krecio  Dołączył: 13 Maj 2012
Hanimex 80 - 200 MACRO + telekonwenter Mir 2x
Koledzy pomocy :)
Mam problem i myślę że ktoś mi pomoże :) mianowicie chodzi (tak jak w temacie) o obiektyw hanimex i o telekonwenter. Nie dawo miałem okazję wejść do sklepu ze starociami i udało mi się kupić te dwa szkła za 40 zł. Moje pytanie brzmi... czy moge używać tych szkieł razem ? I czy mogę użwać obiektywu też jako tele, czy tylko do macro ?
Pozdrawiam :)
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
krecio napisał/a:
czy moge używać tych szkieł razem ? I czy mogę użwać obiektywu też jako tele, czy tylko do macro ?

Możesz razem i odzielnie, jako tele i jako macro, a co z tego wyjdzie to się sam przekonasz (chociaż ciemność widzę)... ;-)
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Re: Hanimex 80 - 200 MACRO + telekonwenter Mir 2x
krecio napisał/a:
Koledzy pomocy :)..........
czy moge używać tych szkieł razem ?..

A moje pytanie brzmi:czy byłbyś uprzejmy podjąć jakąś próbę aby ten dylemat rozwiązać ? :-P
 
krecio  Dołączył: 13 Maj 2012
Kolego Zamach, nie sądzisz ,że gdybym miał możliwość sprawdzenia jak to trybi, to nie zadawałbym tego pytania ? Aktualnie czekam na przejściówkę i jak dojdzie paczka to się dowiem. Zapytałem, bo chcę wiedzieć czego mogę się spodziewać :)
ADestroyer piszesz, że widzisz ciemność... czyli sądzisz, że to niezbyt dobra kombinacja ? Bardzo pojadę na jakości zdjęć ?
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
krecio, napisałeś:
Nie dawo miałem okazję wejść do sklepu ze starociami i udało mi się kupić te dwa szkła za 40 zł. Moje pytanie brzmi... czy moge używać tych szkieł razem ?

o przejściówce piszesz dopiero teraz-okazuje się ,że pytanie było byle jakie,-zapytałeś jakbyś toto miał pzred sobą
 
krecio  Dołączył: 13 Maj 2012
Jeżeli nie wyraziłem się jasno lub nie zrozumiale to przepraszam, ale zamiast zwracać uwagę na mniej istotne szczegóły, mógłbyś napisać co o tym zestawiku sądzisz oraz jeżeli wiesz, to też o tym jak mniej więcej się to będzie zachowywało. Pozdrawiam :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dotrze przejściówka to sam ocenisz. W komplecie wróżę mydło i brak kontrastu.
 
krecio  Dołączył: 13 Maj 2012
Dzięki wam za pomoc :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach