Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
alkos, rowniez gratuluje, bardzo mi sie podoba ten pomysl i zdjecia :-)

P.S. Nawet "zawsze kwadrat" o Was napisal ;-) :-B :-B
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
Podoba się w całości :!:
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Hasek napisał/a:

P.S. Nawet "zawsze kwadrat" o Was napisal

Szczerze mówiąc nieszczególnie mi się podoba, jak to napisali. Idąc akapitami - im dalej, tym gorzej.
*puf*

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jak sie ciesze, ze przestalem czytac wynurzenia tych wszystkich zdupy wzietych teoretykow od fotografii.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
dan napisał/a:
Jak sie ciesze, ze przestalem czytac wynurzenia tych wszystkich zdupy wzietych teoretykow od fotografii.

O to to. Liczy się własny odbiór.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ja zadalem sobie kiedys jedno zaj.ebiscie, ale to zaj.ebiscie wazne pytanie*: czy warto poswiecac czas, na czytanie w internecie osobistych opinii ludzi (z ktorymi nigdy nie zamienilem nawet slowa), nt tak niewymiernych kwestii, jak ocena zdjec?

Od tego momentu czytam tylko o sprzecie :-D


*wybaczcie cytat

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
To chyba taka blogowa moda sie zrobila, zeby przysrac alkosowi :-P Ale w sumie Rudolf nie pisze chyba o samych zdjeciach, tylko o tym, ze on jest neurotycznym samotnikiem, ktory nie potrafi robic zdjec w stadzie. Roznica w poziomie miedzy zdjeciami jest oczywista - przeciez sami to w wywiadzie tlumacza - jedno zaklepuje temat, a drugie nie przeszkadza.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
dan, święta racja :-B
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
dan napisał/a:
...czy warto poswiecac czas, na czytanie w internecie osobistych opinii ludzi (z ktorymi nigdy nie zamienilem nawet slowa), nt tak niewymiernych kwestii...


A opinie tych ludzi na temat innych niewymiernych kwestii interesują cię?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
xrog napisał/a:
A opinie tych ludzi na temat innych niewymiernych kwestii interesują cię?

Jesli pytasz ogolnie, o ludzi piszacych na blogach, to tak - lubie czytac np. recenzje plyt, nawet jesli pozniej przychodzi rozczarowanie. Maja one dla mnie wartosc uzytkowa, sa pewnym przewodnikiem.
A zdjecia? Zdjecia widze od razu. Nie potrzebuje do nich wartosciujacej opinii wydanej przez osobe, ktorej nie znam. Czy trace z tego powodu? Nie wiem, byc moze. Ale na cos trzeba sie zdecydowac, zeby nie utonac w zalewie informacji na rozne tematy.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
dzerry napisał/a:
Gratulacje!!!

Przy okazji gratulacje do Fotoindeksu. Nie wiem, czy to ma zwiazek goroaca dyskusja po 3 numerze, ale jesli tak, to warto bylo troche tego kwasu przelknac - Fotoindex wrocil z dalekiej podrozy :-) Wyraziste prace, wyrazisci autorzy, ktorzy wiedza co i jak chca powiedziec. Bardzo mi sie podoba.


Pewnie troche ma :mrgreen:
Tylko czy to co piszesz to nie czasem wynik doboru materialu, ktory w calosci powiazany jest z miastem (czyli Twoje zainteresowania jak mniemam)?

Co sadzicie o layoucie? Jak Wam sie podoba umieszczenie 2 zdjec na jednej stronie? Mieszanie zdjec z tekstem?
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Pomysł jak i wykonaje jest świetne.
Komentarze uzupełniają się z fotografią - to opowiadanie w dobrym stylu.
Gratulacje :-B
 
wafel  Dołączył: 08 Mar 2009
dzerry..:)
sadze jednak, ze ten numer wygladałby identycznie bez tej "kwasnej" rozmowy..:)
natomiast pamietam i ciesze sie z naszej prywatnej (po tej kwasnej) rozmowy i za ta dziekuje - z tej zapewne pozytywne wnioski wyciagnalem..:). co do rozmowy u rudolfa.. ma prawo napisac kazda wlasna opinie i kazdy ma prawo nie zgodzic sie z nia - co tez udowodnilo kilka osob. natomiast co istotne i co mi sie nie podoba.. to cynizm, ktory za kazdym razem wylewa sie z iczka i teraz rudolfa piszac o wiekszosci autorow.. "..Pozwólcie, że nie poświęcę ani słowa fotografiom, jakie prezentuje czasopismo, choć zapewne każdy z autorów głodny jest pochwał i głaskania po główce.." - to naprawde jest niepotrzebne i poprzez takie ich zachowania, nie chce mi sie ich najzwyczajniej czytac (jak widac nie tylko mnie) z przyczyny prostej - ich lekcewazacego tonu - tymbardziej, ze wielu tych autorow osiagnelo fotograficznie znacznie wiecej niz Ci ironiczni komentatorzy i jestem przekonany, oczekuja w znacznie mniejszym stopniu tego "glaskania po glowce" niz rudolf i iczek.. no takie mnie naszly reflekcje..:/
dziekuje wszystkim za wylewnosc na Waszym forum oraz szczere opinie tutaj i w innych miejscach..:)
pozdrawiam,
pawel
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
DOBRE - szkoda ze wczesniej umknal mi ten watek
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
wafel, to też dobre :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
wafel napisał/a:
ich lekcewazacego tonu

Wszystko mozna im wybaczyc, tylko nie to :-?
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Magazyn FotoIndex 005
Zapraszam do nowego numeru: http://fotoindex.org/

Jest krwawo, mistycznie, estetycznie i EROTYCZNIE ;-)
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
trza przeglądnąć :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Długo trzeba było czekać :-)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
jorge.martinez napisał/a:
Długo trzeba było czekać :-)


Ano :-D Niektorzy autorzy sie troche ociagali, potem redakcja pojechala na wakacje :-D :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach