plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ice napisał/a:
animowany awatar jest nielubiany czy niedopuszczalny czy jak?

Niedopuszczalny - wypadałoby zapoznać się z regulaminem forum.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Zły jest.
:evil:
Bardzo zły.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
PS pod względem szybkości jak się włoży szybką karte SD do k200d i k-m który będzie szybciej pstrykał zdjęcia w trybie........... jezus zapomniałem nazwy... 0_o no ale wiecie o co chodzi.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
yyyy......... seryjnym?
K-m:
3.5 FPS (5 JPG and Continuous Hi, 4 RAW), 1.1 FPS (unlimited JPG and Continuous Lo, 4 RAW)

K200D:
2.8 FPS (4 JPG and Continuous Hi, 4 RAW), * 1.1 FPS (unlimited JPG and Continuous Lo, 4 RAW)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To można łatwo odczytać porównując specyfikacje aparatów.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
elan napisał/a:
Ten K-m to podobno najgorsza produkowana lustrzanka,
jedyną jego zaletą jest obsługa/układ menu :lol: --to opinia hurtownika :roll:


A można prosić o jakieś konkrety? Mówienie, że coś jest "be" bez podania powodów dlaczego jest "be" czyni taką opinię mało wiarygodną.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Paffcio, czy prosisz o adres hurtownika :?: :roll:
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Cytat
Ten K-m to podobno najgorsza produkowana lustrzanka,
jedyną jego zaletą jest obsługa/układ menu --to opinia hurtownika


"Zając lubi buraczki. Takie jest zdanie kucharza" S. J. Lec
Pązdrówka :mrgreen:
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
plwk napisał/a:
Paffcio, czy prosisz o adres hurtownika :?: :roll:


????
Nie, proszę o podanie przyczyn dlaczego Szanowny Pan Hurtownik określił K-M jako najgorszy korpus. Jestem po prostu ciekaw i liczę na to, że się dowiem. Zapewne ten Szanowny Pan dokonał jakieś wyrafinowanej analizy sprzętu obecnego na rynku skoro feruje tak kategoryczne wyroki.
 
elan  Dołączył: 03 Gru 2008
Paffcio napisał/a:
plwk napisał/a:
Paffcio, czy prosisz o adres hurtownika :?: :roll:


????
Nie, proszę o podanie przyczyn dlaczego Szanowny Pan Hurtownik określił K-M jako najgorszy korpus. Jestem po prostu ciekaw i liczę na to, że się dowiem. Zapewne ten Szanowny Pan dokonał jakieś wyrafinowanej analizy sprzętu obecnego na rynku skoro feruje tak kategoryczne wyroki.

Taką ma opinię, obcuje ze sprzętem na co dzień więc chyba wie co mówi, o szczegóły wtedy nie pytałem bo na temat lustrzanek miałem zerowe pojęcie
W każdym razie zanim ja się zdecydowałem dał mi 6 różnych nowych puszek na kilka dni, zwrócił uwagę na pewne kwestie i pozwolił samemu dokonać wyboru, ja kierowałem się tylko jakością zdjęć bo o innych szczegółach nie miałem pojęcia
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
elan napisał/a:
Taką ma opinię, obcuje ze sprzętem na co dzień więc chyba wie co mówi

Chyba nie wie.
elan napisał/a:
o szczegóły wtedy nie pytałem bo na temat lustrzanek miałem zerowe pojęcie

Widać on ma takie samo pojęcie, jak i Ty :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
andrusz napisał/a:
Chyba nie wie.

i mówi ci to właściciel K-m ki + niezłe szkiełka jak widzę ze stopki ;-)
 
elan  Dołączył: 03 Gru 2008
andrusz napisał/a:
elan napisał/a:
Taką ma opinię, obcuje ze sprzętem na co dzień więc chyba wie co mówi

Chyba nie wie.
elan napisał/a:
o szczegóły wtedy nie pytałem bo na temat lustrzanek miałem zerowe pojęcie

Widać on ma takie samo pojęcie, jak i Ty :-P

Powiedział co wiedział...
Miałeś okazje pobawić się, potestować, że kogoś kto "siedzi" w sprzęcie od lat szufladkujesz ? Żałosne.


...aaa widzę, że dokonałeś właściwego wyboru i teraz pozostaje zaklinanie rzeczywistości :lol:
Pocieszę Cię, ja nie wybrałem KMa :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
elan, ale serio, jeśli możesz to napisz, w czym taki kiepski ten aparat. Ja jakbym mogła, to chętnie bym go kupiła. Przydadzą mi się więc takie informacje.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
andrusz, Twoja słowa - nawet z emotką - nie były zbyt uprzejme.
elan, nie kontynuuj.

W dalszej części wątku proszę kontynuować rozważania o Pentaksie KM.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
elan napisał/a:
Miałeś okazje pobawić się, potestować, że kogoś kto siedzi w sprzęcie od lat osądzasz ? Żałosne.

Czy kogoś siedzącego od lat w sprzęcie bardziej interesuje jakość czy może obrót, a może lepsze dla niego jest po prostu to co się sprzedaje w większej ilości?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Iza napisał/a:
w czym taki kiepski ten aparat

Jak to w czym, przecież to Pentax :-P
Dodatkowo znając realia Apollo to najniższa marża jest na Pentaksie, więc nic dziwnego, że to najgorszy wybór pod słońcem, z punktu widzenia handlarza/handlowca (niepotrzebne skreślić).
 
elan  Dołączył: 03 Gru 2008
plwk napisał/a:
elan napisał/a:
Miałeś okazje pobawić się, potestować, że kogoś kto siedzi w sprzęcie od lat osądzasz ? Żałosne.

Czy kogoś siedzącego od lat w sprzęcie bardziej interesuje jakość czy może obrót, a może lepsze dla niego jest po prostu to co się sprzedaje w większej ilości?

To przyjacielska opinia z punktu widzenia jako użytkownika a nie handlowca, nigdzie nie napisałem, że on powiedział: wszystkie Pentaxy są bee. Mowa jest o modelu Km.
Zresztą moja obecność na tym forum świadczy o tym, że wybrałem Pentaxa.

OK już nie kontynuuje.

 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
ale się ruszyło w temacie k-m ;)

To jak już tak rozmawiamy, to ja poproszę o informacje jak k-m współpracuje ze szkłami manualnymi? Bo z tego co wiem nie ma tam ani zieloneo guzika, ani AE-L więc zastanawia mnie jak wygląda pomiar światła z manualami.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
elan napisał/a:
Paffcio napisał/a:
plwk napisał/a:
Paffcio, czy prosisz o adres hurtownika :?: :roll:


????
Nie, proszę o podanie przyczyn dlaczego Szanowny Pan Hurtownik określił K-M jako najgorszy korpus. Jestem po prostu ciekaw i liczę na to, że się dowiem. Zapewne ten Szanowny Pan dokonał jakieś wyrafinowanej analizy sprzętu obecnego na rynku skoro feruje tak kategoryczne wyroki.

Taką ma opinię, obcuje ze sprzętem na co dzień więc chyba wie co mówi, o szczegóły wtedy nie pytałem bo na temat lustrzanek miałem zerowe pojęcie
W każdym razie zanim ja się zdecydowałem dał mi 6 różnych nowych puszek na kilka dni, zwrócił uwagę na pewne kwestie i pozwolił samemu dokonać wyboru, ja kierowałem się tylko jakością zdjęć bo o innych szczegółach nie miałem pojęcia


W to, kto z kim obcuje to ja się nie mieszam, bo to zbyt imtymne szczegóły :mrgreen: Mi chodzi o szczegóły techniczne typu: K-M w porównaniu z C/N robi gorsze zdjęcia bo to i to, ma gorszą, padającą migawkę itp. Co do wyboru aparatu na podstawie zdjęć to ostatnio kolega mający 450d stwierdził, że jego canonowi na niskich czułościach "cokolwiek" brakuje pod względem dynamiki do mojego k200, który od K-M niewiele się różni. Ostatnio dwóch znajomych soniaczo-nikonowców zaskoczonych jakością fotek z k200 mocno drapało się po głowach, no więc z tą jakością to różnie bywa...

...a żeby nie było off-topic to muszę przyznać, że K-m całkiem mi się podoba :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach