powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Jak wyglądają koszty serwisu?

jak to w serwisach BMW. :mrgreen:
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
opiszon napisał/a:
Legendarna Niemiecko- Czeska trwałość...

Nie no, ja mam nadzieję, że chodzi o tą Pierwszą Octavię...
https://goo.gl/images/GdDTbe
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Kurczę- widzę że nie zostałem zrozumiany.

To że chodziło o oryginalną Octavię zrozumialem.
Tak jak Enzo który napisał o legendarnej czecholowackiej trwałości.
Potem Rivelv wyrwał się ze swoim "przebijam pełnoletnią Octavią" - dlatego skwitowalem to trwałością niemiecko-czesko - żartobliwie nawiązując do postu Enzo.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Jechałem mini cooperem z mechanikiem, do którego należał. To był w pierwszej wersji cooper. Jakosc wykończenia wnętrza na poziomie cinquecento z lekka wygrana tego drugiego. Tak samo mozna opisać komfort. Z tym,ze cinquecento wygrywa juz znacznie. Skrzynie biegów padają jak muchy, kosztują po 4 tys. Nie wiem jak nowa wersja, ale tanio nie bedzie.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
M.K, nie mam na myśli mini z czasów Jasia Fasoli ale jakiegoś dziesięciolatka, trzynastolatka... na przykład ;)
Dodam , że bardzo mało jeżdżę :)

[ Dodano: 2018-11-28, 19:47 ]
Enzo napisał/a:
Mnie się podoba. Jak wyglądają koszty serwisu?


mnie też :mrgreen: a koszty serwisu? nie wiem
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ale ja nie pisze o tych zacnych staruszkach tylko o 10 latkach. To jest kupa jakich mało.

[ Dodano: 2018-11-28, 20:17 ]
Mini Cooper a nie mini rover. Ten drugi to klasyk absolutny. Ten pierwszy, cóż chcesz kłopotów to go kup.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Mini Cooper to właśnie sportowa wersja mini z lat '60 - ta która startowała w rajdach.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
pszczołowaty napisał/a:
te nowe mini urosły

To jest eufemizm - wersja Countryman jest większa niż Grand Vitara :roll:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
greentrek, myślałem o trzydrzwiowym, będę coś szukał, nie śpieszy mi się :)
a pytanie zadałem tu, wolę poznać wasze zdanie niż .. sprzedawców, z mechanikami tez różnie bywa "Panie a kto k... panu to robił " ;)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Generic napisał/a:
opiszon napisał/a:
Legendarna Niemiecko- Czeska trwałość...

Nie no, ja mam nadzieję, że chodzi o tą Pierwszą Octavię...
https://goo.gl/images/GdDTbe

Tak, to była ta, tylko biała. Mam jakieś stare zdjęcia z tamtych lat. Jak sie dokopię, to zrobię zdjęcie i wstawię.
Dlaczego nazywacie ją legendarną? - dlatego, że była pierwsza ?
Następna była Skoda Favorit.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
pszczołowaty, Jimmniego - maly sprawny bez wiekszych wymagan i wjedzie wszedzie,
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Kytutr napisał/a:
Ktoś na forum miał do czynienia z autem, które może jeździć na paliwie E85?
Sądzisz, że prowadzi się inaczej niż taki który nie może? ;-) Na E85 ma więcej mocy (ponoć, nie miałem okazji tankować) i tyle.
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
pszczołowaty napisał/a:
no dobrze, a co sądzicie o Mini Cooperze? Tylko nie piszcie, że jest pedalski ;)

Mini to najbardziej seksowny samochód. Jest gdzie się zaprzeć...
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Rivelv napisał/a:
pszczołowaty, Jimmniego - maly sprawny bez wiekszych wymagan i wjedzie wszedzie,

Jeżdżę nim 11 lat i mimo że go kocham, to trudno byłoby polecać innym. Bardzo specyficzny resorak z wieloma wadami i kilkoma niepodważalnymi zaletami. Opinie od złom do genialny. Wszystko zależne od potrzeb. Do pracy w lesie - jedyny :!: Oczywiście, lekko dłubnięty, bez tego nie ma zabawy ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Pod wpływem wpisów nt. Skody Oktavi wzięło mnie na wspominki. Odgrzebałam zdjęcie, początek lat siedemdziesiątych, Zakopane. Jako ciekawostka z tamtych czasów: po drugiej stronie ulicy zdaje się stoi saturator.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
KasiaMagda napisał/a:
zdaje się stoi saturator

Nic się nie zdaje, saturator jak żywy :mrgreen: To raczej mnie się zdaje, że właśnie z niego całe hektolitry wypiłem, bo arcytektura kojarzy mi się z Krupówkami naprzeciwko Poczty Głównej.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
greentrek, to z pewnością to miejsce o którym piszesz. W tym narożnym sklepie, 2 lata wstecz był wypasiony jubiler. ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
greentrek napisał/a:
właśnie z niego całe hektolitry wypiłem

To był czas mojej podstawówki, czas kiedy o nauce wtedy się nie myślało tylko żeby wygrać w gumę i pomóc Panu w obsłudze saturatora, który stał przed szkołą. Naukę nadprabiałam w późniejszych latach i nie żałuję. Dzisiaj nie było by to możliwe. :-)

A, z samochodów, to pamiętam jeszcze Syrenkę żeby było w temacie.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
We mnie wciąż trwa wewnętrzna walka: Fiat Bravo benzyna T-Jet 1,4/120 vs. Alfa Romeo 159 JTD 1,9/120 vs. Volvo V50 (może z D5 i eLPiGi). Co byście radzili, poza kontaktem z lekarzem, lub farmaceutą?

 
rororo  Dołączył: 20 Lut 2014
Niezły rozrzut :-D . jak wygląd jest priorytetem to bierz alfę 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach