl...eDigitalCameras . Pobieżnie zerknąłem i wygląda, że aparat ma wyłącznie wyjście USB i instrukcja nie przewiduje możliwości podłączenia do telewizora.
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
To sam nie wiem podaje link na allegro niestety nie kupie go bo za drogi jak na jeden raz

https://ssl.allegro.pl/item410888637_410888637.html
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jest kabel USB ale instrukcja nie przewiduje podłączania do telewizora.
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
Mam taki problem jak włączam po wyciągniętych bateriach na noc aparat to trzeba ustawać chyba datę i język ale nie wiem jak to zrobić bo mam rozlany wyświetlacz i nic nie widzę niech ktoś napisze jakich strzałek poklei mam użyć żeby te ustawienia zapisać bo bez tego nie mogę zdjęć robić.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
radzio88, może zadaj sobie trud i skorzystaj z linka, który podał plwk - masz tam instrukcje obsługi.
To nie jest forum Kodaka, więc raczej jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś poda Ci tu gotową odpowiedź. Szczególnie, że swoje pytanie zadałeś w losowo wybranym dziale, którego tematyka ma się nijak do sprzętu foto.
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
Sorki jak napisałem w złym dziale jak możesz to podaj mi forum kodaka będę bardzo wdzięczny a w instrukcji nic nie pisze o ustawianiach daty.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
radzio88 napisał/a:
jak możesz to podaj mi forum kodaka

Wyszukanie go w googlach zajęłoby mi tyle samo czasu co Tobie, więc nie widzę powodu, ażebyś nie mógł tego zrobić sam.
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
szukałem ale nic nie znalazłem :(
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
radzio88, naciskaj OK, lub srodek kolka nawigacji.. w wiekszosci przypadkow to dziala
 
radzio88  Dołączył: 31 Sie 2008
A czy z tego aparatu można używać jako kamery internetowej są do tego specjalne programy?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Stawiam na to, że jak producent nie przewidział takiego zastosowania, to nie można.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach