KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
[KITT] Początki...

 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Jedynka mi się nawet troszkę podoba... Na drugim zdjęciu ten pies wygląda jakby umierał....
Trójka jest moim zdaniem straszny. Bałagan w kadrze, brak wyraźnego tematu. A czwartek zdjęcie jest... takie normalne..

 

Gavreel  Dołączył: 21 Sie 2008
te z trybikami mnie jedynie nie drażni. Reszta od przypadku do przypadku, co się nawinie pod obiektyw. W zdjęciu z makiem nie widzę gdzie jest ostrość, raczej nieciekawe.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Popieram gavreela, bez rewelacji niestety.
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Dzięki dla wszystkich. Jakaś motywacja chociaż :-D
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
hmmm :
1. zdecydowanie najlepsze z całej czwórki
2. normalna
3. nie wiadomo na co zwrócić uwagę czy na mak czy zboże, ogólnie bałagan
4. smaczne :-P , nic poza tym
pozdrawiam
 

Gavreel  Dołączył: 21 Sie 2008
sam jestem początkującym i też na starcie po każdym pstryknięciu migawki wychodziła mi super fota. Po kilku miesiącach powoli mi przechodzą zachwyty. Miałem momenty gdzie myślałem, że to zabawa nie dla mnie ale... na szczęście powoli się rozwijam (tak sądzę). Także nie poddawaj się i pstrykaj dalej ale... przed pokazaniem na forum radzę się solidnie zastanowić. Staraj się robić bardziej przemyślane kadry.

Pozdr.
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Po przesiadce z kompaktowej cyfrówki na lustrzankę miałem kilka razy również załamania, bo często źle naświetlałem zdjęcia. W kompakcie miałem podgląd na żywo wraz z symulowanymi zmianami naświetlenia, jeszcze przez zrobieniem fotki, na wyświetlaczu. Teraz wydaje mi się, że jest lepiej, chociaż nie jestem zadowolony byt często.
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
B. dziękuję za krytykę, coś do mnie dotarło i zaczyna układać mi się już jakaś wizja fotografowania. Wrzucam jednak jeszcze coś

5


 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Piątka wyraża raczej mało, a jej główna bolączka to to, że jest nie ostra...
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
Może lepiej pokaż te zdjęcia nieświadome?
Zawsze oceniam zdjęcia pod kątem dwóch elementów: treści i formy. Pomyśl, co chcesz powiedzieć i zastanów się, jak chcesz to zrobić.
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
jako że są to początki to pstryka się wszystko i wszędzie, ale jak spojrzysz na te zdjęcia za powiedzmy miesiąc to zobaczysz różnice i będzie ci głupio że je pokazałeś, ale taka jest droga do perfekcji
pozdrawiam
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
maslot - naprawdę dzięki za zainteresowanie. waldesss czy da się osiągnąć perfekcję we fotografowaniu?? :/ Polemizowałbym...
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
KITT napisał/a:
maslot - naprawdę dzięki za zainteresowanie.

Nie ma za co, okrucieństwo gratis :-)
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
KITT napisał/a:
waldesss czy da się osiągnąć perfekcję we fotografowaniu?? :/ Polemizowałbym...

nasze fotki dla nas samych pewnie nigdy nie będą perfekcyjne, ale jest tylu fotografów, których zdjęcia wywołują u nas dreszcze i to oni są dla nas perfekcyjni, są wzorem do naśladowania.
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Spróbuje jeszcze raz:)

 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
jestem na tak.
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pamiętam mój pierwszy raz z lustrzanką 3 lata temu. Kupiłem MZ-M z dwoma kitami, załadowałem cz-b film (żeby bardziej artystycznie było ;-) ) i ruszyłem w plener. Podczas fotografowania towarzyszyły mi wyższe stany ducha i zachwyt nad pięknem świata! :mrgreen:
Po wywołaniu - załamka i natychmiastowe sprowadzenie na ziemię. Jakaś szyszka, złamana gałąź, słup energetyczny; niedoświetlone, nieostre. To były czasy... :->
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Aluzja czy wspomnienia? Bo nie lubię niejasnych sytuacji...
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rzeczywiście, wypadło trochę dwuznacznie. Nie miałem zamiaru nikogo urażać. Na wspomnienia mi się zebrało, a że nie mam swojego wątku to się tu "wyprodukowałem". :mrgreen:
Co do samych zdjęc to niezbyt mnie ruszają. Trochę nudne... :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach