fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pentax K10 D w Polsce
Z ostatniej chwili. Z przecieków doszly do mnie słuchy. Jeden z polskich sklepów ma mieć w swojej ofercie Pentaxa K10 D + DA 16-45 mm. Orientacyjna cena = 1350 Euro brutto z polskim VAT. Niestety nie wiadomo od kiedy oferta będzie realizowana. Info o firmie i starcie sprzedaży opublikuję na forum jak tylko przecieki się pogłębią.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
fotopentax, może tu

 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Tomecki, mało przez Ciebie zawału nie dostałem.
Klikam ja sobie w tego linka co podałeś, a tu K10D body za 2596zł :shock: :shock: :shock:
Dopiero po chwili zajarzyłem, że to K100D :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
gebi, sory, ale dałem ciała, już linka poprawiłem teraz jest już do kadyszki :mrgreen:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
W sklepie FOTO-NET Pentax K10D pojawił się w cenie 3550
Pozdrawiam wszystkich
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pojawił się - pytałem mailem o termin realizacji - odpowiedzieli, że ok. 10 dni. Aż zadzwoniłem, żeby zapyatć skąd będą mieli tak wcześnie - odpowiedzieli, że Apollo im obiecało pierwszą dostawę w takim terminie. Zatem - niewiele się zastanawiając - zamówiłem!
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Marek Wyszomirski, - ja tez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: cos kolo godziny 21:38 albo jakos tak :-P -pewnie bedziesz mial szybciej korpus niz ja....
ale cosik nie jestem pewien tego terminu ....
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
O rany.. jakby dotrzymali terminu, mielibysmy chyba prapremiere w Polsce :) Pozdrawiam i tego wam zycze ..
Grzesiek
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dzwoniłem już wczoraj, powiedzieli mi to samo. Myślę, że jak się pokaże to nie tylko w netowych sklepach ale również w MM, więc wybiorę pewnie tą możliwość. W razie jakiegoś feleru (odpukać w niemalowane) zawsze mniejszy kłopot z wymianą/zwrotem. Mniej stresu jak dla mnie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak, Marek Wyszomirski, a może wam dadzą te puszki z tym beta softem bo jeszcze nad finalną wersją pracują :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, - ty mnie nie wkurzaj....za to co ja przeszedlem z istD to mi powinni dolozyc przynajmniej jednego limiteda....(oki niech bedzie ta 70mm DA)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak, no wiesz komuś te Beta puszki musieli dać, niezastanawia Cię skąd taka atrakcyjna cena i taki szybki termin, mówiło się o końcu listopada? :mrgreen:
P.S. Dobra przestaje już kadzić, przyznaję się to z zazdrości, obiecaj tylko że jak już ochłoniesz po otrzymaniu kadyszki w rękę to zrobisz jakiś fajny teścik dla takich jak ja co też by chcieli kadyszkę.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Był tu u nas taki link do wiadomości Pentaksa, że w Japonii opóźniają premierę handlową do 30 listopada z uwagi na zainteresowanie Kadyszką, które przerosło wszelkie ich oczekiwania. Jeżeli dobrze zapamiętałem datę, to jednak trzeba się mocno uzbroić w cierpliwść...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dlatego napisalem juz w jakims watku ze w ta date ja niebałdzo jestem w stanie uwierzyc...
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Też mam obawę, że ten termin 10 dni okaże się mało realny. Ale jeśli nawet zrobi się z tego 20 dni - i tak będę zadowolony.
 
SKRYTOBOJCA
[Usunięty]
Kurde a ja kasy narazie nie mam :D Farciarze, po zakupie dokladna relacja z funkcjonalnosci sprzetu :!:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No chlopaki, nie chce Was denerwowac, ale to prawda na 100%. Sprzedaz w Japonii odbedzie dopiero 30 listopada. :-( Tlumacza tym ze, dopracowuja, zeby nie bylo problemow z korpusami. Czyli krotko mowiac, jeszcze testuja, ale wytestuja, to juz bedzie prima sort. Gratuluje kupcom, ktorzy to kupia. Ja nie kupie, bo mam wazniejsze wydatki. :mrgreen:
 
Hydromanekin  Dołączył: 17 Paź 2006
Mimo, ze w ofercie polskiej Pixmani nie ma jeszcze K10D, w niemieckiej i belgijskiej juz jest. Cena, odpowiednio 920 i 960 Euro (+wysylka), data "premiery" 6/11/2006. Ktos w innym watku wspominal sklep internetowy AC-Foto w Niemczech - tam tez twierdza, ze beda miec K10D w listopadzie.

Pzdr
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Nie ma "polskiej" Pixmanii. Jest to francuska firma.
 
Hydromanekin  Dołączył: 17 Paź 2006
Wiem, wiem... Chodzilo mi o jej polska/niemiecka/belgijska (pod)strone internetowa...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach