Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
około 1300 km, 12 godzin jazdy, parę razy ćwiczyłem
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
To co? Jedziemy? W grupie rażniej i koszty benzyny mniejsze ;-) No chyba, że jesteście blondynkami i chcecie metodą Gruba... :evil: :lol:
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
blondynka się przyda na odprawie celnej :)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Czemu nie, tylko może zaczekajmy aż na pewno będzie w sklepach :-)
 

dopeman  Dołączył: 20 Kwi 2006
jak premiera w listopadzie za 3600 w polsce to z zagramanicy pewno da rade taniej i niech to bedzie 3300 i jest pieknie.

wiem ze to cena bdb ale zawsze moze byc lepiej 8-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dopeman, a co z gwarancja :D ?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dopeman to twardziel. Ani Twój przykład, ani Argawena go nie ruszył...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jeżeli szwajcarzy piszą prawdę to body K10 wychodzi u nich około 2800 PLN (1.120 CHF), w USA wyceniają na 900 dolców.


Te na stany i zachodnią europę idą z innej taśmy :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zdano - ja z natury nie ufam nacji, która nie uczestniczyła w dwóch ostatnich wojnach.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
ale dzięki temu nie źle na tym chyba wyszli
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
a co z gwarancja


Ponoć z *istD miałeś przeboje?

Ja też coś takiego przerabiałem. Dawno temu, kiedy Praktica to było cuś, pojechałem se kupić najnowszy wynalazek BX20 do DDR. Wtedy tak łatwo się tam nie jeździło, więc dla kamuflażu pojechałem do WestBerlina i po drodze kupiłem wymarzone body i najjaśniejszy Zeiss Jena 1.4/50 oraz mieszek bagnetowy do makro.
Wracając przy próbie wyprzedzania Trabiego zaliczyłem bliskie spotkanie mojego Volva z jeleniem.
Po przyjeździe założyłem film i przy pierwszej próbie błysku TTL spaliłem mojego Brauna. Po wykonaniu całego filmu nie wyjąłem go, bo zamek się zaciął. Zawiozłem BX20 do naprawy w Cottbus. Właściciel prywatnego(!) serwisu powiedział że teoretycznie to dobra kamera, ale ten Qualitet :-(
Po naprawie jak najszybciej pozbyłem się wymarzonej BX20 z wszystkimi przynależnościami. Bo strach pomyśleć, co się stanie przy następnym filmie. A przed nią miałem całkiem przyjemną Minoltę, chociaż parę rzeczy mi w niej brakowało.
Bilansu wyjazdów lepiej nie liczyć.

No ale to oczywiście była Praktica...
 

morosa  Dołączył: 22 Paź 2006
Mnie najbardziej interesuje jakie będzie B&W przy 22 bitach
 

dopeman  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Dopeman to twardziel. Ani Twój przykład, ani Argawena go nie ruszył...


nie doczytałem nigdzie o Waszych problemach. Ale swoje doświadczenia mam dobre - pare aparatów canon, sam mam g5, ktoś chyba jakiś fuji miał, nikona... trochę wśród znajomych dalszych i bliższych sprzętu cyfrowego się przewinęło i wszystkie sprowadzone - nic nigdy się nie stało.. w końcu to sprzęt i firma, właściwie używane nie powinno się psuć... po cenie USA wychodzi 2700 w polsce pewno wejdzie za 3999 - ja nie wiem jak reszta ale ja nie mam zamiaru przepłacać tylko dla tego że na prawo od Niemiec jest już Azja.. 8-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dopeman napisał/a:
w końcu to sprzęt i firma, właściwie używane nie powinno się psuć..
-wiesz na codzien mam w rekach sprzet za tysiace jesli nie dziesiatki tysiecy $...np. takie cus :
http://www.alpdigital.com/html/why_xdcam.html
wiec raczej istD tym bardziej wiem jak uzywac :evil:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
takie cus :
http://www.alpdigital.com/html/why_xdcam.html

Łeee - filmy kręci, bez lustra - czym sięchwalisz? Zwykłym kompaktem?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, no niestety ....filmowka to to nie jest.....(na prawdziwy film ...)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A jak sięodnajdujesz w tej pracy? Daje Ci to jakąś satysfakcje czy też równie dobrze mógłbyś kopać rowy?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, - a ty co....? psychoanalityk jestes??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Uuu... Zauważyłem u Ciebie poważny problem tkwiący w podświadomości i powiązany prawdopodobnie z niemożnością realizacji wewnętrzej natury. Wyrzuć z siebie to wewnętrzne fuj - wewnętrzne pfie.
Ciekaw po prostu jestem, jak ma się Twoja praca do focenia.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
vector napisał/a:
;) tyle to chyba nie wynoszą nawet koszty produkcji takiego sprzętu ;) ale może kupisz za 599 funtów :)

ponoć swego czasu jak pentax konkurował z zeissem to 50tki/1.4 sprzedawał poniżej kosztów produkcji, więc to nie byłaby nowość w tej firmie ;-)

Fafniak napisał/a:
http://www.alpdigital.com/html/why_xdcam.html

u nos we wiosce to Zdzisek ma takie cuś podobne ino chyba lepse, bo mniejse mo dziesik tak przez pół .. wesela krynci, robi tyz kciny, komuny i insze takie .. noo ... mówie wom, jak se kupioł to ii ze sunsiednych wsi przyjeżdzali oglundać .. aa jako żem sołtys to żem go wpisoł do rejestru dóbr rolginalnych .. cy rygionalnych .. cy jakyś takich ii tero je największa antrakcyja turystyczno

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach