alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zielone światło dla 645D?
Wywiad z Toshiyuki Kitazawą (Pentax) w automatycznym tłumaczeniu brzmi przekomicznie, jednak wydaje się, że oczekiwania wielu mają szansę się spełnić...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
- Czy nie zwiększy Lineup?

- Nie mamy żadnych planów. 35mm w pełnym rozmiarze sensora, luksus wiele z rywalizujących ze sobą producentów samolotów są już załadowane.


Nono.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jakby to Mistrz Joda pisal... :mrgreen: Ale malina, malina... ;-)

Pzdr
Spinner
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Obawiam się, że to dubel:
szczypiorrr napisał/a:
No i wygląda na to, że możecie jeszcze dać waszym świnkom -skarbonkom pożyć:
http://dc.watch.impress.c...09/26/9317.html
Wywiad z panem managerem Toshiyuki Kitazawa.
Jakby ktoś japońskiego nie znał, to od razu link do tłumaczenia. Może komuś chce się zrobić tłumaczenie tłumaczenia:
http://translate.google.c...F-8&sl=ja&tl=pl

Pokrótce w temacie: 645D priorytet, FF później, przy nadarzającej się okazji. No i nowe puszki APS-C na wiosnę.

w wątku: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=311685#311685
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Cytat
- To ponad 645 systemów mają potencjał dla biznesu jest?



645 Digital odniesienie do wystawy PIE2007

"Tak. Jako priorytet korporacyjnych, opracowanie pełnego rozmiaru samolotów zamiast zatrudniać czujników, jest wyższy niż 645 cyfrowych. Photokina ostatnio eksponowane i odniesienie PIE (FOTOIMEJINGUEKISUPO) w odpowiedzi, Pentax filmu Z aparatu, obiecujące do 645 cyfrowych głosu partii. Ponadto, użytkownicy innych 35mm pełny rozmiar samolotu, z wysokim zainteresowania突KI诘Mere aparat przyszedł do 645 może pomóc. Specjalistów w tej dziedzinie, strzelanie sceny i mówisz, którego chcesz używać. Prawidłowo odpowiedzieć na te głosy muszą pull "


Prawdę mówiąc po przeczytaniu tego fragmentu i opanowaniu nagłego ataku rubasznego śmiechu nadal niczego nie jestem pewien... Nie zna ktoś tu japońskiego?

To jest niezłe, choć akurat nie na temat:
Cytat
Innymi słowy 35mm oparte na systemach z APS-C wielkości, że czujnik jest skupienie się samolotem.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
lipalipski, rzeczywiście :shock:
 

agrest  Dołączył: 11 Cze 2008
hmm tekst iście kosmiczny:B:)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Master Joda, w mordę jego... :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
DDspeed napisał/a:
Nie zna ktoś tu japońskiego?

PiotrB, ratuj!
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Może spróbować automatycznie na angielski, a z niego automatycznie lub lepiej ręcznie na nasz?

Cytat
from full-size "645 Digital wants to give priority to

- It's more than 645 systems have the potential for business is that?




Digital 645 Digital reference to the exhibit PIE2007
"Yes. As a corporate priority, the development of full-size planes rather than employ sensors, the 645 is higher than digital. Photokina last exhibited and reference PIE (FOTOIMEJINGUEKISUPO) in the response, Pentax film From the camera, promising to 645 digital voice heard a lot. In addition, users of other 35mm full-size aircraft, with high interest to MERE camera came to 645 might help. Professionals in the field, shooting scenes and you say you want to use. Respond properly to these voices must pull "


[ Dodano: 2008-09-26, 20:44 ]
To bez sensu. Wciąż te pełnorozmiarowe samoloty. :-x
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Babelfish tłumaczy bez samolotów. Więcej można zrozumieć. Ale nie chce przetłumaczyć całej strony, trzeba wklejać interesujące fragmenty po kolei.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
users of other 35mm full-size aircraft
Kingsajz dla każdego!
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Może Pentax po prostu zmienia branżę i zacznie produkować samoloty. W końcu mają już ultradźwiękowe silniki SDM...
 
Paulos  Dołączył: 08 Mar 2007
tu jest lepsze tłumaczenie (tyle że z komentarzami niesfornego tłumacza)

http://ricehigh.blogspot....x-official.html
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
To tłumaczenie jest niezłe, tylko po co te idiotyczne wtręty?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
DDspeed napisał/a:
po co te idiotyczne wtręty?
Rice High. Dużo by pisać - można sobie choćby przeszukać forum dpreview.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Rice High.

Pentaksowy Ken Rockwool?
 
Paulos  Dołączył: 08 Mar 2007
Pentaksowy Korwin-Mikke :-)
 

Jaca  Dołączył: 20 Sty 2008
Mniejsza o wtręty, tłumaczenie robi wrażenie solidniejszego. Niestety sam wywiad nie napawa mnie optymizmem...

Jak zrobią nowe Kx0D na lato + 3 miesiące na spadek ceny nowości to dopiero przed następną gwiazdką będzie można myśleć o zmianie puszki...
Żeby tak chociaż poprawili algorytmy AF do K20D - AF boli mnie najbardziej w moim ulubionym systemie.
Już wysokie ISO bym jakoś przebolał choć pokotlecić czasem by dorobić do hobby też by się przydało, zresztą do sportu ISO też by się przydało...
Nie liczyłem na nowego flagowca w tym roku, bo przecież 3 puszki były, ale chociaż jakaś zapowiedz na targach... ehhh
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jaca napisał/a:
dopiero przed następną gwiazdką będzie można myśleć o zmianie puszki...


Oooo... cholera - to jak ja teraz bede mogl spac z tak tragiczna wiadomoscia? I co ja zrobie do tego czasu?! :mrgreen:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach