Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
No nie.... te ceny .....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.foto-net.pl/sk...ent=Pentax%20FA
toz to jest smiech na sali :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
hmmm : P-FA smc 31mm F1.8 czarny 5169.00 heh ładny zarobek, wątpię czy ktoś kupi, chyba że zarabia w €
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nawet jesli ktos zarabia w Euro, to kupi 31 raczej w Niemczech, za 3600 zl ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
myślałem raczej o osobie, która mieszka tu, zarabia w walucie spoza granic i powiewa jej różnica cen sklepowych w Polsce (jakieś 7-8 stówek). Oczywiście każdy zdrowy człowiek zrobi tak jak napisałeś:
sylwiusz napisał/a:
Nawet jesli ktos zarabia w Euro, to kupi 31 raczej w Niemczech

muszę się zgodzić, nadal jesteśmy końcem świata, a na domiar złego nasze zarobki są adekwatne do pozycji w UE.
Ale skoro:
http://biznes.interia.pl/news?inf=807122
to może można olać tę "skromną" różnicę cen? :shock:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ceny... :shock: :shock: :shock:
Jesli cena Kadyszki też będzie tak podkręcona... :evil:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Hmm, dlaczego w takim razie tak wiele ludzi w ogóle patrzy na ceny w PLN zamiast ściągać? Czyżby koszt przesyłki szedł w setki złotych, że się nie opłaca?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Marooned, ----nie wiem o co ci tak do konca chodzi.....ael jezeli o ten watek to ceny w tym sklepie sa wyjatkowo bzdurne.....
Co do sciagania nie jest tak prosto - z europy zaden problem ale ze stanow juz troche tak :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
djack napisał/a:
Ceny... :shock: :shock: :shock:
Jesli cena Kadyszki też będzie tak podkręcona... :evil:


No nie wszystko tak w górze

Kadyszka
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wlasnie rozmawialem z jakas mila kobitka z tego sklepu.....
K10D - termin ???? Zawiadomimy.....o terminie
Ceny - alez to obiektywy z polska gwarancja ....na moje ze w sklepie z niemiec to ja mam 77 1.8 za 3000 + koszt przesylki (100-200zl)....znowu tekst o polskiej gawrancji....
Zasytanawiam sie czy oni kupuja wsklepie w niemczech i dokaldaja marze czy co ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Moze mowila o cenie netto?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB., - nie rozumiem?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
sorki, za szybko przeczytalem, nie dales przecinka po "na moje, ze, w sklepie...", odczytalem, ze, w tym sklepie jest cena 3000 zl. :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Marooned napisał/a:
Hmm, dlaczego w takim razie tak wiele ludzi w ogóle patrzy na ceny w PLN zamiast ściągać? Czyżby koszt przesyłki szedł w setki złotych, że się nie opłaca?

z Niemiec ne jest źle ok 35-50 Euro. Ze stanów jest gorzej, tzn. cena przesyłki może i jest porównywalna, ale trzeba doliczyć"parę" złotówek w czasie lotu nad oceanem. Tak gratis dla państwa.
Fafniak napisał/a:
alez to obiektywy z polska gwarancja

najlepiej gdyby się wypowiedział ktoś znający sprawę od podszewki (np. Piotr) -> czy nie jest tak, że obiektywy, podobnie jak DSLR lecą na polskiej gwarancji do Niemiec?
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
Hmm, dlaczego w takim razie tak wiele ludzi w ogóle patrzy na ceny w PLN zamiast ściągać? Czyżby koszt przesyłki szedł w setki złotych, że się nie opłaca?

Tu problem nie lezy chyba w cenie, ale w gwarancji na sprzęt. Apollo przy polskiej gwarancji rzuca ludziom kłody pod nogi, a co dopiero przy gwarancji zagranicznej.
Tutaj była cała dyskusja o tym.
http://manufactura.home.p...topic.php?t=834

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach