plwk  Dołączył: 21.04.2006
Nie zauważasz, że to trakcja kolei linowej?

powalos  Dołączył: 20.04.2006
rychu, :mrgreen: :-B :-B :-B

adams  Dołączył: 24.03.2011
Z wypadu w Bieszczady w 2008 roku

jednak trafiłem na stację

rychu  Dołączył: 08.10.2006
adams, aleś nawrzucał fajnych fotek. Miejsca warte przypomnienia, tyle razy się tamtędy przejeżdżało. Hmmm.....

JacekK  Dołączył: 08.09.2008
Moje okolice. W tym roku w harmonogramie jest ok 40 pociągów retro.
adams, Zdjęcia przyjemne. Lepiej nie pisać po nich bo opisy dezintegrują zdjęcie. Dawać pod fotką.

adams  Dołączył: 24.03.2011
'Odkryłem' wątek mało aktywny, więc postanowiłem go odświeżyć. Zacząłem od najwcześniejszych zdjęć, więc można spodziewać się następnych. Ostatnio kupiłem sobie Train Simulator więc kolejnictwo stało mi się nieco bliższe i będę robił więcej zdjęć kolejowych. Pociągi bardzo lubiłem jak byłem małym synkiem, teraz jakby wolę samoloty.
Podpisy na zdjęciach wynikają z charakteru strony - nie dało się inaczej opisać zdjęcia. Zdjęcia nie są ambitne więc nic ich nie może zepsuć. Zdjęcia pochodzą z mojej strony skuterowej (wycieczki skuterowe).
Tego roku byłem też na Słowacji. Tam udało się znaleźć 1 motyw kolejowy - wjazd do tunelu.

Piotrek K  Dołączył: 16.11.2009
Ma ktoś może jakieś wrażenia z turystycznej wąskotorówki Hajnówka - Topiło?

Weyland  Dołączył: 02.03.2014
Większą część tej trasy pokonałem dwukrotnie - raz pieszo i raz na rowerze, lecz kolejką nie jechałem. Widoki piękne (zwłaszcza dolina rzeki Leśnej Prawej), ale to było przed "interwencją" ex-ministra Szyszki.

Piotrek K  Dołączył: 16.11.2009
Dzięki!

foto  Dołączył: 03.05.2013
Pociąg Retro - Sochaczew

[ Dodano: 2018-05-19, 19:05 ]

Skocz do: