Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Stopki - prosze uzupelnijcie...:-)
Czolgiem!

Kiedys sie buntowalem, ze wypisywanie dokladnie sprzetu w stopce na forum nikona to takie chwalipietstwo... Przekonalem sie z czasem, ze pozwala zobaczyc kto ma jakis sprzet i czesto ludzie sobie pomagaja chocby na PW... Planujac zakup jakiegos szkla, body widzac, ze ktos tego uzywa mozna sie podopytac, dostac sample itp...

Nie traktujmy wiec stopki po macoszemu, mozemy komus pomoc w wyborze.. Oczywiscie obowiazuje dowolnosc, wiem... Tak samo jak wiem, ze osoby piszace w stopce "Pentax" albo "dwa Pentaksy" maja pol szafy sprzetu...

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Okej :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Masz rację, bo dzieki temu, mozemy dowiedziec sie bezposrednio od osob zainteresoiwanych, na temat danego sprzetu

[ Dodano: 2006-04-29, 17:42 ]
Nie wiem jak to zrobic, ale nie zmiescilem calej info o moim sprzecie, przepraszam
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dzieki ;-) I wlasnie juz widze, ze Piotr ma sprzecik rzadki - chodzi mi o 110tki... Moze skreslisz kilka slow w jakims watku o wadach, zaletach tych aparacikow?

Pzdr
Spinner
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: Stopki - prosze uzupelnijcie...:-)
Spinner napisał/a:
Czolgiem!

Kiedys sie buntowalem, ze wypisywanie dokladnie sprzetu w stopce na forum nikona to takie chwalipietstwo... Przekonalem sie z czasem, ze pozwala zobaczyc kto ma jakis sprzet i czesto ludzie sobie pomagaja chocby na PW... Planujac zakup jakiegos szkla, body widzac, ze ktos tego uzywa mozna sie podopytac, dostac sample itp...

Nie traktujmy wiec stopki po macoszemu, mozemy komus pomoc w wyborze.. Oczywiscie obowiazuje dowolnosc, wiem... Tak samo jak wiem, ze osoby piszace w stopce "Pentax" albo "dwa Pentaksy" maja pol szafy sprzetu...

Dobra :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
SYLWIUSZ!!!!
Masz FA 85/1.4???!!!
Hmmm... Yhmm. ... Więc powiadasz, że w przyszłym roku będziesz chciał mi je koniecznie sprzedać?
No dobra, nie będę się z Tobą kłucić...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Klucic to naprewno nie :-P

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Och?
Czyżbym walnął orta?
Mła? Orta?
Nie, to nie możliwe - przyznaj się Spinner, jako moderator specjalnie go wstawiłeś?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ten post przypomina mi tylko, że obiecałem teścik jednego szkiełka a przy okazji reszty alkosowi ;-) a to dzięki temu właśnie, że wpisałem w stopce co trzeba, a więc trzeba przyznać, że naocznie i namacalnie to się sprawdza ... tylko musze ten test wreszcie zrobić - żeby nie wiem co, jutro będzie!!!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A propo stopek.
Właśnie flamastrem wypisałem na lewej stopie swój sprzęt, ale nie jestem pewien, czy to sięsprawdzi, bo po założeniu skarpety i tak nic nie widać... :-(
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
żeby nie wiem co, jutro będzie


No! Tylko - jesli mozesz, podrzuc mi rawy najwczesniej jak potrafisz - najlepiej na klubowy ftp (jak nie znasz adresu, rzuce ci na pw)

W ciagu 2h sprokuruję z tego ładny teścik :D a potem pojde spac, bo rzucam sie w wir pracy od 5 rano w poniedzialek :)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
No i niech ci, którzy do dzisiaj nie zdołali określić jeszcze swojej płci (a jest ich sporo) zrobią to w najblizszym czasie. Jak nie sa pewni, to niech się może kogoś zapytają... :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dobrze piszesz Marek. To chyba nawet istotniejsze od stopki. Osobiście ostatnie 48 godzin spędziłem rozebrany przed lustrem próbując się określić. O ile z biustem nie byłem pewien, to okazało się, że nie mam pomalowanych paznokci - jestem więc facetem!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie wiem czy zauważyliście, ale co niektórzy pomimo że przy ich nicku figuruje znaczek określający ich rzekomą męskośc to jednak nick sugeruje co innego... Jak to tłumaczyć? :-?
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
No i jest - stoka dziala, ale z racji ograniczenia dlugosci podpisu nic juz nie moge sobie dokupic ;) Mozna jakos upchnac wiecej tekstu w stopce?

Pozdrawiam,
Jerz
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Niektórzy mają w stopce mniejszą czcionkę. Jak to zrobić?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:-D Dzięki ponowne :-D
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Nie wiem czy zauważyliście, ale co niektórzy pomimo że przy ich nicku figuruje znaczek określający ich rzekomą męskośc to jednak nick sugeruje co innego... Jak to tłumaczyć?

Marek, do mnie pijesz? Zapewniam Cie że jest to forma męska tylko nie polska -jak byłem w Rosji to tak na mnie mówiono. A jako nick ma tę zaletę, że przeważnie jest wolny.
Pozdrawiam i biorę się za stopkę
 

darku  Dołączył: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Niektórzy mają w stopce mniejszą czcionkę.


Albo ta mniejsza czcionka jest malo czytelna, albo za dlugo juz siedze przed monitorem?!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach